Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2k14

Rekomendowane odpowiedzi

Według zapowiedzi nie miał to być port, ale patrząc na gameplay widać parę dziwnych rzeczy, które dręczą wersję z obecnej generacji.

 

http://www.youtube.com/watch?v=V05u5DCnPCs

wygląda to świetnie :) mam nadzieję, że z rok na rok będzie jeszcze lepiej, teraz już widać różnice między ps3 a ps4 to ciekawe co magicy z 2k zrobia za pare lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w 2k14 można potrenowac zagrywki , bo nie moge znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz miejsca do wspólnej gry w NBA 2k14? Zapraszam na Polska Liga NBA 2K! Wejdź na fanpage i polub!

Projekt jest świeży, zakłada skupienie graczy ze wszystkich platform, organizację pogawędek, spraingów, a przede wszystkim lig!

Zapraszam każdego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze gra w wersję na PS3, a nie ogarnia sterowania, to polecam moje (a co!) poradniki do tej edycji NBA od 2k. Na razie są 3 części, rzuty, drybling i post moves. Jeśli ilość włożonego w ich zrobienie czasu przekłada się na jakość to są mega dobre. ;)

 

Link: http://www.youtube.com/playlist?list=PLArwtmCCwU5Uaf3wRCEscY_Z3NFftqh14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy moglbys wyjaśnić do czego służy dluzsze przytrzymanie klawisza L1 podczas ataku.Pokazuje się takie kółko na parkiecie i nie wiem z 'czym to jeść'. Poza tym na twoich filmikach widze że za rozegrane mecze otrzymujesz zlote monety a u mnie sa skills pointy.Skąd ta różnica. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy moglbys wyjaśnić do czego służy dluzsze przytrzymanie klawisza L1 podczas ataku.Pokazuje się takie kółko na parkiecie i nie wiem z 'czym to jeść'. Poza tym na twoich filmikach widze że za rozegrane mecze otrzymujesz zlote monety a u mnie sa skills pointy.Skąd ta różnica. Dzięki za odpowiedzi.

To smart play ;) Wydaje mi sie ze gra wybiera za nas odpowiednia zagrywke i wskazuje nam co mamy robic. Np puste kolo oznacza ze tam mamy biec. Cos takiego, nie korzystałem z tego :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy moglbys wyjaśnić do czego służy dluzsze przytrzymanie klawisza L1 podczas ataku.Pokazuje się takie kółko na parkiecie i nie wiem z 'czym to jeść'. Poza tym na twoich filmikach widze że za rozegrane mecze otrzymujesz zlote monety a u mnie sa skills pointy.Skąd ta różnica. Dzięki za odpowiedzi.

 

Tak jak kolega wyżej napisał to smart plays, ale żeby można było z tego sensownie skorzystać musisz w opcjach przełączyć Play Vision Display z lite na full. Wtedy gra wyrysuje ci na parkiecie co ma się dziać (ciągłe linie - bieg, przerywane - podanie). Grasz na pc? Tam zamiast VC są skill points.

 

O playsach mam dwa stare już filmiki co prawda z 2k13 ale poza sterowaniem mechanizm został ten sam. W tym o tych playsach jest od 4:25 https://www.youtube.com/watch?v=innGO0icDi0 , a ten jest cały o jednej bardzo prostej zagrywce: https://www.youtube.com/watch?v=GrPA49Amv1E .

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Będę próbował. A gram na ps3.

Mój nick Wujgregor.Dzieki raz jeszcze.

Ps.Poradniki super, ale trzeba czasu zeby wszystko ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hejka!

Fajowy sposób na zarabianie vcoinsów,ale wytłumaczcie mi dlaczego zamiast dostawac vc za mecze rozegrane w trybie Mycarrier dostaje skillpointy.(gram oczywiscie na ps3,niezmieniałem ustawien w opcjach )

Vcoinsy dostaje tylko za mecze online i mecze dnia.

Oczywiscie podniesienie umiejetnosci mojego gracza tez jest za zarobione skillpointy.

Z vc moge skorzystac tylko kupując ubrania,gadzety,boostery.

W opcjach raczej nic niezmienialem.Brat zaczął grac rownież kariere na ps3 i dostaje vc.

Drugi problem to że w trybie Game Day moge sterować tylko jednym zawodnikiem, no chyba ze dokonam jego zmiany, ale przelaczac pomiedzy druzyna nie da rady. Dlaczego????

Czy mam gdzies w ustawieniach coś pozmieniane?

Bardzo prosze o pomoc jeśli ktoś wie jaka opcja jest za to odpowiedzialna lub co zmienic.

Pozdro dla wszystkich.

Edytowane przez Wujgregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Możliwość rozegrania meczu All-Stars pojawiła się i zniknęła  :shok: ... Na szczęście jest prosty sposób, aby mecz Gwiazd był dostepny ponownie... Wystarczy w ustawieniach konsoli przestawić date na 16-02-2014...

 

A oto moja trójeczka z pod własnego kosza :biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6ve39AthabI

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie woe skąd mój problem?

Ok.

A czy ktos podpowie jak zrobic pake po swoim odbiciu od tablicy podczas sam na sam z koszem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje większą ilość VC to pisać to podpowiem jak w łatwy sposób je zdobyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się taką informacją. Z chęcią skorzystam.

Wiec w największym skrócie, ustawiasz mecz na 12min kwarta bo za to jest największą ilość VC i jeżeli chcesz to grasz mecz a jak nie to w NBA rules ustawiasz wszystko na off i kilka sekund przed końcem meczu wychodzisz z meczu i dajesz Save and quit i zapisuje sobie to jako np. "12min" I później ładujesz to i kończysz mecz i zgarniasz 600vc

Ale pamiętaj ze jak nie grasz To musisz kontrolować w miare kiedy kończy się mecz żeby nie przegapić końcówki bo jak dasz w NBA rules wszystko na off to nie musisz grać meczu sam tylko czas leci sam

I pamietaj ze następne ładowanie 12minutowej kwarty możesz zrobić dopiero po 15-20minutach

Ale taki sam manewr możesz zrobić z kartami 11-10-9-8-7-6 itd minutowym wiec jak za ładujesz końcówkę 12mon kwarty i zgarniasz 600vc możesz odpalić kolejne kwarty tylko żeby się czas tych kwart nie powtarzał w ciągu tych 15-20minut

Wiadomo ze na początku trochę potrwa żeby każda minute kwarty zagrać ale później juz tylko odpalasz końcówki czwartych kwart

I dobre jest to ze my fizycznie tych meczy nie musimy grać i nieważne czy wygramy czy przegramy

Ja tak wczoraj odpaliłem wieczorem NBA 2k14 i miałem na koncie 28vc a teraz mam 4500 a w robocie jestem od rana u nie mam dostępu do konsoli

Można jeszcze ściągnąć apke mynba2k14 i codziennie otwierasz kopertę z darmowymi VC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha czyli to praktycznie to samo co zaproponował Qbx w paru postach wcześniej.thx.mam pytanie, czy w meczach nba today sterujesz każdym zawodnikiem który akurat posiada pilke czy tylko jednym'swoim', a innym wydajesz polecenia.

Może wiesz czy jest jakaś opcja odpowiedzialna za to.

Po drugie nie wiem dlaczego w trybie kariery dostaje skillpoint'y zamiast Vc?

Odpalajac nowa karierę sa Vc ale troche mi szkoda stracić statystyki i zawodnika którego tak długo udoskonalalem.

Pisalem o tym pare postów wcześniej ale nikt nie potrafil mi pomóc.

Z gory dzięki za każde wskazówki.

Pozdro

Edytowane przez Wujgregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale obiło mi się o oczy, że w 2k13 było tak, że gdy grałeś nie podłączony do neta to zamieniało VC na SP. Później już nie dało się wrócić do VC.

 

/edit:

W 2k14 jest tak samo. Sprawdziłem.

Edytowane przez YildirimKebab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też sprawdziłem i rzeczywiście tak jest.Pozostaje pytanie czy możecie w trybie nba today sterować kadym zawodnikiem który akurat posiada piłkę czy tylko jednym z gory przypisanym do gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po graniu kariery musisz czasem w ustawieniach kontrolera zmienić "Prefered Position" (chyba tak to sie zwie) na "any", lubi się to czasem samo przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje problemy zostały rozwiązane. Szkoda tylko 2 sezonów kariery.

Wielkie dzięki.

Mam taką sugestie, może ktoś w chwili czasu opisalby po części taktyki na czym polegają,którym ustawieniem najlepiej grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na youtubie najczęściej polecana jest strefa 1-3-1, ale to tylko dla tych, którzy już naprawdę potrafią bronić off i onball. Poza tym, gdy trafisz na kolesia, który ma dobry obwód to zasypie cię trójkami i nawet nie będziesz wiedział skąd ;) Dlatego ja zrezygnowałem ze wszystkich taktyk obronnych i gram man-to-man albo off-ball na obwodzie w zależności od stylu przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×