Skocz do zawartości
One Post Man

Freedom Wars - Panopticon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nowy action/jrpg? Na PSVITE.

 

 

I100qR5.jpg

 

Wyglada bardzo apetycznie :)

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Na stacjonarnej konsoli gra by pewnie nigdy nie wyszła poza Japonię. Z Vitą jest zdecydowanie lepiej SS, Persona, Ragnarok i inne a teraz to. Zacieram rączki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer był i jest bardzo w stylu SMT:DS i SMG:DDS...czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień dla Vity overkill jak dla mnie, 3 gry zapowiedziane u nas jednego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystajcie ! 12 deal na święta = Ponopticon za 53zł ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem zainteresowany tą grą :). Tylko bardzo chciałbym by Freedom Wars był w Plusie :]. Vita potrzebuję takich gier, które stawiają na sieciową kooperację. Myśle, że będzie to jeden z głównych gatunków gier, które mogą się rozwinąć na duża skalę i spowoduje, że Vita jeszcze bardziej się rozwinie pod względem gier. I szczerze, taki gatunek gier może mi starczyć, zamiast gier tylko związanych z fabułą. Bo zauważyłem w ciągu kilku ostatnich miesięcy duży i szybki rozwój gier stawiających na sieciową młóckę ;] - czyli piszę tu o coraz popularniejszych tworzeniu gier MMO na konsolę. A takich gier Vita potrzebuję :) - czyli przyszłościowych gier ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jakbyś chciał pociorać razem to daj znać. Z chęcią pogram z kimś jak już zapracowałem na taką możliwość xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie gram na zmianę singla i multi trochę. Tak jest idealnie ponieważ mogę trochę podfarmić rzeczy z rozdziałów które już robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj tylko na prześlij poziomu trudności. Na początku jest spoko a później momentalnie zaczyna sie jazda na całego.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w plusie, więc postanowiłem sprawdzić. Gra się przyjemnie, choć demo Soul Sacrifice zrobiło na mnie lepsze wrażenie.

Jednak wracając do Freedom Wars, jak podczas walki z Abductorami urywać im kończyny? Powinienem namierzyć element zaznaczony na czerwono, przyczepić się Thornem i co dalej? Według instrukcji powinien pod  :triangle: wyskoczyć jakiś special move napędzany  :circle: jak Drag, ale u mnie jest tylko Leap Attack... Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leap Attack masz kiedy jesteś daleko i podczepisz się Thornem. Do wyrywania musisz użyć Thorna i przyczepić się bezpośrednio do przeciwnika no i przyciągnąć do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyrywania musisz użyć Thorna i przyczepić się bezpośrednio do przeciwnika no i przyciągnąć do niego.

Bezpośrednio tzn bez namierzania L? Wyskakuje wtedy ten specjalny atak, czy mam walić trójkąt aż do ucięcia łapy?

 

 

EDIT:

 

Ok, już to rozgryzłem, pała ze mnie. Podzielę się, jakby ktoś miał jeszcze problemy. Wszystko, co napisał @TRaCeGuitar się zgadza, ale najpierw trzeba mieć też odpowiednią broń :D ja próbowałem to robić mając ten najcięższy miecz i nie było możliwości. Zmieniłem na tę najlżejszą broń i po przyczepieniu się do kończyny wroga faktycznie wyskakuje opcja amputacji ;)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Freedom Wars jest tylko na Vitę, to czemu w sklepie PS Strorę widzę kompatybilność na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gra ktoś z was w to jeszcze? Albo ma zamiaR tak jak ja? Do zrobienia są 3 trofea online? Pomógłby ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustki na serwerach, pustki na forum a ja potrzebuje kogoś do pomocy przy trofeach online. Zaczynam dopiero CODE 3 tak więc sporo grania jeszcze przede mną. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×