Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu na swoim TV możesz zobaczyć :P Odpal ten filmik na "swoim TV" i już ;) :P

Dobre!

Dla mnie grafa nie musi byc az tak dobra. Najważniejsze aby to wszystko o czym piszą twórcy działało w grze+ duża interakcja z otoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, drama z Watch_Dogs spowodowała, że pomyślałem o The Division. Te wszystkie obłędne szczegóły, dziury po kulach, odpryski itd... No i  przecież to będzie takie mini-MMO i ja mam teraz uwierzyć, że każdy z jednocześnie grających setek graczy zobaczy to wszystko u siebie na ekranie... Taa, jasne... Już to widzę... Kaktus mi prędzej wyrośnie chyba. :P :teehee:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi ma historię wprowadzania graczy w błąd swoimi żekomo prawdziwymi pokazami gameplayu. Oby z Division było inaczej, to jedna z gier która przekonała mnie do zostania przy konsolach. 

 

Dla odmiany dam materiał porówujący FarCry 3 z pokazu i gameplayu na PC [max settings]

 

zalecam oglądanie full screen 720p

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby z Division było inaczej, to jedna z gier która przekonała mnie do zostania przy konsolach. 

Z ciekawości. Jaka była ta alternatywa ? Myślałeś nad pc? Jeśli chodzi o The Division, to wątpię aby gra wyglądała tak dobrze na konsolach. Po filmikach z Watch Dogs w ogóle można nie być pewnym czy ta gra będzie tak ślicznie wyglądać. Jednak mam nadzieję, że ta gra się uda i będzie wyznacznikiem nowej jakości w grach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się wydaje że nic nie stoi na przeszkodzie żeby next genowa gra (powiedzmy w 30fps) wyglądała tak jak to zaprezentowali na E3, ale co racja to racja - UBI lubi ulepszać materiały promocyjne. Natomiast "Watchdogs" to wg mnie żaden wyznacznik z tej prostej przyczyny że to (zapewne wykastrowany) crossgen. Zresztą co tu dużo gadać, jeśli o mnie chodzi to kluczowy będzie gejmplej - nikt chyba nie napisze o takim "Future Soldie" że było jakiś wizualnym arcydziełem, ale mimo to była to jedna z gier przy których spędziłem najwięcej czasu w multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości. Jaka była ta alternatywa ? Myślałeś nad pc? Jeśli chodzi o The Division, to wątpię aby gra wyglądała tak dobrze na konsolach. Po filmikach z Watch Dogs w ogóle można nie być pewnym czy ta gra będzie tak ślicznie wyglądać. Jednak mam nadzieję, że ta gra się uda i będzie wyznacznikiem nowej jakości w grach. :)

 

Alternatywa? Nie było żadnej.

Ale gram też na PC w gry których nie ma na konsoli :) np Heartstone czy Infinite Crisis [sporadycznie], Starcraft 2 itd.

 

Gry które przekonały mnie do tej generacji  (zakup w dniu premiery) - bo kupić i tak zamieżąłem ale później... to

nowy MGS - uwielbiam serię :biggrin:

kolejne Unchareted...

The Division - wiadomo... klimat pre-post-apo (czy w ogóle coś takiego jest)

EverQuest Next - Tak będzie na na PS4

PlanetSide 2

TitanFall 2 -  a co wiadomoże będzie :biggrin:

 

Mi tam się wydaje że nic nie stoi na przeszkodzie żeby next genowa gra (powiedzmy w 30fps) wyglądała tak jak to zaprezentowali na E3, ale co racja to racja - UBI lubi ulepszać materiały promocyjne. Natomiast "Watchdogs" to wg mnie żaden wyznacznik z tej prostej przyczyny że to (zapewne wykastrowany) crossgen. Zresztą co tu dużo gadać, jeśli o mnie chodzi to kluczowy będzie gejmplej - nikt chyba nie napisze o takim "Future Soldie" że było jakiś wizualnym arcydziełem, ale mimo to była to jedna z gier przy których spędziłem najwięcej czasu w multi.

 

W sumie zupełnie zapomniałem że to crossgen :) to wiele by tłumaczyło.

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że się mylę i The Division będzie wyglądało tak jak pokazane jest na materiałach promocyjnych. Tylko, żeby wtedy np. z rozdzielczością cyrku nie robili. Gierka będzie świetna, to nie ulega wątpliwości. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz silnika z GDC:

 

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to po prostu genialnie. Mam jednak duże wątpliwości czy konsole będą w stanie udźwignąć taką grafikę i fizykę w grze multiplayerowej... Obym się mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przesunięta premiera 2015r, 

 

The Divison działać będzie w 900p, lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo, że każdy by chciał 1080p ( ja też i to bardzoooo), ale jak nawet dadzą 900p to się nie obrażę. Tylko jeden warunek: utrzymanie poziomu detali i wszystkiego co było zaprezentowane na E3 2013.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to było do przewidzenia - w tym roku wychodzą 3 ich duże produkcje AAA (W_D 900p, nowy AC i The Crew) i na czwartą, mogłoby nie znaleźć się już tylu chętnych. Ciekawi mnie co (i z jakiej platformy) pokażą na E3 - robi to inne studio, więc może nie będzie takiej "wpadki" jak z W_D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy by chciał 1080p ( ja też i to bardzoooo), ale jak nawet dadzą 900p to się nie obrażę. Tylko jeden warunek: utrzymanie poziomu detali i wszystkiego co było zaprezentowane na E3 2013.

 

Nooo, Ubisoft ma idealna kartoteke pod wzgledem dotrzymywania obietnic, nie ma sie co martwic :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ………………. z resztą co tu pisać, każdy widzi jak wygląda tak gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucę klasykiem...

 

"Tiaaaa....łocz dogsy też wyglądały fajnie na tym pre-renderowanym filmiki z gameplaya w 2012 roku ;) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA nie było przechodniuf, w W_D parasoluf.. w tej grze moze zabraknac przystankuf albo dziuruf po kulach :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny deweloper, inny (nowy) silnik - może tym razem nie będzie takiego niemiłego zaskoczenia jak przy W_D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisofcik hyhy:


 

Right now we already took out quite a lot of screen space reflections from the game and are working on asset management the best we can given consoles have that great unified memory. Naturally we will also be using online servers and have to produce a synchronization that higher graphics add to the latency so it had to be turned down. To me it still looks good, but not as good as the original reveal

 

http://whatifgaming.com/the-division-developer-insider-we-already-downgraded-a-few-things

 

Polecam przeczytac osobom ktore jeszcze wierza ze Division bedzie wygladac jak na E3 smile.png.

 

 

W skrocie dla januszy ktorzy nie za pan brat z inglisz. Tak, mamy downgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×