Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Masz like'a za dokładny opis. :)

Ta gra wydaje się naprawdę dobra i preorder dalej czeka. :) Wstępne opinie o grze są często dobre, a nie zdziwiłbym się gdyby średnia ocen Dying Light była wyższa niż wspomniane wcześniej Destiny oraz Dead Island. :)

 

Warto wyobrazić sobie jaka może być moc w tej grze podczas grania ze znajomymi. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jakieś poziomy trudności czy jeden? I jak to wyglada w praniu?

Bo z filmików widzę bezmyślne ładowanie w ledwo toczące sie zombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest po prostu DI na lekko podrasowanym silniku z możliwością skakania po dachach i tyle :)

Menu ma zmieniony tylko skin, cała reszta to jota w jotę Dead Island, czyli klasyczne drewno od Techlandu powraca.

Pozbyli się licencji na DI to sobie zrobili DI z inną nazwą i wyższymi skokami. Po co się męczyć w końcu.

Dzisiaj ludzie są w stanie dać 200zł za grę, która premierę miała ponad rok temu, także nie ma się co dziwić, trzeba doić motłoch :P

 

Nie mówię, że to zła gra, ale dawanie za nią takich pieniędzy to trochę chore.

Co kto lubi...

 

A grałeś już, że wygłaszasz takie opinie? 

 

Ja wybrałem wersję na PC (nie hejtujcie), która się aktualnie pobiera. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jakieś poziomy trudności czy jeden? I jak to wyglada w praniu?

Bo z filmików widzę bezmyślne ładowanie w ledwo toczące sie zombi

 

Zobacz sobie gameplaye noca, masakra, z lowcy zmieniamy sie w zwierzyne ktora walczy o przetrwanie :)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości o wygląd wersji ps4 to sprawdzcie :

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś już, że wygłaszasz takie opinie?

Ja wybrałem wersję na PC (nie hejtujcie), która się aktualnie pobiera. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Tak, od wujka z USA za darmo.

Nie zdziwię się jak kiedyś powiedzą, że to właśnie miało być DI 2 :)

Ale licencja poszła to trzeba nazwę zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie gameplaye noca, masakra, z lowcy zmieniamy sie w zwierzyne ktora walczy o przetrwanie :)

Fakt widziałem wszędzie walkhtrough tylko dzień - w nocy trzeba tez obowiązkowo grać czy mozna przeczekać?

No i jak z poziomami trudności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt widziałem wszędzie walkhtrough tylko dzień - w nocy trzeba tez obowiązkowo grać czy mozna przeczekać?

No i jak z poziomami trudności ?

 

Mozna w kryjowce sie kimnac, ale noca sa lepsze nagrody i itemy, no i oczywiscie ZNACZNIE wyzszy poziom trudnosci.

 

Co do poziomow trudnosci, nie bylo wyboru na poczatku, w opcjach gry tez nic takiego sie nie znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już gdzieś jakieś recenzje?

Oglądam gameplaye i nie mogę się zdecydować czy brać czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazaniem na brak preloadu (wczesniejszego pobrania przed premiera) moze byc odnowienie licencji - u mnie pomoglo, gra sie zasysa :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od wujka z USA za darmo.

Nie zdziwię się jak kiedyś powiedzą, że to właśnie miało być DI 2 :)

Ale licencja poszła to trzeba nazwę zmienić

 

Jakbyś uważnie śledził informacje o grze, to wiedziałbyś że początkowo miał to być właśnie Dead Island 2. Jednakże gra tak mocno zaczęła odbiegać od standardów DI, że przemianowali to na nowe IP.

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,już ktoś znalazł sposób na Unlimited Money i Weapon Duplictation ...gra nawet nie ma tygodnia :laugh: .

 

Żal patrzeć jak ta branża rozmienia się na drobne..... :down:

 

Filmik tutaj

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę przede wszystkim na dobrą zabawę w kooperacji z kumplami. Dead Island było momentami strasznie słabe, ale współpraca ratowała ten tytuł i z kolegą po drugiej stronie przyjemniej biło się nieumarłych. 

 

Oby w czwartek po południu płyta zagościła w napędzie. W sam raz na wolny piątek  :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem gry jak i Dead Island szybko porzuciłem i muszę powiedzieć że początek bardzo spoko , widać że trochę odrobili lekcję i jest tu jakaś fabuła ( początek troszkę pachnie metro jezeli chodzi o sposob narracji ) choć tradycyjny "rosyjski" angielski wkurvia niemiłosiernie heh . Bardzo dobra grafika aż w szoku jestem , to jest nasz silnik ?Bo chyba prócz drugiego Wiedźmina to najlepsze co wyrzeźbili nasi rodacy , dobra robota . O gameplayu ciężko mi jeszcze coś napisać ale sam feeling biegania śwetny , nieco dla mnie specyficzny ale fani ME od razu poczują się jak w domu , kurde no jestem ciekaw jak to śmiga w nocy bo widzę same pozytywnie opinie ale ogólnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne , konkretna gra AAA .

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba prócz drugiego Wiedżmina to najlepsze co wyrzeżbili nasi rodacy

Lords Of The Fallen nie jest Polskie ? 

Edytowane przez PlastikowySmalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też zauważyliście coś na wzór "ziarnistości" obrazu w grze? Czy to u mnie coś nie tak? Dodam, że mam wersję pecetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lords Of The Fallen nie jest Polskie ? 

Nie podeszła mi ta gra za bardzo plus miałem jakieś cyrki z save no i leży w pudełku więc nie mogę się obiektywnie wypowiedzieć ale początek nie wyglądał jakoś mega imponująco plus framerate troszkę nnie drażnił , więc imo Lordsy choć ładne na peany nie zasługują przynajmniej na pierwszy rzut oka:) 3-go Geralta widziałem tylko na YT , a Wiedźmin 2 na pc wyglądał imo obłędnie dobrze , jak będzie z 3 na ps4 ocenie jak ujrzę na swoim ekranie , tylko i wyłącznie ( boli że przed dwójką rozmawiało się głównie o gameplayu a dziś ech ) . Dying lights moim zdaniem wygląda świetnie . Edyta : Ależ świetnie to wygląda po zmroku , mniam :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilku godzinach zabawy smialo stwierdzam, ze jest miód  :laugh:  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×