Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto Was wyrzuca z serwerow? Kurcze caly ranek dzis mam z tym problem:/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zdarzył się komuś błąd że nie może rozwinąć skrzydła medycznego?Ukończyłem misje i pokazuje mi że muszę porozmawiać z tą babką ale nie mogę załączyć tej rozmowy.Misje robiłem na trudnym czy może to być przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z serwerami jest trochę problemów, wczoraj musiałem się przelogować, ponieważ w pewnym momencie straciłem możliwość podnoszenia przedmiotów ;)

Co do samej gry, to nie wiem dlaczego wiele osób odżegnuje się od porównywania jej do Destiny... jak dla mnie to w zasadzie ta sama mechanika rozgrywki, jak dojdą jeszcze daily/weekly questy to już w ogóle ;) na plus Dark Zone bo to faktycznie coś świeżego ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są daily i weekly - to te z Phoenix Credits.

btw jak ktoś jeszcze nie wie - skrzynia na sprzęt jest wspólna dla konta - można przerzucać sprzęt pomiędzy swoimi postaciami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę więcej i generalnie jest bardzo ciekawie. Z babolków to zdarzyło mi się raz zaciąć między dwoma krzesłami na którejś misji, ale udało się wybiec. Drugi babolek był ciekawszy, bo strzelałem do gościa i ewidentnie dostawał, ale nie spadało mu hp, po czym za chwilę się przekręcił tak sam z siebie. Tyle że byłem wtedy chyba w grupie, więc to mógł być jakiś lag. Doczytywanie tekstur faktycznie występuje, ale widziałem je tylko jak chciałem - stałem i patrzyłem. Przy normalnym graniu nawet bym nie zwrócił na to uwagi. I jedna rzecz, która mnie denerwuje (bo lubię wiedzieć, jak moja postać wygląda) to to, że bardzo często w ekwipunku przy zmianie sprzętu czy ubrania, tło robi się szare a postaci praktycznie w ogóle nie widać. Poza tym wszystko ok, nie wywaliało mnie z serwera, nie wypadałem poza mape, jest ok.

Mimo, że trochę inaczej sobie tą gre wyborażałem, to jestem mile zaskoczony.

Edit: Jedna ciekawa rzecz. Wśród nagród na uplay niby tą niebieską czapkę mam zablokowaną, bo podobno była za udział w zamkniętej becie, ale dostałem taką u gościa od nagród.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są daily i weekly - to te z Phoenix Credits.

btw jak ktoś jeszcze nie wie - skrzynia na sprzęt jest wspólna dla konta - można przerzucać sprzęt pomiędzy swoimi postaciami.

Jak są oznaczone? Dostępne gdzieś z bazy, czy trzeba szukać po mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda w ten sposób:http://68997829560173780513.jpg Wszystko teoretycznie straciło ważność ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i cisza jak w Nowym Jorku.

...wszyscy grajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś z Was bug z potwierdzeniem tożsamości na początku gry?
czy wiecie jak sobie z tym poradzić?
kolega wczoraj kupił w saturnie i już jest tak wkur...y że  grę chce na allegro wystawiać.
 
znalazłem taki filmik..

 

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda w ten sposób:http://68997829560173780513.jpg Wszystko teoretycznie straciło ważność ;(

Pisz do supportu ubi, ja też mam golda ale u mnie w historii nie ma "daty ważności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są oznaczone? Dostępne gdzieś z bazy, czy trzeba szukać po mapie?

Zerknij na filmik o Phoenix credits, który wrzuciłem wyżej. Tam masz pokazane jak wyglądają daily. Najpierw musisz dobić lvl 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już obejrzałem, dzięki. Szkoda, że do daily trzeba wbić 30 lvl. W Destiny daily i weekly miały 4 poziomy trudności z różnymi nagrodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko

 

Jaka ta gra jest genialna. Poziom hard, ziomeczki w ekipie i można zapomnieć o świecie zewnętrznym. Daje mnóstwo funu, a to jest najważniejsze. 

 

200x200px-ZC-299d643f_QONVIyz.gif

 

 

W czasie 6 godzin gry raz mnie wyrzuciło z serwera, raz musiałem się wylogować, by móc zebrać przedmioty, ale jak na pierwszy dzień można wybaczyć. 

 

Na minus jedynie kreator postaci. Bida z nędzą troszku. 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę z piratem_xxl pojechalismy z lvlem. póki co 14 lvl normal i 13 DZ

 

ktoś pytał o bycie ubitym na jednego strzała w DZ - są rożne strefy, lepiej zacznij od SM01, SM02, im "wyżej" na mapie tym cięższe mobki z tego co zauwazyłem, na SM06 chyba latają zwiadowcy z 30 lvlem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kreatorem to nie jest tak źle - jak sobie przypomnę "kreator" z Destiny to tu jest całkiem w pytę :D

 

Gra sam miód - season pass biorę w ciemno. Btw jeszcze ktoś zwrócił uwagę na muzę - no wypisz wymaluj Deus Ex za co duuży plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do DZ jest jakieś wprowadzenie? W sensie jakaś misja, która nas tam prowadzi czy się tam wchodzi z marszu? Wczoraj chciałem z ciekawości zajrzeć ale nie widziałem na mapie żadnego wejścia... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochote pomeczyc misję koło 15 lvla? ;)

Z drugiej manki, czy komuś udało się już wydropic farbke do malowania broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że gra nie przechowuję danych na konsoli tylko na serwerach. Jak padnie coś to możemy szybko stracić postępy w grze...

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i może być kultura? :biggrin:

Oni ewidentnie stoją po autograf. Ja wczoraj wieczorem zrobiłem screena, gdzie to miejsce wygląda jak lidl w dzień promocji na crocsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u Was też gra nie przechowuje danych na konsoli?

Pytam bo nie wiem czy to u mnie coś nie tak a wiadomo co się może stać jak Epidemia Zaatakuję Serwery ☺☺☺

Szczerze to jest to moja pierwsza gra by dane gry nie były na konsoli.

Nie mam na myśli danych po instalacji gry a dane profilu, postępu itp.

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że gra nie przechowuję danych na konsoli tylko na serwerach. Jak padnie coś to możemy szybko stracić postępy w grze...

Tapatalk - S5

Ja to bym powiedział, że to na plus. Jescze w przyszłości były by takie akcje jak w Diablo 3

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Zobaczcie inne gry posiadaja dane nawet Black Ops 3, gdzie profil też jest przechowywany na serwerach a The Division brak...

0562f9630b468a67e10acbec4ae6b4c9.jpg

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Zobaczcie inne gry posiadaja dane nawet Black Ops 3, gdzie profil też jest przechowywany na serwerach a The Division brak...

Takie poświęcenie,t elewizor sobie markerem upaprałeś. Może być cięzko zmyć teraz :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×