Skocz do zawartości
crix15

Skullcandy Uprock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące właśnie tych słuchawek. Dobre są, inni nie będą słyszeć, czego słucham? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy tego modelu ale miałem już 5 par słuchawek Skullcandy i nie polecam tej firmy nikomu. I nie, nie jestem masochistą, to były 2 różne modele, jeden wymieniony 2 razy drugi 1 raz, razem 5 par słuchawek. Wszystkie 5 zepsute w ten czy inny sposób. Jakość dźwięku jest ok, w przypadku modelu Skullcrusher nawet rewelacja, wygląd też super ale jakość wykonania i wytrzymałość woła o pomstę do nieba. Najpierw w jednych Skullcrusherach po miesiącu przestała działać jedna słuchawka, tak po prostu, bez powodu. A używałem ich przy biurku i w pociągu. Wymienili mi w sklepie po długim wykłocaniu się. Nowa para wytrzymała 2 miesiące, urwał się zawias od składania słuchawek i jedna słuchawka przez to wisi... Leżą do tej pory gdzieś w pudle z kablami. Drugi model słuchawek to  Skullcandy Rasta, które wyglądały genialnie. Dźwięk taki sobie, bez szału ale uszedł. Po 2 miesiącach urwał się zawias do składania. Wymieniłem w sklepie, po miesiącu (bez kitu) znowu się urwał, w nowym modelu. A ja naprawdę dbam o swój sprzęt i nie robiłem nic nadzwyczajnego z nimi, po prostu używałem jak każdy by używał. Znowu wymieniłem wściekły (nie chcieli mi oddać kasy tylko wymienić), poużywałem z 3 miesiące, coś się zjebało i dźwięk był w nich tak cichy że stały się bezużyteczne. Czasem jak pokręciłem kablem to cośtam poprawiało ale generalnie było coraz gorzej z dnia na dzień aż w końcu jak szedłem ulicą tak ściągnąłem je z głowy i wrzuciłem do kosza. Nigdy więcej Skullcandy nie kupię choćby je nie wiem kto polecał. Kupiłem Monster Beats by Dre i dziękuję. Mam je 3 lata, działają i wyglądają perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może jeszcze wypowie się ktoś, kto ma ten model?

 

Albo poradźcie mi słuchawki w podobnej cenie (70-90 zł) . 

Najlepiej z tym nieplączącym się kablem, i dość cieńkim wtykiem Jack żebym zrobił coś takiego :http://www.centrum-mobile.pl/poradniki/9989-jak-zabezpieczyc-kablel-od-lamania-sie-przy-jack-i-nie-tylko.html'>KLIK!

I bez żadnych obracanych słuchawek jak w Sony :D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×