Skocz do zawartości
Ayakashi

Journey (Podróż)

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna robota...

Miałem banana na twarzy, gdy widziałem, że ktoś nie chciał się ze mną rozstać. Coś niesamowitego.

Coś niesamowitego, ale przede wszystkim wzruszającego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych gier w jakie grałem. Oby poradnik przyczynił się do tego, że więcej osób po nią sięgnie, bo naprawdę warto.

A poradnik miód! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gigantycznego farta i trafiłem na naprawdę kumatą osobę, która pokazała mi większość sekretów, przesiedziała ze mną 20 sekund w miejscu i pomogła przejść całą grę od początku do końca. To na prawdę niesamowite, że bez problemu "dogadaliśmy się" bez jakichkolwiek słów. To chyba najlepiej świadczy o niesamowitości i magii tej gry. Chociaż gra może być tutaj nieodpowiednim słowem - emocje w cyfrowej postaci bardziej pasuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopie, pierwszy poradnik jak złoto :) Takie coś to nawet nie musisz mi na PW wysyłać tylko od razu możesz walić na forum.

Masz me błogosławieństwo :P buehehe :P

Dobra robota :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim!

Chciałem poklikać "lubię to", ale wyskakuje mi dzienny limit pozytywnych głosów reputacji. (O 9 rano, hm.) Jeszcze się odwdzięczę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do wbicia trofeum Towarzysz. 

nie znajdziesz, tu nie ma możliwości dołączenia do gry ot tak jak w innych produkcjach, jak dołączysz do czyjejś gry lub ktoś dołączy do Ciebie nie wiesz kto to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można się umówić na konkretną godzinę :-) np. na 23,34 i zaczynamy od zimowego poziomu, wszystko da się zrobić, nie ma rzeczy niemożliwych :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. poszukuję chętnego do pomocy przy trofeum Towarzysz. Dobrą personę zapraszam na gg. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×