Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawki juz dawno nie miałem na dysku, został tylko Save.

 

No właśnie o to mi chodzi. Nie możesz pobrać sejwa z chmury, bo nie masz podstawki. A ona jest niezbędna. Jak byś miał sejwa na dysku to nie byłoby problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sejwa masz z "innej" wersji gry i dlatego Enhanced Edition go nie widzi ;) Nic na to nie poradzisz. Załatw sobie na jeden dzień podstawkę, zainstaluj, zassaj sejwa z chmury i tyle ;) Wtedy Enhanced Edition go zobaczy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, będę grać od nowa, bo z podstawki miałem coś około 2 godziny, wiec mała strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawial moze Ktos Enhanced Edition z neo24? Tak chyba jest najtaniej i wysylka gratis, tylko wlasnie jak jest z ta wysylka? Gdzies tam widzialem, ze "wysylka 5-28dni" i nie bardzo wiem czy sie decydowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w pudełku DL EE i po uruchomieniu wyskoczył mi komunikat, że dodatek bozak horde jest gotowy do pobrania. To jakiś standardowy komunikat? Bo nie widze nigdzie zadnej opcji pobrania czegokolwiek, na sklepie też nie. Też taki tekst Wam wyskoczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega kupił Enhanced Edition i niestety save z chmury nie działaja poprzednio miał podstawke ale sprzedał, ja dokupiłem sam dodatek miałem podstawke i wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawial moze Ktos Enhanced Edition z neo24? Tak chyba jest najtaniej i wysylka gratis, tylko wlasnie jak jest z ta wysylka? Gdzies tam widzialem, ze "wysylka 5-28dni" i nie bardzo wiem czy sie decydowac :)

 

Proszę cena 159 ze tą Enhanced Ed. + wysyłka za free w 24h, czego chcieć więcej ;)

 

http://www.mediaexpert.pl/gry-playstation-4/gra-ps4-dying-light-the-following-enhanced-edition,id-633047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega kupił Enhanced Edition i niestety save z chmury nie działaja poprzednio miał podstawke ale sprzedał, ja dokupiłem sam dodatek miałem podstawke i wszystko śmiga.

Kilka postów wyżej masz napisane dlaczego sejwy nie działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejwy działają, tylko trzeba je mieć na dysku, a nie w chmurze ;) Jak chcecie je pobrać z chmury to trza najpierw zainstalować podstawkę ;) Ot cała tajemnica :) Oczywiście oba wydania gry muszą pochodzić z tego samego regionu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to ja juz dawno nie mam podstawki zainstalowanej... swietnie co to za technologia ze nic nie dziala jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podobają wam się skupiska zombie które proszą się żeby je rozjechac ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś w końcu o tym dodatku. Jak wrażenia? Warto? Bo kończę inną grę i się zastanawiam powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś w końcu o tym dodatku. Jak wrażenia? Warto? Bo kończę inną grę i się zastanawiam powoli.

 Tu się nie ma co zastanawiać. Gram od premiery i tyle tu rzeczy do robienia ze 84 zł to jak za darmo. Co do fabuły to jestem na początku wiec za dużo nie wiem.

I albo mi się wydaje albo te zombiaki jakieś wytrzymalsze są. Samochód super sprawa ale na początku szybko sie psuje co pewnie da sie ulepszyć później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze (tak jak ja), jest na poczatku podstawki fabuly i pofika w coopie ze mna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza wyszedł dodatek i nikt się nie chwali czy fajny i czy warto wracać i kupować jeszcze raz;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W podstawkę grałem wersje en, wersje enhanced zakupilbym w pl..tu pytanie czy save z podstawki en będzie dzialal z polska wersja enhanced? 

Z góry thx za info

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie może jakieś problemu grając ze znajomym przez sieć gram z kolegą i nas co chwile rozłącza nie wiem czy to nasza wina czy gry wam działa wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza wyszedł dodatek i nikt się nie chwali czy fajny i czy warto wracać i kupować jeszcze raz;-)

Może dlatego taka cisza że ci co kupili to cisną w to jak ja. Mam za sobą 11 godzin, 86 % fabuły, 62 % całości dodatku. Jest to najlepszy dodatek do gry ze wszystkich gier dla mnie jesli chodzi o cenę jaką płacimy do zawartości. Dla ludzi co lubią kulturę zombi to najlepsze co może być. Zresztą na dziś dzień lepszej gry o zombi niema i raczej parę lat tak pozostanie. Dodatek  przez dodatnie auta i kuszy wywraca wszystko do góry nogami. W dodatek mi się lepiej gra niż w podstawkę. Jest jakby więcej przyjemnej zabawy przez te rozjeżdżanie zombi. Wolę to niż mozolne wspinanie sie w z podstawki. Gra po prostu dostała boosta. Poziom trudności poszedł do góry. Polecam pójść za dnia do jaskini z przemieńcami. No jest hardkorowo trudno. Gra ciągle kusi żeby grać i pakować autko i widzimy że to daje efekt. Najlepszy dodatek jaki kiedykolwiek wyszedł do gry. A jeśli jeszcze popatrzymy na stosunek ceny do zawartości to chyba długie lata poczekamy na drugi tak obfity dodatek. Tym sposobem techland sobie zapracował na taki szacunek że następną ich grę w zasadzie biorę w ciemno. Jak ktoś lubi gry o zombi to niema nic lepszego na rynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest mega, mega, mega. Podpisuję się pod słowami vincenta, że jeszcze nie było DLC z lepszym stosunkiem ceny do zawartości. 84 złote - ekipa Techland okrada samych siebie, aż dziwne, że Warner Bros na to pozwolił. To jest jeden z najgorszych, najbardziej pazernych wydawców.

 

Gra mi się rewelacyjnie, choć jeszcze nie mam kuszy i nie mogę się doczekać, aż ją zdobędę. Nie mogę się też za nic zabrać, bo cały czas jakaś pierdółka, quest, bounty czy event odwraca moją uwagę. Mapa niby większa od slumsów / Old Town razem wziętych, ale to taka sztuczka trochę, bo obszar jest płaski i znacznie mniej zagęszczony. Przypomina mi trochę Afrykę z Far Cry 2, tylko że tutaj jest co robić, w przeciwieństwie do nudziarza od Ubi. Wygląda jednak przepięknie. Efekty pogodowe są na takiej otwartej przestrzeni mocno wyeksponowane, genialna sprawa. Czy gra się lepiej, czy gorzej? Ani jedno ani drugie - gra się po prostu inaczej, zupełnie inna dynamika rozgrywki. Mi się podoba tak samo, jak wspinaczka i parkour po dachach w podstawce, ale w końcu po to robi się rozszerzenia - odświeżenie formuły i nowości. Samochód jest bardzo fajnym dodatkiem, z całą mechaniczną otoczką - naprawą, ulepszeniami, wymianą części. Nowości ubrane w stary, czytelny i zrozumiały system. Korzystanie z nowej broni palnej daje wielką frajdę - strzelby są kosmiczne mocne, a precyzyjne headshoty z rewolwerów są super soczyste. Epickie odstrzelenie łba Volatilowi - satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. System legendarnych poziomów nie jest niczym oryginalnym, ale ma jedną olbrzymią zaletę - można zrobić respec w dowolnym momencie i za friko, dzięki czemu mogę swobodnie zmienić bonusy i przedzielić je tam, gdzie akurat teraz mogą mi się przydać. Dzięki Wam za to, Techland. Myślący ludzie.

 

Poziom trudności też chyba trochę został podniesiony. Latam z kosami 2550+ obrażeń i w podstawce wszystko oprócz Demolisherów padało od jednego ciosu. Teraz zwykłemu zombiakowi czasem muszę sprzedać ze trzy strzały. Zombie jest mnóstwo i zlatują się ze wszystkich stron na polach, a jak narobię hałasu, to virale przylatują takimi chmarami, że czasem aż nie chcę mi się ich siekać i wolę dać nogę.

 

Do zrobienia jest tyle klimatycznych akcji, że naprawdę nie wiem, co robić najpierw. Czystki w leżach Volatilów, cała nowa kupa zadań i bounty, kasowanie zombiaków hurtowo drogą tzw. "rozjeżdżania" (zrzucanie tych się usadzą na przedzie jest komiczne), odkrywanie miejscówek. Najlepsze jest to, że w tym wszystkim naprawdę jest mięso i klimat - w ogóle nie ma wrażenia, że są to typowe zapychacze z otwartego świata.

 

Całość ma tak naprawdę jeden jedyny minus, ale bardzo odczuwalny - kwestia techniczna jest skopana. Jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją, jak tutaj. Nie wiem dlaczego twórcy nie zablokowali 30 klatek - czasem gra skacze sobie do wartości grubo ponad 30 i to zabija płynność oraz responsywność sterowania gorzej, niż spadek poniżej 30. Trudno sobie to wyobrazić, dopóki się nie zagra samemu.

 

9/10. Dla fana zakup obowiązkowy. Ja klimatu zombie ogólnie nie lubię, a do tego mam awersję do horrorów i elementów horroru w grach i serialach (nienawidzę bać się podczas grania czy oglądania, nie znoszę jumpscare'ów, nagłych skoków ciśnienia, klimatu zaszczucia itp.), ale mimo to Dying Light uwielbiam. The Following jest dodatkiem idealnie rozszerzającym podstawkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×