Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś wie jak wygląda początek gry? gdzie nas respi? czy mamy jakieś uzbrojenie? 

Nie, będziesz kamieniami napierdzielał.

Później dostaniesz gazrurkę.

...na 30 poziomie pierwszy pistolet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ten sarkazm :) wiadomo, że bedzie jakas bron, ale czy to bedzie karabin, pistolet? sztogun? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten sam karabin co na poczatku w becie,w koncu to byl 4 lvl wiec sam poczatek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na tutorial na brooklynie potem helikopter na mid-manhattan.

Ciekawiej byłoby przeprawić się przez Brooklyn Bridge ☺

Edytowane przez marcinart23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cholera ciągle nie mogę zdecydować na zakup. W czasie bety próbowałem pograć dwa razy, to najpierw mnie rozłączyło po 15 minutach (bo chyba była jakaś przerwa konserwacyjna) a później mi zaczął net nawalać i też mnie wywalało. Tyle że na filmikach gra wygląda świetnie a i Wasze opinie też zachęcają :) Chyba lepiej wziąć na premierę i jeśli ewentualnie nie spasuje to puścić dalej niż kupić później i być w plecy z levelem :)

sztogun? 

nie wiem czemu mi się ta literówka strasznie spodobała :P brzmi jak jakaś ruska pukawka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre są pytania o to jak wygląda początek gry, na tydzień przed jej premierą. Tak jakby ktoś tu ogarniał podróże w czasie. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam "krótki tutorial" i heja do przodu.. Na początku jakaś drobna misja która w krótkim czasie przeistacza się w zajeb**tą zadymę. Z której ledwo uchodzimy z życiem dzięki tej babeczce z zasłoniętym okiem która przenosi nas helikopterem do bardziej spokojnego rejonu miasta... resztę już znamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularne trajlery pokazują nam agentów w różnych sytuacjach kiedy zostają wezwani.

....może początek gry odniesie się do którejś z tych 4 sytuacji...

7 dni - tyle potrzebujemy żeby o tym się przekonać

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nacz się angielskiego i czytania ze zrozumieniem.

On rozmawia o 2 kontach podstawowych a nie o 1 na 2 konsolach.

Ok juz? Przestan grac na xboxie bo Ci szkodzi.

A teraz to Ty przeczytaj to jeszcze raz i przepros gamoniu

Do tego zarowno on jak i konsultant pisza o dwoch roznych rzeczach. Jak sie dzieli to sie dzieli na dwie rozne konsole. Wtedy nie mozna obu ustawic jako primary.

Do tego gra aktywowana na jednym koncie na konsoli dziala na wszystkich pozostalych kontach na konsoli.

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvm 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeczytałem, i co? I to samo. Nie przeproszę bo dalej uważam że nie mam za co.

Rozmowa jest o udostępnieniu gry dla innych kont na jednej konsoli gdzie zaleca ustawienie konta z z grą oraz konta na którym będzie używana jako podstawowych.

Wszystko spójne i czytelne pomimo że Banny jest na bakier z gramatyką :D

...chyba że Bannemu chodziło o coś innego to rzeczywiście obaj rozmawiali o 2 różnych rzeczach.

 

Me: i will buy the gold edition on my account and my sister want to use shes account for playing the game. Which account need to be set as primary?
Dany: yours first
Me: ok then my account will be primary first and then she need to set her as primary as well?
Me: on the same console?
Dany: yes
Dany: botn as primary
Dany: will be fine
Dany: yes
Me: and she will get access to the game and season pass as well
Dany: yes
Me: can i do the same with Uncharted Delux Edition?
Dany: sure

 

 

Tutaj albo brakuje części tekstu albo konsultant przeszedł skrótowo do dzielenia zawartości na 2 konsole .

Dany: you can share the games in 2 consoles
Me: ok thanx for your timie Dany
Me: wish you to have a nice day
Dany: you are very welcome 

 

 

...ktoś z naszej czwórki bezpośrednio zainteresowanych gorzej łapie - proponuję zwalić to na pracownika supportu bo u Sony w supporcie zatrudniają debili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tlumacze, ze nikt nie pyta o dzielenie gry na jednej konsoli bo po aktywacji gry dzialaja na wszystkich kontach na konsoli.

Do tego pomimo ze kolega zrobil tu i tam kilka bledow nie wytknalem mu tego bo to co chcial wyrazic to mu sie udalo, a ze za bardzo nie wie jak to wyglada i trafil na konsultanta dupka to ma pecha.

Wiec jak tylko wstalem wzialem fona do reki i odpisalem mu jak moze byc... i na dzien dobry odrazu zostalem potraktowany jak baran, a drugi nazywa mnie idiota... fajnie sie macie. Chcialem dobrze, wyszlo jak zawsze...

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHodzilo mi glownie o to cz SP bedzie dzialal na 2 kontach i wg pana z supportu bedzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie działał w ten sposób że osoba którą ma udostępnioną grę będzie się musiała zalogować na konto podstawowe z zakupionym SP i odpalić ściąganie danego DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...my z Banym sobie ostatnio tak po koleżeńsku wytykamy różne rzeczy. :D

 

Gone Rogue :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli film AC, nad którym Ubi sprawuje pieczę będzie chociaż w połowie tak dobry jak ich zwiastuny, to może wzorem Mad Maxa załapią się na jakiegoś Oskara  :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzili jeszcze raidow? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił ale konto na uplay stworzyłem chyba przez konsolę i nie mam pojęcia jakie mam tam hasło, loguje się przez login PSN, a pod tym linkiem który podał SephiroT nie widzę takiej opcji :D próbowałem resetować hasło ale oczywiście mail nie przychodzi także tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×