Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Demo mnie jakoś nie przekonało. Ale skoro tak chwalicie DLC to jednak zabiorę się za Dying Light zaraz po Thief'ie.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytania, dziś ma dojść moja kopia:

- w jaki sposób rozpoczynamy ten dodatek tzn. wyborem z menu czy na mapie trzeba się gdzieś udać ???

- czy nasz cały ekwipunek i doświadczenie z podstawi przechodzą czy zaczynamy "goli"

- czy po dostaniu się do tej miejscówki można się wrócić do miasta i slumsów a potem znów na "niziny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Z menu.

2. Wszystko zostaje.

3 Można wrócić, wybór z menu.

Edytowane przez Goldie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może łuk Bozak'a ? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi dał, w zamian mogę oddać jakieś swoje bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś już odnalazł zaginiona osobę? idę w miejsce zaznaczone na mapie i tam nic, niema tej osoby. Czy coś trzeba zrobić dodatkowo? Niech ktoś kto już odnalazł choć jedną zaginiona osobę da znać jak mu się to udało. (chodzi o osoby z fotek które zbieramy jako osoby zaginione a później na mapce są zaznaczone jako pinezki.)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś może łuk Bozak'a ? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi dał, w zamian mogę oddać jakieś swoje bronie.

Ja posiadam plan :) dodaj do znajomych dam Ci łuk :)

Czy ktoś już odnalazł zaginiona osobę? idę w miejsce zaznaczone na mapie i tam nic, niema tej osoby. Czy coś trzeba zrobić dodatkowo? Niech ktoś kto już odnalazł choć jedną zaginiona osobę da znać jak mu się to udało. (chodzi o osoby z fotek które zbieramy jako osoby zaginione a później na mapce są zaznaczone jako pinezki.)

Moja pierwsza zaginiona osoba to gość na plaży, w zasadzie trup :) wiec nie każdy jest żywy :P wystarczy tak jak w podstawce odwrócić zwłoki. Ale proszę o potwierdzenie moich słów.

Edytowane przez Arsfan89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja pierwsza zaginiona osoba to gość na plaży, w zasadzie trup :) wiec nie każdy jest żywy :P wystarczy tak jak w podstawce odwrócić zwłoki. Ale proszę o potwierdzenie moich słów.

hm tylko że u mnie np. w miejscu zaznaczonym na mapie nawet trupa niema. łażę koło tej pinezki na mapie i nic. Może trzeba np w nocy poświeci w danym miejscu latarką UV i wtedy wykryje trop? Sam nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trup nie znajduje się dokładnie w miejscu pinezki, czasem trzeba połazić po okolicy. Jak szukałem trupa na tamie, to kręciłem się kilka minut po niej, a tu zaginionego nie ma. I wtedy zupełnym przypadkiem zauważyłem, że trup leży na samym dole pod tamą, na brzegu wody. Twój trup jest też pewnie gdzieś skitrany.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja siriondel. Jeszcze takie pytanie. czy jak dołączę do innych graczy i zaliczę z nimi zadanie którego sam nie miałem zaliczonego  to wracając do swojej gry również zaliczy mi te zadanie? Czy muszę do swojej sesji zaprosić graczy? Wydaje mi się że to drugie ale chciałbym się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skończyłem dodatek i gdyby nie zakończenie byłbym bardzo zadowolony. Już bardziej spodobało mi się zakończenie z podstawki choć też nie było dobre. Dla kogoś pewnie oba zakończenia będą ciekawe ale jak dla mnie to oba są bezsensu. Oznaczają tak naprawdę jedno.

 

 Clane nie będzie bohaterem kolejnej części, a szkoda bo go polubiłem

Edytowane przez kuba81117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dodatek i gdyby nie zakończenie byłbym bardzo zadowolony. Już bardziej spodobało mi się zakończenie z podstawki choć też nie było dobre. Dla kogoś pewnie oba zakończenia będą ciekawe ale jak dla mnie to oba są bezsensu. Oznaczają tak naprawdę jedno.

 

 Clane nie będzie bohaterem kolejnej części, a szkoda bo go polubiłem

powiem ci, że tak zagmatwałeś swoją wypowiedź iż wiem ze białe to białe a czarne to czarne :P I Kyle Crane a nie Clane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja siriondel. Jeszcze takie pytanie. czy jak dołączę do innych graczy i zaliczę z nimi zadanie którego sam nie miałem zaliczonego to wracając do swojej gry również zaliczy mi te zadanie? Czy muszę do swojej sesji zaprosić graczy? Wydaje mi się że to drugie ale chciałbym się upewnić.

Fabularne zadania mi zaliczalo ale poboczne nie jak wejdziesz w zadania to zauważyłem informacje ze dane zadanie nie zaliczy się w mojej grze to chyba było pod opisem zadania trzeba by dokładnie sprawdzić.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Nie wiem co jest grane, ale robię misję Chłopiec z radia i za cholerę nie mogę ubić tego mutanta. Nie mogę odebrać mu nawet trochę hp. Niby jak robi szarże, to robię unik, on jest ogłuszony i nawalam go, a tu nic? W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego nie mogę otworzyć pudła na szczycie wierzy? Szedłem po sygnale. Okazało się że sygnał jest najmocniejszy na samym szczycie wierzy gdy tam dotarłem leży sobie skrzynia i nie mogę jej otworzyć. Na mapie mam ją zaznaczoną pinezką jako "nieznane pudełko" inne mogłem otworzyć a tej nie. Teraz jak do niej podchodzę to już nie pika ale w żaden sposób niemożna jej otworzyć? O co może chodzić bo kur... mnie straszna już bierze. Pomóżcie ktoś.

 

 

EDIT:

Ok rozkminione. Nic nie trzeba już tłumaczyć.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Nie wiem co jest grane, ale robię misję Chłopiec z radia i za cholerę nie mogę ubić tego mutanta. Nie mogę odebrać mu nawet trochę hp. Niby jak robi szarże, to robię unik, on jest ogłuszony i nawalam go, a tu nic? W czym problem?

 

lej dziada dopóki mu zbroja nie odpadnie potem już powinien mu lepiej spadać pasek zdrowie, jak coś to możesz mnie zaprosić do gry i Ci pomogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po skończonym dodatku Following.

 

Jestem trochę zawiedziony. Bo z jednej strony duże połacie + łazik to fajna sprawa. Ale z drugiej strony gość typowany na zbawcę nadal jest tylko chłopcem na posyłki. Weź to, zanieś tam, sprawdź to i tak w koło. 

Ciekawa koncepcja z zakończeniem, mamy dwie opcje, oraz dodatkowe sekretne zakończenie które możemy wykonać jeszcze przed ostatnią misją. 

Misji głównych jest chyba 8-9 + 15-20 pobocznych. Mogli by jednak bardziej wykorzystać fakt fury w grze.

 

P.S. Jak by ktoś był zainteresowany DL: EE mam na sprzedaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś ładnie w spoilerze, streścić fabułę podstawki Dying Light,oraz co ogólnie muszę wiedzieć przed zagraniem w dodatek. Sprawa wygląda tak,że muszę zrecenzować dodatek, a ograć podstawki przed wyznaczonym terminem już nie zdążę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pany ta edycja fallowing enhanced edition to takie jakby goty? Czyli główny wątek + dodatki?

Tak dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam chętnych do zrobienia pucharów coop + Bozaka przy okazji. Tego drugiego jeszcze nie robiłem, ale jak się ktoś znacie to warto to załatwić od razu.

Potrzeba 4 osób, także zrobię listę i kto chętny niech się dopisze, a jak zbierzemy ludzi to się zgadamy co do daty i godziny:

1. Patrickosan

2.

3.

4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem chętny, można mnie dopisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mógłbym się pisać na samego Bozaka.

Jak będziesz miał komplet na reszte to olej, ale jakby był slot wolny to dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Patrickosan

2. AXA

3. Xavris

4.

To jeszcze jeden i można coś ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wróciłem do gierki po długim czasie i nie wiem na czym polega ta cała pułapka świetlna + lampa UV. Ktoś krótko jest mi w stanie to wyjaśnić + powiedzieć jak się to używa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ogromny problem. Przechodziłem misję fabularną, kiedy to nagle na osiedlu wyłączyli prąd. Najlepsze jest to, że w tym samym momencie gra mi się zapisywała, odpalam i co widzę? Niby wszystko ok, jestem na misji fabularnej, ale celu nie mam żadnego i wydostać się z tamtego miejsca też nie mogę. 

 

Spoiler

Jestem na misji Porwanie. Już znalazłem doktorka, teraz właśnie powinienem być na arenie, ale nie da rady. Jestem w tych podziemiach, wrogów brak, doktora też, nawet nie można wejść do tego pomieszczenia gdzie się znajdował.

Spoiler

 

 

Moje pytanie jest takie. Czy da się jakoś porzucić misji i zacząć ją od nowa, albo cofnąć zapis save'a? Patrzyłem na chmurze PS+ i niestety ale brak tam jakiegokolwiek zapisu z gierki. Jeśli nie to lipa straszna, 18 godzin gry ponad pójdzie na marne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×