Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w betę i ja. Przyznam szczerze bardzo fajnie zrobiona gra. Grafika zajebista(nie wiem czego niektórzy oczekują chyba w 4 literach się już przewraca;-))Ogólnie mam wrażenie, że DZ to będzie typowa napier...ka. Ludki będą wchodzić grupami i jazda. Sam się cieszę, bo np jak już dostanę się do snajperki to pomyśleć, że jak lutniemy kogoś zza rogu, a potem trzeba będzie tajniacko się ukrywać. Wg mnie do czasu nowego Uncharted można fajnie się pobawić przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w Destiny też były postacie do 8 levelu tylko jeśli dobrze pamiętam i nie za wiele się to potem od endgameu różniło, poza broniami i rzecz jasna raidami :P

Tutaj nawet tego drugiego nie ma, więc jeśli DZ nie będzie miał dodatkowych aktywności to podzielam zdanie kolegi, że bardzo szybko się znudzi.

Mnie już w becie znudził po godzinie biegania i strzelania się z randomami, a co dopiero w full wersji przy nastu godzinach gry :)

 

Jak nie poświęcą czasu DZ to niestety, ale będzie kolejny Assassyn do odcinana kuponów i jak najszybszego zapomnienia, a szkoda bo potencjał gra ma spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up Czy ja wiem czy po godzinie xd my to chyba po 10h skończyliśmy w sobotę :biggrin:

 

Potencjał ta gra ma ogromny, ale znając Ubi co nic nie umi wyjdzie jak zawsze xd

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo w jakie opcje graficzne będzie można ingerować na konsolach w pełnej wersji? Na PC zauważyłem, że nie ma do wyboru np. jakości tekstur. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w Destiny też były postacie do 8 levelu tylko jeśli dobrze pamiętam i nie za wiele się to potem od endgameu różniło, poza broniami i rzecz jasna raidami :P

Tutaj nawet tego drugiego nie ma, więc jeśli DZ nie będzie miał dodatkowych aktywności to podzielam zdanie kolegi, że bardzo szybko się znudzi.

Mnie już w becie znudził po godzinie biegania i strzelania się z randomami, a co dopiero w full wersji przy nastu godzinach gry :)

 

Jak nie poświęcą czasu DZ to niestety, ale będzie kolejny Assassyn do odcinana kuponów i jak najszybszego zapomnienia, a szkoda bo potencjał gra ma spory.

Patryk poki co nie wiadomo nic na temat end game.

Samo DZ to zupelnie inna para kaloszy po wbiciu 30 lvl - ma byc totalne inne doznanie niz to co uswiadczylismy w becie.

Ja pisze tylko ze beta mi sie spodobala i tyle.

Dla mnie niewiadomo jest to, jak dlugo pogram po premierze dzien, dwa tygodnie, pol roku?

Kto to wie, nie wypowiem sie teraz, bo to nie ma sensu.

Na podstawie samej bety moglbym napisac, ze skoro w becie spedzilem tyle czasu to w pelnej spedze go milion razy wiecej.

Nic bardziej mylnego, bo jesli okaze sie to klamstwem ze DZ ma byc inne, od tego co widzielismy i bedzie dokladnie takie samo, to przejde fabule i tyle mnie widzieli.

 

Wszystko sie okaze, juz niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w jasność obrazu...

Tylko? Coś kiedyś mi się mignęło, że ma być możliwość obniżenia jakości, aby zyskać większą płynność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak chodzi płynnie, 60 klatek nie wyciągniesz.. Może przy pomocy dobrego mocarza, coś więcej płynniej zobaczysz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykladzie destiny widac ze jedni spedzaja tam 50 godzin a inni ponad tysiac. Kwestia indywidualna. To co jednemu sie szybko nudzi innemu sprawia frajde i nie mozna generalizowac. Trzeba sie przekonac na wlasnej skórze aczkolwiek uwazam ze nawet dla tyych kilkudziesieciu godzin warto kupic gre i najwyzej ja sprzedac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy beta?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwowala ta niejasnosc w DZ jak ktoś ma ten Status R. Zabijesz hp też będziesz mieć itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zjechać 20% HP komuś żeby dostać status Rouge.

Co tu jest nie jasne?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie najbardziej denerwowala ta niejasnosc w DZ jak ktoś ma ten Status R. Zabijesz hp też będziesz mieć itp.

Nie mam pojecia o czym piszesz...

 

@down Nom

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam pojecia o czym piszesz...

a widzisz, Sephirot mial :biggrin: skubany polaczyl slowa klucze i rozwiazal rebus blyskawicznie

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. Atakuje mnie paru gosci to akurat bede uwazal by nie przekroczyc progu 20% HP. Mogliby to jakos inaczej rozwiazac.

W DayZ bylo tak ze np jak gracz czesto zabija innych to dostaje status BANDYTY - inny ubior. Jak sie go zabije to dostaje za niego specjalne pkt.  Ubi moglo by cos podobnego zrobic bo aktualnei wyglada to tak ze jest grupa psycholi ktorzy panuja nad DZ i jak ci sie uda kogos z tej bandy zabic to dostajesz STATUS R i od razu inni rowniez do Ciebie strzelaja.

Panowie co do skladni mojego zdania to przepraszam bardzo :P  Sephitor ma piwo za wyjasnienie rebusu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bany1987 bez urazy ale ostatnio coś ci humor dziwaczeje. Czepialski się zrobiłeś jakiś. :D

Dla niektórych to nie jest oczywiste. I tak jest lepiej niż było w zamkniętej Alpie i Becie. Wtedy to dopiero był cyrk i nie wiadomo było od kogo strzelać jak wszystkim się pasek czerwony robił nawet po jednym hicie.

Kociarz przez ś się bardzo dogłębnie interesował grą więc dla niego było oczywiste. Ja wychodzę z założenia że zanim zacznę się kogoś wyśmiewać, ten musi mi się znacząco podłożyć :D

 

Nagroda za udział w  Becie:

Kurtka.   ... kurtka. .... tyle zachodu dla je**nej kurtki :P

Myślałem że dadzą jakiś zestaw malowania broni albo coś.

Cb1RhHDWAAA3DFt.jpg

 

...aż mnie świerzbi co będzie za punkty Uplay których jakimś cudem mam 5K :D :D


W DayZ bylo tak ze np jak gracz czesto zabija innych to dostaje status BANDYTY - inny ubior. Jak sie go zabije to dostaje za niego specjalne pkt.  Ubi moglo by cos podobnego zrobic bo aktualnei wyglada to tak ze jest grupa psycholi ktorzy panuja nad DZ i jak ci sie uda kogos z tej bandy zabic to dostajesz STATUS R i od razu inni rowniez do Ciebie strzelaja.

Tu jest gra emocji i wypuszczanie jeden drugiego.

 

 

...przecież rouge ma czachę nad głową i jest widoczna z odległości.

Jak zabijesz Rogue to dostajesz wpiździec expa i część jego kasy. Możesz z niego wyciągnąć loot i klucze do DZ / Lockpicki (część). Jeszcze mało?

Co byś chciał? Pomarańczowe przedmioty? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bany1987 bez urazy ale ostatnio coś ci humor dziwaczeje. Czepialski się zrobiłeś jakiś. :biggrin:

 

Gone rogue... :biggrin:

 

Juza nie zlapiesz rogue od strzelania i ubijania rogue

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji z bety:

Jeżeli ekipa jest w statusie rogue a Ty padłeś lub cię wtedy nie było nie masz statusu Rogue. Jeżeli do nich dołączysz i nikt w tym czasie nikogo nie zabije to możesz robić chłopakom zwiad taktyczny czy ktoś idzie.

Jak ci ktoś sprzeda wtedy kulkę to sam dostaje Rogue i możecie go bezkarnie zabić :D

W ten sposób pilnowałem po kanałach paczki aż wpadło 2 koksów i wybili wszystkich.

Do tego był bug z wieżyczką.

Jeżeli postawiłeś wieżyczkę a ktoś w nią raz strzelił (nie za mocno żeby nie dostać rogue), wieżyczka mu oddawała i dostawałeś rogue. Bardzo łatwo można tak było wykosić noobów lub zapominalskich (sam tak kilka razy padłem). 

 

Generalnie DZ to jedna wielka niewiadoma i tu jest agia. Gra na psychice i emocjach. Nigdy nie wiesz na co trafisz.

 

...albo sytuacja jak logujesz się w Safe House, wychodzisz i na zewnątrz 8 rogali stoi na ulicy i strzela do siebie i do ciebie. ...emocje gwarantowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie walnales? 110 czy 1100?

1100 i mimo, ze gra byla pocieta to jednak dala mnostwo frajdy z codziennych spotkan ze znajomymi na imprezie i rajdach.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia. Ogólnie jestem zachwycony, zarąbiście się gra nawet samemu w Dark Zone, a co dopiero w ekipie. W tej becie trafiłem na o wiele bardziej przyjaznych graczy niż poprzednio, biegałem samemu ale podłączałem się do grupek innych ludzi (ale bez dołączania do drużyny) i łaziłem z nimi czy to w celu bicia mobków czy polowania na rogue. Normą były spotkania innych 10 pokojowo nastawionych randomów na extraction zone, raz trafiłem na około 12 osób i wszyscy robili pajacyki. Emocje są jak jest się samemu i nie wiesz czy inny gracz nie spróbuje cię zabić. Miałem parę razy sytuację, że niby wszystko OK, wspólnie wysłaliśmy przedmioty helikopterem a tu gościu mnie atakuje, no to ja w niego. Parę razy nawet mi się udało wygrać pojedynki dwóch na jednego kiedy sobie grupka dwóch graczy upatrzyła łatwy cel. Grałem głównie karabinem szturmowym i LKM, ale potem przerzuciłem się na snajperkę M44 i tak jak nie przepadam grać snajperkami w grach multi to tutaj naprawdę mi się spodobało. Z karabinu DPS wysoki, ale sporo pocisków mija się z celem, a ze snajpy bolt action damage 2400 na strzał. Mobki kładzie nieźle a i na innych graczy też dobra, raz położyłem gościa dwoma strzałami. Potem przerzuciłem się na M1A. Strzelanie, bronie, sprzęt i modyfikacja ogromnie mi się podoba. Odblokowałem w końcu tego Liberatora, ale ciężko trochę się zdobywa kasę w Dark Zone. Ciułałem dosyć długo. Jeszcze dołączyłem do drużyny jakiegoś randoma, którego spotkałem w poprzedniej becie i lataliśmy we trójkę, bez komunikacji ale i tak było fajnie. Trochę mnie zrobili w ciula raz bo na extraction było z 10 osób i wystrzelili sticky bomb i bum, od razu rogue 5 i manhunt, daleko nie uciekłem zanim mnie nie ubili i 1500 kredytów w plecy. Ale potem nabiliśmy jeszcze parę razy 5 level rogue i przetrwaliśmy to się wyrównało, ludzie za bardzo nie chcieli nas ścigać. To co mnie najbardziej wkurzyło to ta miejscówka przy checkpoincie co jest wejście tylko po drabinie i ludzie nabijają maks rogue i tam kampią. I jeszcze motyw z przyznawaniem statusu rogue. Np. próbuję razem z innymi randomami ubić dwóch co są na górze, strzelam sticky bomb na górę i sam dostaję rogue 19 sekund - reszta z dołu zmienia piorytety i atakuje mnie. Albo goniłem gościa ze statusem rogue, schował się za osłoną to wystrzeliłem sticky a inny random wszedł w pole rażenia i położyli się obaj a ja dostałem rogue, próbowałem nawet gościa podnieść bo to niechcący ale jak widać nie można, więc nie pozostało mi nic innego jak go dobić. Albo gościa atakuje jakiś rogue, ratujesz go ale przez przypadek trafisz serią też w niego i sam dostajesz rogue a gościu w podzięce rzuca się na ciebie. Ale zdarzają się też czasem bardziej wyrozumiali gracze i w takiej sytuacji odpuszczają, sam też nie atakowałem jak ktoś dostał rogue przez przypadek. Ostatnie minuty bety to był praktycznie chaos, każdy strzelał we wszystko co się ruszało. Nie mogę się doczekać.

 

 

A betę skończyłem z takim sprzętem, 19h przegrane:

3IOJxUV.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 potem przerzuciłem się na snajperkę M44 i tak jak nie przepadam grać snajperkami w grach multi to tutaj naprawdę mi się spodobało. 

 

Tez generalnie nie lubie sniperek, ale w tej grze sniperka to taki "shotgun" z opcja long range ^^

Po raz pierwszy ever latalem ze sniperka, a druga bron (Liberator) wyciagalem tylko jak mi sie do tej pierwszej naboje skonczyly .

Patrzac na Twoj filmik  u mnie to troszke inaczej wygladalo, bo nie mialem lunety to raz, a dwa mialem mod na ekstra szybkie (imo za szybkie - musi isc na to nerf) przeladowanie magazynku.

 

W tego "bosa" na koncu mijsi medycznej na poziomie Hard jak byl aktywny skill "Pulse" to czasami wchodzily krytyki w heada za 10k ;ppp

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×