Skocz do zawartości
Patricko

E3 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym dniu i pokazie Call of Duty: Ghost sądze, że jutro będzie tylko lepiej. Ciekawy jestem nowego Splinter Cell: Blacklist, może szału nie będzie ale takie tytuły mnie kręcą, oczywiście Thief oraz marzenie ściętej głowy czyli TESO zostałby wydany na konsolę. Zapewne mój laptop tego nie udźwignie a tytuł spod dłuta Zenimax może być ciekawy. Cena i wygląd to tematy które budują u mnie cały czas ekscytację i sądzę, żę się nie zawiodę. Drugim ważnym tematem dla mnie jest też obniżka ceny Vity. Jeśli współpraca miedzy PS4 a Vitą ma być tak dobrze zrobiona jak myślę to zakup będzię obowiązkowy więc cena mogłaby obniżyć się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita by dostała wiatru w żagle gdyby Sony:

- obniżyło jej cenę jak w Japonii

- Wprowadziło możliwość aktywacji 2 kont na konsoli

- Dało jeszcze z 2 fajne/bardzo dobre exy na nią np. nowa persona/Remake FF VII. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita jeszcze się rozkręci, wierzę w to. :) Vita była skokiem w przyszłość i była/jest posmakiem nadchodzącej nowej generacji. Jednym z powodów jest/będzie współpraca z PS4, która już dla mnie jest powodem na zbiórkę dukatów. Co do obniżki ceny Vity to też jestem prawie pewien że ta nastąpi, tylko pytanie w jakie ilości i ile razy przed premierą PS4. Odpowiem jeszcze na trzeci myślnik. Osobiście ślinka mi się pojawia na sam fakt posiadania Vity i mi starczyły by nawet same porty lubianych gier bym się cieszył jak małe dziecko, pewnie z tego faktu, że był by to mój pierwszy handheld. Dobrych gier nigdy za wiele ale najważniejszy jest fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co oczywiście plotki mówią, to możliwy jest bundle pack PS4 + PS Vita za około 600$.

Zapewne gdzieś to na NeoGafie przeczytałem, bo tam wszystko jest jakby nie patrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Confirmed Microsoft is actively attempting to get developers to not mention PS4 versions. If they don't say "OUR GAME IS EXCLUSIVE FOR XBONE" expect a PS4 version. #truthfact

2. More DRM messaging at Gamescom. There is no rental strategy. Try to sweep it under the rug and hope people don't remember.

3. Cloud power was designed as DRM. Period. DRM was Microsoft's idea. EA and Ubisoft are supporters, Activision slightly less so.

4. DRM plans are actually worse than what they've stated.

5. Mirror's Edge 2 at MS conference.

6. Prince of Persia (reboot?) at MS conference.

7. Secret Phil Spencer game = World of Tanks

8. Live paywall still there.

9. Dead Rising 3, and exclusive DLC for another Capcom game at MS conference.

10. No online paywall for PS4. Unconfirmed.

11. No DRM info for PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebąkują też coś o pokazie Wiedźmina 3, na konferencji M$'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle PS4 i Vita za 600$, wy serio w takie głupoty wierzycie? Oj zdziwicie się bo konsola raczej na pewno nie będzie tańsza(sama ps4) niż 2400 zł

Jakby bundle tylko kosztowało tych dwóch konsolek to chyba każdy by to kupił ;) Chciałbym żebyście mieli racje, a żebym to ja się mylił

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iMlwh03X3ub5s.gif

Ludzie, którzy to wymyślają są genialni ;D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle PS4 i Vita za 600$, wy serio w takie głupoty wierzycie? Oj zdziwicie się bo konsola raczej na pewno nie będzie tańsza(sama ps4) niż 2400 zł

Jakby bundle tylko kosztowało tych dwóch konsolek to chyba każdy by to kupił ;) Chciałbym żebyście mieli racje, a żebym to ja się mylił

 

W USA dodaj sobie podatek, a u nas przerób na € i już Ci wyjdą kwoty "normalne".

Co do tego, że każdy by kupił to Cie zdziwię, bo mnie akurat Vita kompletnie nie interesuje i wolę wypasioną wersję PS4 niż średnią opcję z Vitą.

No, ale plotki plotki i ploteczki.

 

To już dzisiaj Panowie! Let's get ready to rumbleeeeeeee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic fail od Ubisoftu. Trailer Watch_Dogs, który miał być pokazany na konferencji wyciekł do sieci. Wrzucam linka do GT, bo z YT cały czas usuwają.

 

http://www.gametrailers.com/side-mission/54083/watch-dogs-cg-trailer-leaks-a-day-ahead-of-ubisofts-e3-conference

 

A Wiedźmina 3 na konfie MS jednak nie będzie. Będzie miał zamknięty pokaz, kto wie, czy nie na XOne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer? Raczej kolejna zagrywka marketingowa, nie ma się co martwić myślę.

Przecież ludzie liczą na soczysty gameplay, a nie jakiś tam trailer.

Tego to każdy ma już chyba po dziurki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że gameplay znamy, bo pokazywano go już jakiś czas temu (mimo, że wyglądał na bardzo reżyserowany). A ten CGI pokazany wyżej naprawdę wygląda soczyście :) Zobaczymy, czy faktycznie Ubi po północy pokaże coś więcej nt. "Watch_Dogs", niż tylko ten powyższy trailerek. Zwiastunu w podobnym stylu spodziewam się do "AC IV: Black Flag". Gdyby ktoś miał problemy z oficjalnymi streamami od MS, Sony, Ubi i EA, to na Gamespot i IGN też można oglądać. W sumie GameTrailers też powinno cisnąć ładnie. Oni zawsze jakościowo mają wysoką klasę bez przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki do tych stron są już w pierwszym poście.

 

Przypominam również, że będę się starał aktualizować pierwszy post z wszystkimi materiałami jakie pokażą.

Będę czekał na filmiki w HD i takowe będę tylko wrzucać do pierwszego posta.

 

Także jak komuś nie chce się szukać po YT i innych stronach, to pierwszy post jest dla Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de6aad2876056c8cef5ef5603da980e5_originaf

 

Te gify niszczą xD Skąd ludzie biorą na to pomysły :D?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle z vita? Wole zakupic drugiego pada i jakies gierki w tej cenie.

Czeka nas dluga noc emocj :) Trzeba sie przygotowac, browarki zakupic i wieczorkiem na SB podczas prezentacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że SB przy natłoku nie wyrabia z odświeżanie i trzeba samemu klikać przycisk "Odśwież".

Nie wiem czego to jest wina, zapewne skryptu, ale cóż...trzeba z tym żyć :)

 

Ja już mam gotowe browarki w lodówce, chipsy w szafce i parę dodatkowych drobiazgów się jeszcze znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle PS4 i Vita za 600$, wy serio w takie głupoty wierzycie? Oj zdziwicie się bo konsola raczej na pewno nie będzie tańsza(sama ps4) niż 2400 zł

Jakby bundle tylko kosztowało tych dwóch konsolek to chyba każdy by to kupił ;) Chciałbym żebyście mieli racje, a żebym to ja się mylił

 

Jakoś większość analityków rynkowych w dziedzinie multimediów wypowiada się, że Sony nie popełni tego samego  błędu po raz drugi i cena PS4 będzie oscylować w granicach 400 $. Przy czym w samym japońskim koncernie podobno jest mocna presja na utrzymanie ceny poniżej 400$. To ma być maks. Poszukaj w sieci, poczytaj.

 

 

O konferencję Sony na E3 jestem spokojny. Bardzo mnie natomiast ciekawi co zrobi MS. Naprawdę jestem ciekawy. PO artykule na Kotaku, który wyraźnie cytował Harrisona, mieszającego sie w zeznaniach (dementowanych z resztą mailowo przez MS, po tym jak ogarnęli się co powiedział jeden z głównych CEO) uznałem, że oni sami nie wiedzą jak Xbox One ma funkcjonować...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibcj6IIHES2ffw.gif

 

 

Te gify niszczą xD Skąd ludzie biorą na to pomysły :biggrin:?

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mam nockę w robocie więc nie będzie browarków. :( Ale laptop i net mobilny przygotowany. :) Gastro również:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ten to jest pełnometrażowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@down

 

Nie wiedziałem, nie widziałem, naprawiłem.

 

Z resztą już pachnie powoli fanboizmem Sony. Mnie wcale nie cieszy fail MS, bo to uderzenie w graczy, wśród których sporo osób myślało o zakupie dwóch konsol. Myślicie, że są w stanie chociaż minimalnie zniwelować skutki pierwszej konferencji?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą już pachnie powoli fanboizmem Sony.

 

Fanboizm jakikolwiek należy traktować z odpowiednim przymrużeniem oka, jednak jestes na forum o PS3 więc odsetek fanbojów na liczbę userów jest sporo wyższy niż gdzie indziej i walczyć z nami (:P) raczej nie ma sensu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawie jakimi programami można takie gify robić. Co do Kaza to dla mnie jest gwiazdą internetu roku 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×