Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto w ogóle zbierać kasę? Bo ci dostawcy w bazie operacyjnej czy w kryjówce oferują gorsze sprzęty niż się znajduje .
Może lepiej wszystko co niepotrzebne rozkładać w celu uzyskania komponentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też macie problemy z zbugowanymi punktami ECHO? W samej dzielnicy Clinton mam 3 zbudowane echa których mimo odkrycia/aktywowanie nie pokazuje w danych wywiadowczych - nadal widnieje kłódka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Też macie problemy z zbugowanymi punktami ECHO? W samej dzielnicy Clinton mam 3 zbudowane echa których mimo odkrycia/aktywowanie nie pokazuje w danych wywiadowczych - nadal widnieje kłódka...

Miałem na pewno jeden albo dwa zbugowane echa ale już nie pamiętam gdzie. Chociaz u mnie bug polegal na tym, ze na w danych wywiadowczych mialem w danej dzielnicy np 15/15 ale na mapiej echo dalej bylo aktywne. Wejdź sobie dane wywiadowcze i sprawdz czy wyczysciles wszystko w danej dzielnicy. Jeśli tak to luzik, a jak nie to niewątpliwie wiem albo przegapiles coś albo zresetować gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdza się set Firecrest? Zaciekawił mnie bardzo tylko zastanawiam się ile muszę mieć elektroniki żeby był najbardziej efektywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak sprawdza się set Firecrest? Zaciekawił mnie bardzo tylko zastanawiam się ile muszę mieć elektroniki żeby był najbardziej efektywny.

W sprawach elektroniki gadaj z Edmuntem. Kilka razy walczyłem w DZ z ludźmi, którzy ewidentnie mieli firecrest na sobie i wieżyczka z ogniem robiła wrażenie, więc na pewno jest moc. Do tego zakładasz nakolanniki Shortbow i robisz miazga granatami zapalnymi

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 180 k umiejętności z firecrestem i daje radę.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, donsarcasm napisał:

 

Miałem na pewno jeden albo dwa zbugowane echa ale już nie pamiętam gdzie. Chociaz u mnie bug polegal na tym, ze na w danych wywiadowczych mialem w danej dzielnicy np 15/15 ale na mapiej echo dalej bylo aktywne. Wejdź sobie dane wywiadowcze i sprawdz czy wyczysciles wszystko w danej dzielnicy. Jeśli tak to luzik, a jak nie to niewątpliwie wiem albo przegapiles coś albo zresetować gre

 

No właśnie widnieje, że 3 punktów mi brakuje - i są to zbugowane punkty ECHO. Coś czuje, że będzie to ciężka platyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pieniedzy (kredytow) to wczoraj zlapalem sie na tym ze "kisze" w ekwipunku kilkadziesiat milionow.

Sprzetu za bardzo nie kupuje sie u dostawcow (za to sprzedaje wszystko), to zeby nie sklamac nakupilem z 50 tych pojemnikow z wyposazeniem.

 

Nie dosc ze jest to chyba najszybsza "farma" fenixow to jeszcze jest szansa na upgrade sprzetu.

 

Zaczalem otwierac te pojemniki i w rezultacie wymienilem z polowe mojego "wypieszczonego" sprzetu.

Zlapalem sie tez na tym ze tarcza balistyczna takze potrzebuje "sporo" elektroniki (im jej wiecej tym wiecej wytrzymalosci tarczy).

Pokombinowalem, poporownywalem, pozmienialem i w rezultacie jestem bardzo zadowolony z efektu mojego wojaka.

 

Najfajniejsze ze z jednej skrzynki wypadl mi MP5 z dwoma super atutami (3ci dorobilem w warsztacie) i jest kosmos.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do pieniedzy (kredytow) to wczoraj zlapalem sie na tym ze "kisze" w ekwipunku kilkadziesiat milionow.

Sprzetu za bardzo nie kupuje sie u dostawcow (za to sprzedaje wszystko), to zeby nie sklamac nakupilem z 50 tych pojemnikow z wyposazeniem.

 

Nie dosc ze jest to chyba najszybsza "farma" fenixow to jeszcze jest szansa na upgrade sprzetu.

 

Zaczalem otwierac te pojemniki i w rezultacie wymienilem z polowe mojego "wypieszczonego" sprzetu.

Zlapalem sie tez na tym ze tarcza balistyczna takze potrzebuje "sporo" elektroniki (im jej wiecej tym wiecej wytrzymalosci tarczy).

Pokombinowalem, poporownywalem, pozmienialem i w rezultacie jestem bardzo zadowolony z efektu mojego wojaka.

 

Najfajniejsze ze z jednej skrzynki wypadl mi MP5 z dwoma super atutami (3ci dorobilem w warsztacie) i jest kosmos.

 

Też tak robię, sprzedaje wszystko i kupuje pojemniki przede wszystkim dla fenixow a za nie kupuje pojemniki u sprzedawcy z podziemi bo można trafić coś fajnego. Pamiętaj tylko, że możesz mieć max 2k feniksow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa zwykła przydaje sie na rollowanie statystyk. kilkadziesiat milionów to nie jest dużo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mierniczek napisał:

Co do pieniedzy (kredytow) to wczoraj zlapalem sie na tym ze "kisze" w ekwipunku kilkadziesiat milionow.

Sprzetu za bardzo nie kupuje sie u dostawcow (za to sprzedaje wszystko), to zeby nie sklamac nakupilem z 50 tych pojemnikow z wyposazeniem.

 

Nie dosc ze jest to chyba najszybsza "farma" fenixow to jeszcze jest szansa na upgrade sprzetu.

 

Zaczalem otwierac te pojemniki i w rezultacie wymienilem z polowe mojego "wypieszczonego" sprzetu.

Zlapalem sie tez na tym ze tarcza balistyczna takze potrzebuje "sporo" elektroniki (im jej wiecej tym wiecej wytrzymalosci tarczy).

Pokombinowalem, poporownywalem, pozmienialem i w rezultacie jestem bardzo zadowolony z efektu mojego wojaka.

 

Najfajniejsze ze z jednej skrzynki wypadl mi MP5 z dwoma super atutami (3ci dorobilem w warsztacie) i jest kosmos.

 

Nie wiem jak grasz w sęsie czy tarcza plus pistolet czy + smg. Bo jeśli pistolet to polecam ci wykręcić na pistolecie talent zimna krew. Dodatkowo złoty plecak z talentem o ile mnie pamięć nie myli "przedsiębiorczość" i tarcza nigdy ci sie nie skończy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 4 czesci setu na tarcze plus zolta kamizelka (nazwy nie pamietam, ale w opisie ma ze dodaje 8% do obrazen, ale w zamian 10% wiecej obrazen przyjmujemy)

plus plecak, ktory dodaje do sily "elektroniki" 200% z obrazen i wytrzymalosci - cos w ten desen.

Oczywiscie glowna bron to MP5 z talentami brutalnosc (12% bonus obrazen do strzalow w glowe), cos tam na to ze jak jestem blizej niz 10m od wroga to mam 10% bonus do obrazen plus 15% przebijalnosc tarczy (to powinienem zmienic na ten bonus do obrazen dla elit - ale nie mozna miec wszystkiego :)).

Taktyka gry to "na jolo" - jak najblizej wroga i zasypac go kulami z SMG :)

 

Powiem szczerze, ze myslalem aby zagrac na tarcze i pistolet, ale tu (moim zdaniem) trzeba calkiem inny sprzet.

Jesli sie myle to mnie popraw, ale myslalem by w tym przypadku wogole zrezygnowac z setu na tarcze, a w zamian wsadzic 3 czesci setu Hunter's Faith (kurcze, nawet na torturach nie powiedziałbym jak to jest dokładnie przetłumaczone - wiara lowcy?? - niewazne). Chodzi o to ze przt 3ch czesciach mam 10% bonus do strzalow w glowe (pplus 20% polepszony zasieg).

Do tego zakladam zolte rekawice, ktore dodaja 35% bonus do strzalow w glowe z broni bocznej i mam w rezultacie dosc dobre obrazenia.

No chyba ze sie myle i caly ten "pseudo build" jest o kant tylka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarzysko + Twoja banda kumpli

 

Dzieki za wczorajsza rozgrywke. Moze i krotko z Wami pobiegalem, ale wreszcie mialem "przyjemnosc" zobaczyc czym jest ten oslawiony DZ.

W grupie fajne to. Samotnie jednak nie bede tam zagladal.

 

Dopiero w tej strefie widac jak wazny jest dobry build, wymaksowany ekwipunek plus tona dobrego skilla. Potyczki z grupa rogali - bezcenne (nawet te zakonczone zgonami).

Banan na twarzy (lub wkur...nie na maksa) - gwarantowany

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna pekla w coopie z Eternitem po 60h i gra poleciala z dysku. Co jak co ale gralo sie baaardzo przyjemnie ale gdzies przy 190 lvlu gra juz mnie zaczela nudzic... a DZ jest troche przereklamowany jesli chodzi o graczy bo spotkanie tam kogos graniczy troche z cudem. Raz biegasz 3h i nie spotykasz ani 1 gracza a raz wchodzisz i do 1 podjecia przylatuje 4 graczy tlukac sie nawzajem. Jak juz spedzalem doslownie ostatnia godzine z gra to trafilem na jakas zablakana dusze i polowalismy na siebie z dobra godzine (wynik 4-1 dla mnie :P). Co jak co ale krowa w tej grze jest troche niedoceniana przez graczy a majac dwie krowy jest jeszcze lepiej (pierwsza wypluje 200 pestek to no problemo zmiana na druga i prujesz dalej). Odrzut idzie tylko do gory wiec latwo jest ja kontrolowac a z wlaczonym skillem L1+R1 mozna bylo za jednym razem bez problemu polozyc polowa magazynka 5-6 osobowa grupke mobow ktora bujala sie po ulicy w DZ. Polecam przetestowac jesli ktos jeszcze z tym nie latal :24_stuck_out_tongue:

Czekam na Wildlans bo gra do coopa tez sie niezle zapowiada (duzo otwartego terenu i wieksza swoboda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mierniczek napisał:

Co to krowa?

LKM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie domyslalem, ale myslalem ze to jakas "konkretna" krowa (jakis konkretny gatunek) typu M60 lub inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu dupa.. za mało się skoksowałem..

image.jpg

Czemu nie korzystasz z punktu w DZ 2? Wezwać heli, uciec po linie na sąsiedni budynek i ostatnio go nawet niebieska snajperka załatwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszedłem do 70k dps i 140k wytrzymałości ;)

Okazało się że w skażonych strefach jest masa lootu (lekarstw i division tech).

Huntera dojeżdża się z G36 bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman możechcesz się podjąć wyzwania raz jeszcze.. :24_stuck_out_tongue: bo ja po wczorajszym mam niesmak. Nie dość, że ponad godzina poszła w komin to jeszcze nic z tego nie miałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się zdecydował to daj mi znak. Zapodam ci konto na powiedzmy tydzień i możesz działać. Ja póki co jeszcze z 3-4 razy postaram się zagrać ale czuje, że będzie słabo bo żona będzie cisnąć hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×