Skocz do zawartości
DaraS

Metro Redux

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę grał ktoś w Last Light na PC na maksymalnych i jak to jest w porównaniu z Redux na PS4, pytam bo zastanawiam się czy jest sens kupić całość na PS4 czy samo 2033 Redux na PC - w sumie zależy mi praktycznie tylko na 2033 bo Last Light przeszedłem na PC. Z drugiej strony wolę grać na konsoli pod warunkiem, że w miarę dorównuje wyglądem i płynnością PC na wysokich lub maksymalnych w 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy PC ma ustawienia Ultra ale jak dla mnie nie ma większych różnic

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps4 jest wspomaganie celowania?

Mozesz sobie ustawic stopien wspomagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, muve dostarczylo gre przed premiera, wlasnie odebralem paczke :) 135,99 :biggrin:

 

ktore z tych czesci przejsc najpierw? sa jakos polaczone?

Edytowane przez mecei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, muve dostarczylo gre przed premiera, wlasnie odebralem paczke :) 135,99 :biggrin:

 

ktore z tych czesci przejsc najpierw? sa jakos polaczone?

 

Tez mi dzisiaj przyslali.

 

Metro 2033 to chronologicznie czesc pierwsza, wiec od tej zacznij.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ultima poleciała w kulki. Metro 2033 jest adaptacją książki więc chyba najlepiej wprowadzi w klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ultima poleciała w kulki. Metro 2033 jest adaptacją książki więc chyba najlepiej wprowadzi w klimat.

I jest przede wszystkim pierwsza fabularnie - Lats Light to bezpośrednia kontynuacja, więc M2033 jako pierwsze obligatoryjnie. Zwłaszcza, jeśli ktoś nie miał styczności z grą wcześniej ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zacina się gra Metro Redux ( Metro 2033)? Forumowicz pisał że w pewnym momencie się zawiesza i nie można iśc dalej;

(motyw z chłopcem jak woła mamo mamo)

Pisał także że usunął, na nowo wgrał grę i nadal tak samo :sad: Usunięty ten wpis został....

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się używać spoilerów to przestaną posty ginąć :yes:

@Down

Wstawiłem Ci w poście, ukrywaj nimi wszystko co może popsuć zabawe innym, w szczególności jakieś smaczki fabuły świeżo wydanej gry która pomimo tego że jest odgrzanym kotletem to może nie wszyscy w nią grali :pardon:

Post który skasowałem po prostu zdradzał za dużo rzeczy odnośnie fabuły :yes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy prosze się nie śmiać, a co to te "spoilery" ?

Widzę że kolega edytował mój wpis i gdy klikam to część mojego tekstu się ukazuje/chowa... co ma to wnieść do sprawy?

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci dopiero [Facepalm]

e7ysu7et.jpg

No i jeszcze to; przepustka Ps3 niemal w cenie lepszej wersji całej gry na Ps4 :wallbash:

zetutedy.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci dopiero [Facepalm]

Ceny na PSN'ie zawsze były i pewne jeszcze długo będą "dziwne" ;)

 

A ja mam głupie pytanie do posiadaczy wersji cyfrowej - jak z napisami, są polskie krzaczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam głupie pytanie do posiadaczy wersji cyfrowej - jak z napisami, są polskie krzaczki?

 

Taka ciekawostka, na PSS US gra ma Polskie napisy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Jakoś mi umknął Twój post przy przeglądaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cebulko!

 

Tomo! - codziennie! tanio i przystępnie!

 

 

Fajna cena, na US wychodzi drożej. Tak trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle powinny właśnie kosztować te wszystkie remastery, stówkę lub w okolicy stówki, pewnie Wydawcy zarobiliby na tym znacznie więcej niż na grach które zalegają na półkach bo są za drogie. Osobiście szarpnę samo 2033 bo Last Light ograłem na Ps3 za darmoszkę z PS+ :) Genialna sprawa z tym rozdzieleniem tytułów i daniem możliwości kupna osobno :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą drogą powinni iść właśnie wydawcy. Chociaż wydaje mi się że Metro Redux to niestety będzie rodzynek i wyjątek od reguły który długo się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal skrypt się nie wczytuje. Żebym nie zostal znowu posądzony o spojler, więc powiem tylko ze w rozdziale: "Duchy" zatrzymuje się w wagonie i nie mogę dalej iść. Wczytywałem ostatni zapis, zaczynałem misję od nowa,restartowałem konsolę i nic. Myslałem, że na polską premierę wyjdzie jakiś patch ale nie ma nic. Czy ktos jeszcze ma ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal skrypt się nie wczytuje. Żebym nie zostal znowu posądzony o spojler, więc powiem tylko ze w rozdziale: "Duchy" zatrzymuje się w wagonie i nie mogę dalej iść. Wczytywałem ostatni zapis, zaczynałem misję od nowa,restartowałem konsolę i nic. Myslałem, że na polską premierę wyjdzie jakiś patch ale nie ma nic. Czy ktos jeszcze ma ten problem?

 

Chodzi Ci o sytuację w wagonie, kiedy stajesz przed wielką pajęczyną?

 

Podpal ją zapalniczką -> Touchpad -> R2/Albo L2, nie pamiętam teraz

Edytowane przez emtek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah Dzięki. Faktycznie podziałało. Wpadłem na to wcześniej ale chyba stałem za daleko od pajęczyny i już zrezygnowalem. Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, chciałeś patcha tam, gdzie należało "wysilić" mózgownicę... :shok:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj jest promocja na metro redux na muve.pl. Gra wychodzi 129,99 z darmową wysyłką, przy wpisaniu kodu: MUVE.PL-REDUX-INSIGNIS-NXG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj jest promocja na metro redux na muve.pl. Gra wychodzi 129,99 z darmową wysyłką, przy wpisaniu kodu: MUVE.PL-REDUX-INSIGNIS-NXG

promocja trwa do 30 września

 

 Żeby skorzystać z oferty wystarczy wejść na wybraną kartę produktu, dodać grę do koszyka i po przejściu do kasy podać kod rabatowy. Promocja trwa do 30.09.2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×