Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio na chwile wczoraj około 1 w noce 24_stuck_out_tongue.png odrazu w ryj i do domu 1_grinning.png 

Ilu masz łowców że zaraz będziesz miał maskę..

Na podziemiach? 0. Ale pójdę i pozabijam.

Chyba się nie zrozumieliśmy. To była Twoja maska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomez pisze pełnymi znaniami bo naprawdę nic nie rozumiem :D Ten screen przedstawia łowce który mnie zabił. Natomiast maske jaką on ma na twarzy można odblokować wykonując zadanie w aktach. O ile się nie mylę to "gdy łowca staje się zwierzyną" i tam trzeba zabić łącznie 100 łowców. Chyba niezależnie od tego czy to będzie przetrwanie, podziemia czy opór. Ale na podziemiach najszybciej ich spotkasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomez pisze pełnymi znaniami bo naprawdę nic nie rozumiem 1_grinning.png Ten screen przedstawia łowce który mnie zabił. Natomiast maske jaką on ma na twarzy można odblokować wykonując zadanie w aktach. O ile się nie mylę to "gdy łowca staje się zwierzyną" i tam trzeba zabić łącznie 100 łowców. Chyba niezależnie od tego czy to będzie przetrwanie, podziemia czy opór. Ale na podziemiach najszybciej ich spotkasz.
Myślałem że maska na zdjęciu była twoja. Stąd moje pytanie " kiedy to zrobiłeś", nie przyjrzałem się screnowi. Tak sugerował twój post. Ja mam na podziemiach zero łowców, zejdę na dół i ich pozabijam po prostu. To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, widok nieba po 4 dniach farmy w podziemiach - bezcenne;)

 

FB_IMG_1512742601307.jpg

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uff, widok nieba po 4 dniach farmy w podziemiach - bezcenne;)
 
FB_IMG_1512742601307.thumb.jpg.ef3d7859ecef8c0621fbcbaad96f5bf4.jpg
Ciężko było? Sam dawałeś radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rgomez napisał:
29 minut temu, donsarcasm napisał:
Uff, widok nieba po 4 dniach farmy w podziemiach - bezcenne;)
 
FB_IMG_1512742601307.thumb.jpg.ef3d7859ecef8c0621fbcbaad96f5bf4.jpg

Ciężko było? Sam dawałeś radę?

Graj tylko solo bo w grupie dziwnie zalicza zabicie tych łowców. 3 fazowa operacja na trudnym poziomie i łowcy na 99% się pokażą  (nie pokazali mi się chyba 2 razy na wszystkie runy). Jak już ich zabijesz to dokończ fazę  (jeśli polujesz na jakieś naszywki/itemy) albo wyjdź z misji bo już się nie pokażą (na 3 fazowej operacji tylko 2 razy miałem przypadek, że łowcy pokazali się więcej 1 raz). Grałem taktykiem, kulki i działko + plecak z uporem. Jak juz wszystko ogarniesz to w zależności od szczęścia bedziesz mial 10-20 lowcow na godzine. Wczoraj wieczorem mialem niezle bo chyba z 7 razy pod rzad lowcy pokazywali mi sie juz w pierwszej fazie. Szybki kill i restart misji. Po godzinie miałem ok 24 łowców z głowy. Aha, dyrektywy nie są potrzebne, różnica między ambitnym i trudnym jest taka że z bossów wypada 4 itemy a nie 3 tak więc nie warto. Egzotyki też lecą, szczerze mówiąc podziemia są teraz niezłym miejscem na farme

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graj tylko solo bo w grupie dziwnie zalicza zabicie tych łowców. 3 fazowa operacja na trudnym poziomie i łowcy na 99% się pokażą  (nie pokazali mi się chyba 2 razy na wszystkie runy). Jak już ich zabijesz to dokończ fazę  (jeśli polujesz na jakieś naszywki/itemy) albo wyjdź z misji bo już się nie pokażą (na 3 fazowej operacji tylko 2 razy miałem przypadek, że łowcy pokazali się więcej 1 raz). Grałem taktykiem, kulki i działko + plecak z uporem. Jak juz wszystko ogarniesz to w zależności od szczęścia bedziesz mial 10-20 lowcow na godzine. Wczoraj wieczorem mialem niezle bo chyba z 7 razy pod rzad lowcy pokazywali mi sie juz w pierwszej fazie. Szybki kill i restart misji. Po godzinie miałem ok 24 łowców z głowy. Aha, dyrektywy nie są potrzebne, różnica między ambitnym i trudnym jest taka że z bossów wypada 4 itemy a nie 3 tak więc nie warto. Egzotyki też lecą, szczerze mówiąc podziemia są teraz niezłym miejscem na farme
Dzięki. Dzisiaj zjeżdżam na dół i nie wychodzę bez maski.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tajna misja easter egg do zrobienia. wejdz w akcje i bodajze misja i tam jest taka mapka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest tajna misja easter egg do zrobienia. wejdz w akcje i bodajze misja i tam jest taka mapka. 
Co za to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rgomez napisał:
5 minut temu, nenesior napisał:
jest tajna misja easter egg do zrobienia. wejdz w akcje i bodajze misja i tam jest taka mapka. 

Co za to jest?

Naszywka. Nenesior jeśli wiec co i jak trzeba zrobić to ja się na to pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A troche z innej beczki.. ktoś wie co trzeba zrobić aby zaliczyć „wrogowie się gromadzą”?? W aktach „zachowaj czujność”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naszywka. Nenesior jeśli wiec co i jak trzeba zrobić to ja się na to pisze 12_slight_smile.png
Jeżeli jesteś sam to Michał + ja + riddi ( jak chce) i możemy pocisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcialbym to teraz pocisnac, dawajcie na impreze i mozna cos pokombinowac, ja jestem + dami na teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do której fali daliście radę na tym oporze? Ja z randomami dzisiaj do 19. Na tej mapie nabrzeże czy jakoś tak. Nieźle mobki już cisnęły plus skażenie jeszcze. aa8a5a2cb4a3bc45f9e98017b51a1ddd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do której fali daliście radę na tym oporze? Ja z randomami dzisiaj do 19. Na tej mapie nabrzeże czy jakoś tak. Nieźle mobki już cisnęły plus skażenie jeszcze. aa8a5a2cb4a3bc45f9e98017b51a1ddd.jpg

Czy ten tryb ma w ogóle jakiś sens? Co z tego masz że przejdziesz 100 fal np?

O satysfakcji nie mówimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ridcully76 napisał:

Do której fali daliście radę na tym oporze? Ja z randomami dzisiaj do 19. Na tej mapie nabrzeże czy jakoś tak. Nieźle mobki już cisnęły plus skażenie jeszcze. aa8a5a2cb4a3bc45f9e98017b51a1ddd.jpg

Czy łowcy pokazują się przed 20 fala? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy łowcy pokazują się przed 20 fala? 
Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rgomez napisał:
5 godzin temu, donsarcasm napisał:
Czy łowcy pokazują się przed 20 fala? 

Nie.

Ok, a jak Ci idzie z lowcami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj na tym oporze znaleźliśmy jakaś skrzynie przy której pisało że jest to nagroda za opór czy coś w tym stylu. Do otwarcia potrzebne było 6.000 tych pkt. Mieliśmy zamiar otworzyć ale ubili nas wcześniej. Otwierał to ktoś? Co tam jest? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, a jak Ci idzie z lowcami?
Elegancko. Sprawdzam przy okazji ile siły umiejętności wycisnę, zmieniam plecaki. Raz upór, raz inwencja. Egzotyki i sprzętu innego w cholerę leci. Chyba najlepsza opcja na farmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy łowcy pokazują się przed 20 fala? 
Coś gomezik źle mówisz. Nie wiem dokładnie ale ja mam jednego a max 19 fala doszedłem. Tylko nie powiem wam w której był bo nie pamiętam ;)580bd51f2cb65b004afeac2d9bb74d37.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×