Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2k14

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo już jak będą różnić się wersje na PS3 i PS4? Na PS3 będzie jak w przypadku fify odgrzewany kotlet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma być na PS4?

 

edit: a już spojrzałem niby ma być ale nie wiadomo kiedy , największe sklepy mają preordera tylko na PS3/Xbox 360

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW! Na twitterze pojawiła się informacja, że w NBA 2K14 pojawi się 14 europejskich drużyn! Lista:
Teams included in NBA2K14: Alba Barcelona Madrid CSKA Milano Siena Fenerbahçe Efes Olympiacos Panathinaikos Maccabi Zalgiris Málaga Baskonia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy dodatek, 14 na PS3 raczej nie kupię, ale mam nadzieje że będą to rozwijać w przyszłych edycjach

niech żyje zdrowa konkurencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lebron overrated, ale z wiadomych przyczyn ;) Z pozostałymi raczej się zgodzę :) Kurczę brałbym to na premierę ale z pieniędzy które były odłożone na ps4 z jedną grą zrobiło się 500 zł.. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co tak mało postów o tej grze. Podobno już w którejs z sieci duzych marketów gra jest dostepna. Potwierdza ktoś?.Moze jest już dostępna w sklepach branżowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy działają te kody muve jeszcze i czy można go wykorzystać na nba 2k14?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co tak mało postów o tej grze.

 

Może dlatego, że to odgrzewany kotlet? Na gameplayach zmian nie widać, naprawili to co zepsuli w 2k13 (shootstick z L2), nie naprawili zbiórek... i dodali ficzer w postaci nowych podań... trochę mało jak na nową edycję. I brak dema znamienny.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co tak mało postów o tej grze. Podobno już w którejs z sieci duzych marketów gra jest dostepna. Potwierdza ktoś?.Moze jest już dostępna w sklepach branżowych?

W MM juz jest.

14 nie warto kupować?

Pytam, bo mam 12, która kupiłem z ciekawości ale nie umiem zbytnio w nią grać (ostatnio grałem na Psx heh) i przymierzam się do 14, ale skoro to 13 bis, to może lepiej kupić właśnie 13 za 5 dyszek?

PS. 13 wymaga kodu do online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM juz jest.

14 nie warto kupować?

Pytam, bo mam 12, która kupiłem z ciekawości ale nie umiem zbytnio w nią grać (ostatnio grałem na Psx heh) i przymierzam się do 14, ale skoro to 13 bis, to może lepiej kupić właśnie 13 za 5 dyszek?

PS. 13 wymaga kodu do online?

Nie wymaga :) W moim mniemaniu jeżeli rzeczywiście grasz sobie dla rekracji, nie jesteś fanem koszykówki to spokojnie bierz 13. Ogólnie z tą grą jest ten problem że może i 14 to poza kilkoma detalami odgrzewany kotlet, ale gra jest na tyle dobrze zrobiona że nie ma za bardzo co zmieniać ;) Miałem okazje trochę pograć i podania są fajnie zrobione, można też wreszcie solidnie kogoś zglebić przy próbie dunka :biggrin:

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już jutro odbieram swoją kopie NBA 2K14. Jako fan NBA nie wyobrażam sobie sezonu bez gry. Wielkich zmian oczywiście nie ma, ale dopracowania owszem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś blacktop ?? Chodzi mi o takich co już wszystko potrafią zrobić z piłka, Jak ktoś jest chetny to kingpejok na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić że w pudełku jest kod który pozwala na kupno wersji next genowej za 60 zł :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy do gry jest potrzebny CD-KEY , pytam  bo mam okazje kupić nową edycję " lekko uzywaną"  w dobrej cenie   ( 2014) ale sprzedawca się nie orientuje czy gra posiada lub kod był użyty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy do gry jest potrzebny CD-KEY , pytam  bo mam okazje kupić nową edycję " lekko uzywaną"  w dobrej cenie   ( 2014) ale sprzedawca się nie orientuje czy gra posiada lub kod był użyty. 

Jeżeli chodzi o wersje konsolową to jest tylko dlc. Nie ma żadnych online passów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić że w pudełku jest kod który pozwala na kupno wersji next genowej za 60 zł :)?

W każdym pudełku jest kod który umożliwia znizke. Nic za niego nie płacisz tylko wpisujesz. Płacic bedziesz dopiero gdy kupisz sobie ps4 i zaczniesz ściagać wersje cyfrowa(do 31 marca bedziesz miał czas i to chyba dokłądnie jest 13$ i bedziesz potrzebował orginalnej płyty z nba2k14 na ps3 wiec nie sprzedawaj bo potem nie uruchomisz na ps4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×