Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynać od początku nie będę, a offline również nie będę grał. Po wyrzucam troch ę apteczek z ekwipunku, a tych skilli po prostu nie będę używał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio grając w DL mam problemy z siecią. Połączenie normalnie jest, ale po chwili się wyłącza (pojawia się komunikat stracono połączenie z siecią PSN), i trwa to kilka sekund, ale po chwili znowu się włącza. I tak w kółko. Dodam, że gdy wbijałem do innych graczy, to mnie nie rozłączano. O co kaman? Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam Ostatnio wbiłem pauze i poszedłem na kilkanaście minut do dzieciaka Po powrocie gra była offline Ale dlaczego tak jest to nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak dostać się do Antheny? No tej lokacji,gdzie pojawiamy się na początku gry. Ponoć tam można zdobyć klucz nastawny potrzebny do trofeum "Włoski hydraulik". Za cholerę nie mogę się tam dostać. Może wiecie jak? Albo podajcie namiary na inną lokacji, gdzie można uzyskać owy klucz. Z góry dzięki.

 

Nie aktualne - mam już ten klucz ;)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dokopał się do info jak będzie wyglądała  zawartość Dying Light Enhanced Edition?

Na 100% podstawka będzie na płycie, ale czy dodatki będą w formie cd key czy też zostaną umieszczone na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam pytanie bo dopiero zaczynam gre ( podstawke). Juz widze ze strasznie nie podoba mi sie granie w nocy a raczej te ucieczki bo robi sie z tego jakas zrecznosciowka i nie pasuje mi to. Pytanie czy cala gre mozna przejsc w dzien czy sa jakies misje wymuszone w nocy i bede musial uciekac ? Pytanie moze debilne ale wyjatkowo mi ta noc nie pasuje. Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam pytanie bo dopiero zaczynam gre ( podstawke). Juz widze ze strasznie nie podoba mi sie granie w nocy a raczej te ucieczki bo robi sie z tego jakas zrecznosciowka i nie pasuje mi to. Pytanie czy cala gre mozna przejsc w dzien czy sa jakies misje wymuszone w nocy i bede musial uciekac ? Pytanie moze debilne ale wyjatkowo mi ta noc nie pasuje. Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Będą misje w nocy aby pchnąć fabułę do przodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo. Moze jakos sie naucze spierniczac.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaposuja sie punkty umejetnosci? Po kazdej smierci widze ze ilestam stracilem dlatego pytam

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił z was ktoś wszystkie wyzwania gorączki parkouru? Chodzi mi o trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaposuja sie punkty umejetnosci? Po kazdej smierci widze ze ilestam stracilem dlatego pytam

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Eloszki po każdym zgonie tracisz pkt "przetrwania" a nie zwinności i walki. Raczej się tym nie przejmuj.

 

Robił z was ktoś wszystkie wyzwania gorączki parkouru? Chodzi mi o trofea

Trofea z pewnością bardo trudne. Myślę że trzeba wbić ostateczny poziom ze zwinnością i wtedy próbować je zrobić.

Jak Techland miał problemy ze zbugowanymi trofkami po premierze, splatynowałem i skasował mi się save. Teraz muszę grać od początku, nie ma mowy o zrobieniu tego na początku gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem gre na empik com za 95zl :) za taka kase warto zakupic taka pozycje

Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne(7h gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie można zakupić sam dodatek "The Following" oddzielnie? Nie posiadając podstawki np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie można zakupić sam dodatek "The Following" oddzielnie? Nie posiadając podstawki np.

Ten dodatek, to chyba nie jest samodzielny?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest samodzielny :) biorąc pod uwagę ze season pass jest teraz w ps store za 125 zł, to chyba i tak najlepiej kupić ta pełna edycje. Zapewne wszystko będzie na płycie tak wiec jak ktoś nie kolekcjonuje to po przejściu odsprzeda za 2-3 dychy mniej :p Sam sprzedaje podstawkę i kupuje pełna edycje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że tego dodatku nie da się kupić oddzielnie.

Kupiłem podstawkę kilka miesięcy temu, ograłem w zeszłym tygodniu. Gra jest bardzo przyjemna, szczególnie elementy parkourowe.

125zl za season pass to jednak zdecydowanie za dużo, a nie chce mi się bawić w odsprzedawanie jednej płyty żeby kupić kolejną (z wersją rozszerzoną). Cóż, Techland nie chce moich pieniędzy, ich sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie kosztował sam dodatek?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kiedys posiadalem gre z polski i taką ukonczylem mogę teraz kupic edycje z the fallowing i bede mial stan zapisany czy musze kupic PL

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek pewnie okolo stowki. Duzo contentu dali a i ostatnio bylo info ze podniesli pierwotnie planowana cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jak dobrze pamiętam ma kosztować 80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czy dodatek będzie można kupić jak każdy inny? Tak jak np. Serce z kamienia. Czy trzeba ewidentnie mieć sezon passa, albo grę już z dodatkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w dodatek można grać nie posiadając płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×