Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę nie kumam tych division tech. Zbieram i zbieram i u tego kolesia w bazie mogę to pozmieniać na np części broni. Rozumiem ze z paru niebieskich mogę zrobić złoty itd. Czy dokladnie te same rzeczy dostaje się za rozmontowywanie rzeczy czy te division techy są w czymś lepsze ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe służą do składania przedmiotów z receptur kupionych za feniksy.

Division Tech służą do składania przedmiotów z receptur kupionych w Dark Zone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bo zauważyłem ze mam rozróżnione właśnie na sprzęt z dz i ten normalny. Jak mogę sprawdzić ile mam danych materiałów ( np części broni) zarówno tych z dz i z "singla".

Kolejne pytania:

1. Czy sprzęt podjęty z dz zmienia się ( po rozmontowaniu) na te division tech?

2. Czy schemat kupiony w dz trzeba rownież wysłać helikopterem czy kupuje i mam.

3. Czy ten schemat mogą mi gracze ukraść po zabiciu mnie ?

4. Czy warto w ogóle korzystać ze sprzedawcy w bazie ? Jeżeli nie to po jaka cholerę zbieramy te feniksy bo sprzęt w schronach ( o ile jest lepszy ) w dz jest za walutę dz.

Dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2. Nie, nie trzeba. Kupujesz i masz

3. Nie

4. Tak, nawet trzeba. Sprzęt kupiony w bazie za Feniksy jest równie dobry co, kupiony w DZ6. Ogólnie wszystko co kupisz za Feniksy będzie lepsze od rzeczy kupionych za walutę darkzonową.

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te schematy kupione w bazie są równie dobre jak te w dz? Po co je zbierać ( division tech) w takim razie skoro te kupione( schematy) w bazie przerabiam ze zwykłych materiałów. Pewnie czego nie ogarniałem - jak zwykle - wybaczcie jak mecze. :)

@up akurat o to pytałem. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DZ są albo inne części ekwipunku albo po prostu lepsze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w DZ6 i u sprzedawcy w bazie jest inny asortyment. Na przykład tylko w bazie kupisz schemat na Vectora, z kolei tylko w DZ6 kupisz schemat na MP5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Uwaga kolejne z dziwnych pytan. Czy tworzony sprzet jest tylko troche lepszy gorszy od obecnie zalozonego czy nie ma reguly i moze byc duzo lepszy / gorszy. Czy na lvl 99 i na 51 mam szanse wytworzyc przedmiot o takich samych parametrach czy na wyzszych lvl jest z "automatu" lepszy?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już ogarnołem ale nic bardziej mylnego.. Wieczorem chciałem zrobić sobie w craftingu nowego vektora. Bo z jakiegoś powodu wzrósł przedział obrażeń. Teraz mam 9700 a nowy miał być 9500-11,9k no to myśle sobie jest duuuuża szansa że sie uda. Poświęcam ciężko zdobyte materiały a tu vektor z obrażeniami 8350 WTF?? Poza tym mam też złoty plecak i złotą maske a niekiedy znajduje fiolet z lepszymi statystykami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi Obrazenia zaleza od firearms i sprzetu. Jak np masz dodatkowe obrazenia do PM albo do broni palnej na rekawiczkach to sie zwieksza. Najlepiej sprawdzac obrazenia na strzelnicy. A odnosnie fioletowych itemkow to mam juz 57 lvl w DZ i do niedawna biegalem z fioletowa kaburą na 31 lvl bo byla lepsza niz zlota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych Vectorów panie to jeszcze wyrzeźbisz tyle, że mała głowa. Ja robię średnio jeden dziennie z nadzieją na "god roll" i póki co, duuupaaaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na DZ w 4 nie daliśmy rady jednego "rogue" hehe to była masakra co ten koleś z nami robił.. Normalnie jak cukrzyk w cukierni.. wiemy, że jest słodko ale nie wolno nam polizać :D po 3 próbach zmieniliśmy strefę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie Sepi albo Kosciarz krossplaya ogarneli przy pomocy YT i sieją zamęt na naszych serverach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem pierwszy złoty drop broni. W tunelach na ambitnym wypadło MP5 i wszystko byłoby ok gdyby nie talenty pod stabilność. Powinni lepiej zbalansować rolle żeby talenty dawały inne wspomagacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA-58 w sklepiku w dz06 ? Daje radę ktoś z tym biegał ? Szukam czegoś do midasa ( vector i aug wszystko pm-ki) , jeszcze myśle spróbować Tenebrae .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tenebrae jak dla mnie słabe.Ja biegam z kałachem i midasem i jest bardzo fajnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczpraj wrzuciło dwa teamy do tej samej instancji. Przebieglismy przez daily :D

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michał AK właśnie biegałem dwa tygodnie ostatnie , coś nowego bym chciał za te techy :) Ale spoko to już wiem żeby przynajmniej poczekać z tą snajperką , tania nie jest :)

Średniacki ten SA-58 z dz06 , nie warto wydawać 190 feniksów na sam schemat . Nie dość że seriami strzela to odrzut potężny nawet z dodatkami . Wracam do acr i ak :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zdobyć taką maskę?

Zrzut_ekranu_2016_03_30_o_11_51_38.jpg

 

Trzeba mieć schemat czy da się ją kupić normalnie? (a jeśli tak to gdzie i jaką walutą? zwykłą/DZ/Fenixy)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne maski mają ten talent. Kup schemat i rollluj :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga nie jestem pewien czy chodzi o ten talent czy o inny ale jeden jest niezle zbugowany. Kolega bil innego kolege w glowe ze zlotego shothuna z bliska i zdrowie mu sie tak szybko regenerowalo ze nie byl w stanie go ubic przez jakis czas, ja ze zlotym m1a gdzie normalnie wystarczaja 2-3 heady przy okolo 80-90k zdrowia i armorze kolo 60% redukcji tez musialem sie niezle nastrzelac. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ten talent. Już nie jednego rogala trafiłem z tym. Normalnie jaki by ktoś nie był, to po magazynku z Vectora ma mniej jak 1/3 życia, a kolesie z taką maską 2/3.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając Midasa plus złoty magazynek na co teraz wydać feniksy? Mam 200 i boję się ich zużyć na coś głupiego/niepotrzebnego. Kumpel mówi że co jakiś czas pojawia się kałach za 260 feniksów i jest ponoć konkret. W co dobrze zainwestować feniksy. Nie mam dobrej snajpy i nie wim czy warto tego Ak Pakhanda czy jakoś tak kupić za gotówe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×