Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Ja mam jeszcze jedną przeszkodę zwaną "żoną" więc to może być różnie :24_stuck_out_tongue:
Mogę robić, taktyka jako takiego z uporem posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Edmunt napisał:

Dokładnie. Ja mam jeszcze jedną przeszkodę zwaną "żoną" więc to może być różnie :24_stuck_out_tongue:

 

Stickiem ją;)

27 minut temu, rgomez napisał:
40 minut temu, Edmunt napisał:

 

Mogę robić, taktyka jako takiego z uporem posiadam.

 

Jak masz 50% przyspieszenia i ok 360k umiejętności to w zupełności starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak masz 50% przyspieszenia i ok 360k umiejętności to w zupełności starczy
Tyle wyrabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję osoby do wbicia pucharu "Prawo to ja" nick: beny1987

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję osoby do wbicia pucharu "Prawo to ja" nick: beny1987
 
Na czym to polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na czym to polega?
Rogala ubić aaaa sorki 20 rogali

 

Ale 15 już masz, chcesz dobić na ustawce czy supportu szukasz na Dz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał robisz dzisiaj z nami? Jak coś to nas jest trzech i zaczynamy ok 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, donsarcasm napisał:

Michał robisz dzisiaj z nami? Jak coś to nas jest trzech i zaczynamy ok 22

Raczej tak. :) jeszcze wyjdzie w praniu. :) 3 + ja czy 3 już ze mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Edmunt napisał:

Raczej tak. :) jeszcze wyjdzie w praniu. :) 3 + ja czy 3 już ze mną?

3 plus Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór to definitywnie można zaliczyć do mega udanych jeśli chodzi o akta :) bo chyba z 5 albo 6 wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Edmunt napisał:

Wczorajszy wieczór to definitywnie można zaliczyć do mega udanych jeśli chodzi o akta :) bo chyba z 5 albo 6 wpadło.

 

Się wie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niewiem jak to będzie ale możliwe, że będe. Próbujemy zrobić czyste niebo bez upadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niewiem jak to będzie ale możliwe, że będe. Próbujemy zrobić czyste niebo bez upadku?
No eeee ten tego, powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niewiem jak to będzie ale możliwe, że będe. Próbujemy zrobić czyste niebo bez upadku?
Piszesz do nas czy do Dona i jego ekipy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Edmunt napisał:

Jeszcze niewiem jak to będzie ale możliwe, że będe. Próbujemy zrobić czyste niebo bez upadku?

Ja odpadam, pracuje. A czyste niebo zrobiliśmy dzisiaj, więc może być ciężko ich namowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odpadam, pracuje. A czyste niebo zrobiliśmy dzisiaj, więc może być ciężko ich namowic
Graty, na bohaterskim? Jakim sposobem? Apteki czy tarcze czy jeszcze inaczej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytania. Czy warto wchodzić w The Division tylko z myślą o grze solo? Chodzi mi też o zabawę w end-game. Do multi mam inne gierki, a w taką grę chętnie pobawiłbym się sam (no może kiedyś spróbuję z kimś, ale przede wszystkim jednak solo). Czy dodatki warto od razu brać?

Edytowane przez carlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytania. Czy warto wchodzić w The Division tylko z myślą o grze solo? Do multi mam inne gierki, a w taką grę chętnie pobawiłbym się sam (no może kiedyś spróbuję z kimś, ale przede wszystkim jednak solo). Czy dodatki warto od razu brać?

Solo nie za bardzo. Gdybyś był graczem doświadczonym to może coś tam można solo. Tu multi działa trochę inaczej niż w innych grach. Chcesz np. pofarmić solo na DZ, spotykasz innych graczy i już masz multi. Chyba że mają miękkie serce, ale to rzadkość. O najazdach czy innych legendarnych nie wspomnę. To gra stricte drużynowa. Przynajmniej dla mniej doświadczonego/wyposażonego gracza.  

 

Ale pobawić się zawsze możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ridcully76 napisał:

Graty, na bohaterskim? Jakim sposobem? Apteki czy tarcze czy jeszcze inaczej? ;)

Na ambitnym, nie ma sensu jeszcze bardziej sobie utrudniać. 2 odzyski, taktyk i środek ostateczny. Trzy osoby na prawo, jedna na lewo i zaczyna strzelać z tego kiosku celem zwabienia do siebie mobkow a w tym czasie pozostawia trójka ogarnia 2 baterie czyli apteczki i dopalacze cały czas pod nogi. I wazna rzecz, gra w teorii sugeruje zeby najpierw wlaczyc laptopa a potem włożyć te dwie baterie ale można  (a nawet trzeba) zacząć najpierw od baterii. To tak w teorii bo w praktyce u nas zrobił się jeden wielki chaos. Ten z kiosku zaczął strzelać, mobki ruszyły do niego ale w połowie drogi zawrocily do nas, więc musieliśmy trochę postrzelac i dopiero po chwili ruszyliśmy z bateriami. Jak wsadzilismy druga to tak się podjaralismy że od razu polecielismy na ten kiosk i po jakiejś minucie skumalismy że zapomnieliśmy o laptopie. Więc z kiosku mieliśmy szybkiego runa do laptopa. No a potem to tylko bossa że snajperki, zabić reszte mobkow i pozamiatane.

 

Aha, a jeśli chcecie zaliczyć naszywke za czyste niebo to warto przełączyć świat na poziom 2 i wykonać zadania typu bombardier 2 itp. Jest o wiele łatwiej a przy okazji można poćwiczyć taktykę itd bo mobki zachowują się dokładnie tak samo tylko słabiej biją i szybciej padają. Dotyczy to wszystkich najazdow. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, carlos napisał:

Mam do Was pytania. Czy warto wchodzić w The Division tylko z myślą o grze solo? Chodzi mi też o zabawę w end-game. Do multi mam inne gierki, a w taką grę chętnie pobawiłbym się sam (no może kiedyś spróbuję z kimś, ale przede wszystkim jednak solo). Czy dodatki warto od razu brać?

 

Tak jak Gomez napisał, to gra nastawiona na co-op chociaz w moim przypadku mam przegrane w Division ok 1500h, 90% tego czasu gralem solo i bardzo dobrze sie bawiłem. Aczkolwiek fajnie jest od czasu do czasu pobiegac po DZ ze znajomymi i pofarmic itemy.

 

Co do dodatków to ciężko powiedzieć, lasy stand to typowe capture the flag, przetrwanie - fajny survival, podziemia przygnębiające, szybko się nudzą i niewiele jeat tam do roboty ale mają to zmienić w nadchodzącym patchu 1.8. Moim zdaniem warto kupić dodatki ale sam musisz zdecydowac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, carlos napisał:

Mam do Was pytania. Czy warto wchodzić w The Division tylko z myślą o grze solo? Chodzi mi też o zabawę w end-game. Do multi mam inne gierki, a w taką grę chętnie pobawiłbym się sam (no może kiedyś spróbuję z kimś, ale przede wszystkim jednak solo). Czy dodatki warto od razu brać?

Polecam granie solo w The Division. Moim zdaniem daje to więcej funu niż gra w co-opie. Szczególnie jeśli chodzi o Dark Zone ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Bieganie po DZ w pojedynkę dostarcza sporo emocji. Zwłaszcza czyszczenie landmarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. Bieganie po DZ w pojedynkę dostarcza sporo emocji. Zwłaszcza czyszczenie landmarków

No, i uciekanie przed bandami rogali. Czasami się udaje. Ale emocje gwarantowane. Zmieniam zdanie. Można grać solo, fajnie się gra. Ale jak pisałem, trzeba mieć pewne doświadczenie, wyposażenie i wiedzieć o co kaman.

 

I nie ma co dyskutować, gra jest zaje..sta. Czy to solo czy w grupie. Solo wszystkiego nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

No, i uciekanie przed bandami rogali. Czasami się udaje. Ale emocje gwarantowane. Zmieniam zdanie. Można grać solo, fajnie się gra. Ale jak pisałem, trzeba mieć pewne doświadczenie, wyposażenie i wiedzieć o co kaman.

 

I nie ma co dyskutować, gra jest zaje..sta. Czy to solo czy w grupie. Solo wszystkiego nie zrobisz.

Trafione w punkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trafione w punkt
Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×