Jump to content
Sign in to follow this  
ossa97

Forumowi mistrzowie ortografii :p

Recommended Posts

Witam posiadam ps3 ktróy jest podłaczony kablem hdmi pod telewizoro-monitor Lg Flatron M2262D służy mi również jako monitor do PC mam również dość starą wierze Sony CMT-NEZ5 ona ma z tyłu takie wejscie jak na jacka 3,5mm z napisaem audo in i pytanie moje brzy czy da sie podłaczyc to ze sobą chodzi mi o to ze jak np oglądam sb. Trudne sprawy aby dziwęk wydobywał się z głośników od wierzy lub jerzeli gram na PS3 to aby dzwięk wydobywał się równiez z głosników i do czego jest te wejscie w ps3 Dightal out (optical)

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post

Witam

 

Wiem że temam był poruszany wielokrotnie. Mój problem to że mam odwczoraj internet z neti i ruter NETIASPOT i che sie połazyć z ps3 przez WiFi wykrywa mi sieć  lecz przy teście nie umi znaleść IP niemam zielonego pojeia dlaczego, miałem net z PLEY i udostępniałem na WiFi i działał.

Prosił bym o konkretna odpowieć jak to zrobic żeby działało. Ruterm mam na 1 pietrze zaś konsole na 2 i nie chciałbym ciągnąć kabla(jedynie w ostateczności).

 

Z góry dzieki za odpowiedz

Edited by monsteradam

Share this post


Link to post

kolejny update

Kata PSN nie znikaja sam rok nie używałem po roku sie zalogowalem i kato dziala

  • Like 8

Share this post


Link to post

up.normalnie sie laczysz przez blautacza. a na bezprzewodowych to musi byc nadajnik usb.

istnieje headset lub sluchawka ktora bedzie wylapyeac jakies dzwieki z otoczenia np jak brat puszcza muyke albo jak ktos mowi dalej troszke? :biggrin:

 

 

A bubźda ene klupcio fąfę?

  • Like 9

Share this post


Link to post

Pany coś dzisiaj dzwinie się dzeje konsola mi upada w grze i w menu ( wcześniej też z raz tak miała ale jej przeszło ) objaw jest taki że się włącza startuje gierę i pyk jak by kto kabel z zsailania odpiąła bez wyjścia do dasza czy zgłoszenie błędu po włączenu przechodzi do testowania systemu ( leci pasek )  potem komunikat że zostałą nieprawidłowo wyłączona. wcześniej targałem na BFie ja całą noc i nic się nie działo - jakieś pomysły ????

  • Like 7

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×