Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym brakiem amunicji na grounded to trochę przesadziłeś :)

Ja od samego startu, aż do tamy nie używałem amunicji, tylko cegły/butelki, skradanie i omijanie przeciwników.

Ten poziom nie jest wcale trudny, mimo iż nie mw praktycznie ammo i zasobów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także amunicje zacząłem zużywać dopiero tak po połowie gry, etap finałowy mogłem zagrać niczym Rambo, bo miałem pełno zapasów. Na tym ostatnim poziomie doceniłem cegły jako dobry sposób na klikaczy i biegaczy, w dobrych rękach staje się bronią śmiertelną :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nigdy nie miałem braku, ale zdarzały się momenty właśnie od momentu spotkania z Tommym, że było jej mało, nie mówiąc o ostrzach i taśmie. Od chapteru 8 gra już idzie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wstępie witam wszystkich. serwis jak i forum odwiedzam od dawna, ale dopiero teraz postanowilem sie zarejestrowac :)

 

a teraz do rzeczy. ostatnio naszlo mnie, aby splatynowac sobie TLoU, gdyz te 5% ukonczenia po jednokrotnym przejsciu strasznie draznilo. po skonczeniu gry na poziomie normal zabralem sie za normal+, aby pozbierac znajdzki i na spokojnie wbic wiekszosc trofeow za singla. zostalo mi jeszcze tylko kilka artefaktow i rozmow. jako ze nie lubie przechodzic gier po parenascie razy i z reguly od razu zabieram sie za hard, jesli tylko jest z miejsca dostepny, tak tez i w przypadku TLoU nie chcialbym zbytnio marnowac czasu. czytalem o glitchu, ktory po jednokrotnym przejsciu na dowolnym poziomie trudnosci pozwala od razu grac na surviror+ i teraz pytanie do forumowiczow: czy jesli skonczylem gre na normal+ to glitch nadal zadziala czy tez grajac na normal+ zablokowalem sobie mozliwosc grania na survivor+ i bede musial najpierw przechodzic zwykle survivor? i drugie pytanie, konieczne jest odinstalowywanie patchy czy glitch dziala rowniez, gdy sa zainstalowane latki, bo w Internecie spotykam sie z rozbieznymi opiniami i mozna zglupiec. niby to drobiazg, ale jesli nie ma potrzeby bawienia sie w usuwanie patchy i ponowne ich sciaganie, to wolalbym tego uniknac. 

 

z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja przeszedłem na "normalu", potem wybierając sobie rozdziały przeszedłem na "przetrwaniu", wpadły poprawnie trofea za te i niższe poziomy. Dla pewności spytam: Teraz wybieram "Kontynuuj nową grę plus", poziom "przetrwanie" i muszę normalnie przejść całą grę na "przetrwanie plus", żeby wpadły trofea za wszystkie poziomy "plus"? Pozdrawiam

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja przeszedłem na "normalu", potem wybierając sobie rozdziały przeszedłem na "przetrwaniu", wpadły poprawnie trofea za te i niższe poziomy. Dla pewności spytam: Teraz wybieram "Kontynuuj nową grę plus", poziom "przetrwanie" i muszę normalnie przejść całą grę na "przetrwanie plus", żeby wpadły trofea za wszystkie poziomy "plus"? Pozdrawiam

tak ukończenie nowej gry + powinno ci odblokować pozostałe. Ja przeszedłem na hard, survival, survival + i grounded +. Wszystko wpadało, nie znałem tego glicha więc trochę więcej to przechodziłem ale gra na to zasługuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeszedłem na przetrwanie +, mam wszystkie save'y, rozdziały. Do wbicia zostały 2 pucharki czyli bronie na max i te umiejętności Joe zdrowie, nasłuch itp. Mam wybrać nową grę i na łatwym poziomie normalnie całą przechodzić i zapisywać jakbym pierwszy raz grę przechodził? Chyba zostają "podrasowane" bronie po poprzednim jej przejściu i teraz trzeba  tylko dozbierać? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stawiasz sobie poprzeczkę wyżej to idź na wyższym. Jeśli chcesz dobić tylko platyne to leć na łatwym. Ot cały problem rozwiązany :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE o to mi chodziło :) Czy mogę teraz wybierając rozdziały i zmieniając im poziom na łatwy, dozbierać znajdek, żeby podrasować bronie i umiejętności wymagane do pucharków? Czy jednak muszę dać "nowa gra" i wszystko od początku dokładnie zbierać, żeby te 2 trofea wbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno że możesz. Skoro masz trofiki za przejścia to teraz możesz skakać po rozdziałach i zbierać co trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz podrasowania broni i umiejętności ... nie można skakać po rozdziałach z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pozostałe znajdźki można. Sam tak robiłem. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam raz jeszcze dla pewności, bo już mnie wprowadzono w błąd...Mam już WSZYSTKIE trofea prócz " bronie na max i te umiejętności Joe". Przeszedłem na "łatwym" poziomie, na spokojnie, zbierając co się da, zabrakło jednak "części" do napakowania wszystkich broni i 45 pigułek do ostatniej umiejętności. Czy jeśli teraz dam KONTYNUUJ NOWĄ GRĘ PLUS wybiorę znowu "łatwy" i zacznę grę od początku - będę mógł DOZBIERAĆ do tego co mam? Czyli nowa gra plus zacznie się z napakowanymi broniami i umiejętnościami na tym poziomie gdzie przed chwilą ukończyłem i wystarczy dozbierać do tego co mam?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam raz jeszcze dla pewności, bo już mnie wprowadzono w błąd...Mam już WSZYSTKIE trofea prócz " bronie na max i te umiejętności Joe". Przeszedłem na "łatwym" poziomie, na spokojnie, zbierając co się da, zabrakło jednak "części" do napakowania wszystkich broni i 45 pigułek do ostatniej umiejętności. Czy jeśli teraz dam KONTYNUUJ NOWĄ GRĘ PLUS wybiorę znowu "łatwy" i zacznę grę od początku - będę mógł DOZBIERAĆ do tego co mam? Czyli nowa gra plus zacznie się z napakowanymi broniami i umiejętnościami na tym poziomie gdzie przed chwilą ukończyłem i wystarczy dozbierać do tego co mam?

Tak, w nowej grze plus zaczynasz z takimi umiejętnościami jakimi skończyłeś przy przejściu pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×