Skocz do zawartości
pablos_83

Malicious

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, to jest chyba tytuł z 2007 lub 2008 roku (JP) Ja grałem rok temu.

Zajebista oprawa AV (jak na grę za 29zł czy jakoś tak) szczególnie muzyka jest świetna.

Gra to taki slasher. System walki raczej ubogi, a każda z 6ściu plansz to wielka walka z bossem i setkami (dosłownie) jego pomagierów. Za każdego bossa (my wyznaczamy kolejność eliminacji) dostajemy nowe moce, ale każdy kolejny przeciwnik jest silniejszy im później zdecydujemy się z nim zmierzyć dlatego kolejność dostawania nowych ruchów ma spore znaczenie.

Co ważne, gra ma "to coś", specyficzny, japoński klimat, który pozwala (przynajmniej wg mnie) postawić ją obok takich gier jak Journey, choć nie jest to aż tak widoczne jak w przypadku gry thatgamecompany. Polecam też przeczytać dołączoną "nowelę" z wydarzeniami poprzedzającymi grę, która jest właściwie całą fabułą. Na prawdę ciekawa opowieść, szkoda, że nie jest podstawą do zrobienia porządnego RPG, zwłaszcza czytana z tym utworem w tle:

http://www.youtube.com/watch?v=Spr5f_DfuqQ

Jak dla mnie jeden z najlepszych OST w grach tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem w ramach plusa, gameplay jakoś mi ,,nie siadł'', ale OST rzeczywiście rewelacja, właśnie słucham na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolejność dostawania ruchów jest istotna, więc jaką kolejność polecacie? (pytam ale jeszcze nie grałem, zbieram się :P ale mam ZA DUŻO gier z PLUSA ;) )....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×