Skocz do zawartości
pack

Tekken Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

pomoze ktos z trofikiem Never Give Up?

Jasne, możemy przy okazji zagrać. Mój PSN masz w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie to dzisiaj sprawdzic o co chodzi z tym ipdatem i co on tak naprawde daje dodatkowego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odblokować dodane postacie? Mam punkty do tego potrzebne ale nigdzie w grze nie widzę "sklepu" z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same się odblokują jak nazbierasz odpowiednią ilość, nie chce Cię wprowadzić w błąd ale co 10 tyś. Giftpointsów chyba nowa postać jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/77246-tekken-revolution/?p=866152

Do 60k odblokujesz tylko 4 - czyli masz już 12

Mi przy 180k odblokowały się wszystkie - w sumie jest ich 16

Dokładnie tego nie sprawdzałem ale wychodzi średnio 30k na pozostałe.

Gdyby ktoś był chętny na małe mordobicie dla funu to zapraszam....

a ja żadnego patcha nie mam do zainstalowania dlaczego?

Bo pewnie masz ps+ i pobrało Ci automatycznie jak spałeś... Edytowane przez INO1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie.

Na feedback na tym forumie zawsze można liczyć;)

 

@INO1,będę musiał od Ciebie jakiś wózek w GT5 wypożyczyć zanim przesiądziesz się na "szóstkę";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@INO1,będę musiał od Ciebie jakiś wózek w GT5 wypożyczyć zanim przesiądziesz się na "szóstkę";)

nie ma sprawy.... zapraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najszybciej zdobywać gift points? gram i gram i te punkty strasznie wolno idą do góry w tym tempie to jedną postać odkryje do nowego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/77246-tekken-revolution/?p=866152

Do 60k odblokujesz tylko 4 - czyli masz już 12

Mi przy 180k odblokowały się wszystkie - w sumie jest ich 16

Dokładnie tego nie sprawdzałem ale wychodzi średnio 30k na pozostałe.

Gdyby ktoś był chętny na małe mordobicie dla funu to zapraszam....

Bo pewnie masz ps+ i pobrało Ci automatycznie jak spałeś...

Tak, wiem. Jednak pisząc tamten post, do odlokowania były tylko 4. Resztę dodały kolejne aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem pochwale, ze ladnie gram sowim Law'kiem -  bez nadużywania podcin, czy speciala.

normalnie sie ucieszylem. a taka jest prawda. wiekszosc burakow gra tylko na chamskie zgadywanki, zamiast grac normalnie.

ja gram mirror match to sie usmiecham, jak gosc probuje mi na sile 100 razy wcisnac bd4. wystarczy troche opanowania i przeciwnicy sami sie wykanczaja.

nie koniecznie trzeba uzywac tych speciali :)

 

a teraz pytanko..   kiedy i za co dostaje sie bilety?

miałem 5 mam 6. ogólnie gram do 1 przegranej walki rankingowej z wykorzystaniem biletow i sie tak zastanawiam. bardzo rzadko, ale jednak wpadaja.

 

i jeszcze jedno..   za walki no rank w pokojach tez sie placi zetonami - jeszcze nie gralem wiec sie upewniam :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najłatwiej zarabuać gift pointsy .. brakuje mi ostatnie trofeum za 10 000 gift points ...

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochytane w festiwalu mokujina... :D... wpadły wszystkie trofea:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten festiwal pozwolił na takie nabicie punktów, że hoho, przed nim miałem niewiele ponad 10k gift points, a po nim ponad 90k, nieraz za jedną walkę dostawałem 600 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten festiwal pozwolił na takie nabicie punktów, że hoho, przed nim miałem niewiele ponad 10k gift points, a po nim ponad 90k, nieraz za jedną walkę dostawałem 600 :)

Ja nabiłem tylko z 6000 gift pointsow na 18 000 ale ważne że dostałem trofeum i mam teraz komplet a i przy okazji jakaś dodatkowa postać wpadła... ciekawe kiedy następny tego typu festiwal

Moja pierwsza w życiu Platyna ... :rolleyes:

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się naprawdę porządnie zdziwiłem jak te punkty lecą, tym bardziej, że grając na bilecie są punkty x3, a czasem mi się włączało turbo mode, gdzie postacie ruszają sie 2 razy szybciej (nie wiem od czego to zależało) i kolejny mnożnik x2. Faktycznie, zrobić w tej grze 100% trofeów jest bardzo prosto, ale platyny ona nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się naprawdę porządnie zdziwiłem jak te punkty lecą, tym bardziej, że grając na bilecie są punkty x3, a czasem mi się włączało turbo mode, gdzie postacie ruszają sie 2 razy szybciej (nie wiem od czego to zależało) i kolejny mnożnik x2. Faktycznie, zrobić w tej grze 100% trofeów jest bardzo prosto, ale platyny ona nie ma :P

Haha no i rozjeb... mi marzenia ... a myślałem że mam pierwszą w życiu platyne... nie mas litości nawet w święta hahaahah pozdro ziom ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Ściągnąłem 2 dni temu T Revolution . Na starcie wyskakuje mi błąd uniemożliwiający mi zagranie w tę grę. Chodzi o błąd "uploading data". Nie może załadować i nie pozwala mi zagrać. Co zrobić, bo w takim razie 3,5 GB ściągane na darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×