Skocz do zawartości
Adameq2000

Zamknięte serwery do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Wczoraj byłem u kolegi i normalnie graliśmy na multi...

To może mój błąd przepraszam bo z miesiąc temu dwa dni nie mogłem się połączyć i nie sprawdzałem dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Skate usunę, ale sprawdzałem Shift'a 1 i multi dalej żyje, więc Shift 2 musi być włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na liście nie ma dopisanego Buzz: Polskie Łamigłówki, którego serwery też są wyłączone.

 

Dodatkowo we wszystkich trzy Buzzach (Świat Quizów, Quiz TV oraz Polskie Łamigłówki) przez nie działający online nie ma możliwości zdobycia platyny.

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z dniem 28.01.2014 r. zostały zamknięte serwery w grze PES 2012. Dzisiaj chciałem wejść w multi i wyskoczył komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na liście jest Read Dead Redemption xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to prawda to szykuje się niezła rzeź.

Sony kolejny raz "zachęca" do przesiadki na nowsze gry

 

 

choć widać kilka błędów UFC 2009 i 2010 to od lat są wyłączone, więc jest szansa że to fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szybko w mortalu trofki online wbijać... szkoda bo multi w tej grze jest zajebiste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej poważna sprawa, tu SONY nic nie kręciło. GameSpy kończy działalność i wyłączają serwery wszystkich gier jakie obsługiwali, nie chodzi tylko o PS3, ale o wszystkie platformy. Setki gier na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłyby IMO największe jaja w tej branży od co najmniej 10 lat, gdyby ten czarny scenariusz miał się ziścić. Sporo gier to starocie, dawno niemalże martwe, także okej. Ale mamy też sporą ilość gier do dziś popularnych, do dziś lubianych, do dziś mających swoją sporą bazę graczy. Dopóki nie zobaczę, nie wierzę, że np. T2 pozwoli na to, żeby online w grach R* padło. Albo nawet MK9. Zresztą artykuł na IGN potwierdza, że wydawcy pracują już nad rozwiązaniem tych problemów. Na pewno znajdą się ludzie, którym wyłączą serwery do ulubionej gry, ale to raczej będzie niewielka liczba. Nie ma co wyolbrzymiać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* raczej się zajmie trzymaniem GTA IV i RDR na jakichś swoich serwerach, ale na pewno kilkaset gier straci multiplayer lub w najlepszym przypadku przerzuci się na Steam jeżeli już tam są do kupienia. W przypadku PC to gier od ... korzysta z GameSpy jak i ja sam korzystam. Jak wyłączą to pozostaje hamachi, ale na konsoli chyba takiego programu nie ma żeby grać na innym serwerze. Poczekajmy na 2020 jak Steam ogłosi zamknięcie swoich usług. xD

Edytowane przez Cziczaki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się wierzyć, ze zamkną serwery RDR.

R* wciąż zarabia na tej grze, to byłby strzał w kolano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ciupie w wolnej chwili w Guardians of Middle Earth bo tylko 25 wygranych bitw do 100% mi brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się zabieralem za pierwszego Borderlandsa, że się zabrać nie mogłem - no i teraz suprajz :-\

Mam nadzieje, że coś z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuniści wyłączyli serwery Gran Turismo 5. Można wpisać do listy. Ten kto nie wbił 2 pucharków wymagających usługi sieciowej już platyny nie zdobędzie, chyba że zna Musiola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy zaktualizować listę, serwery GT5 już wyłączone a za kilka miesięcy wyłączą również PS Home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFE 14 na PS3 nie da się nabić platyny przez jedno trofeum jeśli się go nie zdążyło wbić przed 20 września. Chodzi o trofeum On My Own w którym trzeba ukończyć wyzwanie tygodnia wirtualnych zawonikiem. FU.CK EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 3 tygodnie temu w tryb offline przeszly serwery do NFS Shift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×