Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi



Grałem z webshopem jeden mecz. Krótko , to taki półbastion nastawiony tylko na ilość zabójstw. Zalety? Szybko się wczytuje, szybko respi, fajne lokacje. Mnie się podoba, web zauważył lagi.


No to niegłupio wygląda, trzeba iść obadać ;) tylko czasu mało na wszystko, dzielnice prawie nie ruszone na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

No to niegłupio wygląda, trzeba iść obadać 10_wink.png tylko czasu mało na wszystko, dzielnice prawie nie ruszone na razie.

Typowa mordownia.

 

 

A jak wrażenia ogólne po patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, rgomez napisał:

A jak wrażenia ogólne po patchu?

Ogólnie oceniam pozytywnie :) co prawda te fale to jakaś masakra wczoraj była :P padliśmy niewiadomo czemu i nie da się podnieść a główne ulti nie działa.. Optymalizacja mega fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

co prawda te fale to jakaś masakra wczoraj była 24_stuck_out_tongue.png padliśmy niewiadomo czemu i nie da się podnieść a główne ulti nie działa..

Skażenie jakieś się zaczęło chyba podczas tej 9 fali i życie zaczęło samo schodzić. Coś jak na GE1. W zasięgu apteki jeszcze dało radę dychać trochę, ulti nie podziałało to fakt 10_wink.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 

Skażenie jakieś się zaczęło chyba podczas tej 9 fali i życie zaczęło samo schodzić. Coś jak na GE1. W zasięgu apteki jeszcze dało radę dychać trochę, ulti nie podziałało to fakt 10_wink.png
 
 
O nowym GE nic nie wiadomo? Nie chodzi o datę tylko o to co tam będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie słyszałem nic o GE.
Jakby ktoś nie miał DLC.
"From the launch of patch 1.8 through the end of the free weekend, all players will also have access to the game’s first three DLC expansions for free."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rgomez napisał:

Na plecaku nie miałem zrolowanej stabilności. 

Zerknę na to w domu, nawet nie wiedziałem, że tam też jest stabilność do zrolowania. 

Co do poprawy stabilności broni to jest jeszcze talent który poprawia panowanie nad bronią, ale w sumie nie wiem czy to to samo :) Z resztą mając +88% stabilności broni więcej chyba Ci nie trzeba ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerknę na to w domu, nawet nie wiedziałem, że tam też jest stabilność do zrolowania. 
Co do poprawy stabilności broni to jest jeszcze talent który poprawia panowanie nad bronią, ale w sumie nie wiem czy to to samo 12_slight_smile.png Z resztą mając +88% stabilności broni więcej chyba Ci nie trzeba 22_stuck_out_tongue_winking_eye.png
No raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No raczej.
Gomezikowi łapy się trzęsą więc potrzebuje tyle stabilności bo inaczej wszystko w niebo leci hahaha
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomezikowi łapy się trzęsą więc potrzebuje tyle stabilności bo inaczej wszystko w niebo leci hahaha
Jesteś bezczelny.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bezczelny.
Nie marudź ;), i tak u nas na forum pełna kultura. Co za syf na FB to masakra, trza się wynosić bo się czytać nawet nie chce tego gówna.
Co dzisiaj będziemy dziełać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie marudź 10_wink.png, i tak u nas na forum pełna kultura. Co za syf na FB to masakra, trza się wynosić bo się czytać nawet nie chce tego gówna.

Co dzisiaj będziemy dziełać?

Nastąpił jakiś rozłam w grupie. Nie wiadomo co i nie wiadomo z kim

Zobaczymy. Opcji jest wiele, jeszcze nowego dzta nie sprawdziliśmy.

Nastąpił jakiś rozłam w grupie. Nie wiadomo co i nie wiadomo z kim Zobaczymy. Opcji jest wiele, jeszcze nowego dzta nie sprawdziliśmy.
Z tym bezczelnym żartowałem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe to nabrzeże jest naprawdę spoko. Można się świetnie bawić bez konieczności wchodzenia do DZ. Mobów jest jak psów.. I wybiegają z każdej strony. Co chwile są jakieś wyzwania do zrobienia. Raz zlokalizować 3 cele za chwile dotrzeć do punktu spotkania innym razem zniszczyć zakłucacz SHD. Ważna rzecz mobki są zróżnicowane raz jest LMB za chwile tarczownik potem snajper itp.. Ale to co najważniejsze to szybkość z jaką się respią. 3-4 razy szybciej jak na DZ. Oczyścisz ulice polecisz gdzieś na dosłownie chwile i już nowa banda czeka na ciebie :D Farma pełną gębą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całe to nabrzeże jest naprawdę spoko. Można się świetnie bawić bez konieczności wchodzenia do DZ. Mobów jest jak psów.. I wybiegają z każdej strony. Co chwile są jakieś wyzwania do zrobienia. Raz zlokalizować 3 cele za chwile dotrzeć do punktu spotkania innym razem zniszczyć zakłucacz SHD. Ważna rzecz mobki są zróżnicowane raz jest LMB za chwile tarczownik potem snajper itp.. Ale to co najważniejsze to szybkość z jaką się respią. 3-4 razy szybciej jak na DZ. Oczyścisz ulice polecisz gdzieś na dosłownie chwile i już nowa banda czeka na ciebie 1_grinning.png Farma pełną gębą 1_grinning.png
Na DZ po staremu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na DZ po staremu?
Hahaha poczytaj
Zależy jak dla kogo po staremu. Jak jesteś rogalem to masz przejeb... pod punktem gdzie możesz zdjąć stoją gracze całymi stadami i czatują ;)
Widziałem gościu wrzucił mega filmik, goniło ich całe stado graczy, bo ja wiem, 10 co najmniej. Masakra. DZ spierdol... po tym patchu chyba. Wcześniej było ok jak dla mnie, można było pofarmić nawet solo czy się powygłupiać i kogoś skroić.
Trzeba pójść zobaczyć na własne oczy jak to wygląda. Wbijemy rogali i ch... zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha poczytaj
Zależy jak dla kogo po staremu. Jak jesteś rogalem to masz przejeb... pod punktem gdzie możesz zdjąć stoją gracze całymi stadami i czatują 10_wink.png
Widziałem gościu wrzucił mega filmik, goniło ich całe stado graczy, bo ja wiem, 10 co najmniej. Masakra. DZ spierdol... po tym patchu chyba. Wcześniej było ok jak dla mnie, można było pofarmić nawet solo czy się powygłupiać i kogoś skroić.
Trzeba pójść zobaczyć na własne oczy jak to wygląda. Wbijemy rogali i ch... zobaczymy co dalej
A, zapomniałem że rogalowanie po nowemu. Trza obadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ostra farma manhuntowa odchodzi. Np dwie grupy zabijają się nawzajem w kółko aby wbić manhunt I odebrać nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to śmieszne ale jak włączyć status buntownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Słyszałem, że w gra oferuję możliwość grania w świecie w trybie PVP jak i PVE.

 

Jestem na etapie korzystania z dema gry, mam parę pytań:

1. Czy w świecie gry jest możliwość spotkania kogoś innego ?(nie mówię tu o kooperacji)

 

Jeżeli tak patrz dalej ->

2. Podobno mogę wybrać jaką formę eksploracji - PvE lub PvP - kiedy ? (na początku tego nie widać)

3. Czy podczas eksploracji mogę zabić innego gracza który porusza się po świecie gry ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Witam,
Słyszałem, że w gra oferuję możliwość grania w świecie w trybie PVP jak i PVE.
 
Jestem na etapie korzystania z dema gry, mam parę pytań:
1. Czy w świecie gry jest możliwość spotkania kogoś innego ?(nie mówię tu o kooperacji)
 
Jeżeli tak patrz dalej ->
2. Podobno mogę wybrać jaką formę eksploracji - PvE lub PvP - kiedy ? (na początku tego nie widać)
3. Czy podczas eksploracji mogę zabić innego gracza który porusza się po świecie gry ?
 
 


Możesz spotkać innego gracza podczas eksploracji, dziehe sie tak na Dark Zone. Możesz go zabić. W normalnym świecie jest to niemożliwe, graczy nie spotkasz. Od typowego pvp są tryby typu Last Stand czy potyczka w nowym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rgomez napisał:


 

 


Możesz spotkać innego gracza podczas eksploracji, dziehe sie tak na Dark Zone. Możesz go zabić. W normalnym świecie jest to niemożliwe, graczy nie spotkasz. Od typowego pvp są tryby typu Last Stand czy potyczka w nowym patchu.

 

Czy ten Dark Zone jest wyjątkowy ?

jakiś lepszy loot?

Po co on jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten Dark Zone jest wyjątkowy ?

jakiś lepszy loot?

Po co on jest ?

Dark Zone w zamyśle miał być/jest terenem gdzie grasują zbuntowani agenci/rouge. To są właśnie inni gracze których możesz tam spotkać i którzy mogą z Tobą walczyć. Ty także możesz takim agentem zbuntowanym zostać i bronić się przed innymi.Oczywiście są tam też watachy mobów, są tereny do oczyszczania za które dostaje się nagrody, są zrzuty strefy mroku które trzeba odbić z rąk mobów. Możesz atakować graczy, zabierać im loot, przejmować ich podjęcia, itd. Jest to Strefa Mroku. Tam nie ma, do tej pory nie było zasad. Teraz jest trochę inaczej. Czy lepiej? Nie wiem.

 

Może to śmieszne ale jak włączyć status buntownika ?
Krzyżakiem w górę chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w podziemiach :)

Plik_08.12.2017_08_41_43.jpg

Taka maska jest za 100zabitych łowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem w podziemiach 12_slight_smile.png

Plik_08.12.2017_08_41_43.jpg

Taka maska jest za 100zabitych łowców 12_slight_smile.png

A kiedyś to zrobił? Sam? Trzeba pozwiedzać, może już tak nudno tam nie jest.

Dziś/jutro i maska jest moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, rgomez napisał:

A kiedyś to zrobił? Sam? Trzeba pozwiedzać, może już tak nudno tam nie jest.

Dziś/jutro i maska jest moja.

Byłem ostatnio na chwile wczoraj około 1 w noce :P odrazu w ryj i do domu :D 

Ilu masz łowców że zaraz będziesz miał maskę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×