Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Coś gomezik źle mówisz. Nie wiem dokładnie ale ja mam jednego a max 19 fala doszedłem. Tylko nie powiem wam w której był bo nie pamiętam 10_wink.png580bd51f2cb65b004afeac2d9bb74d37.jpg
Możliwe, jak graliśmy to żaden się nie pokazał. Raczej łatwy typ do zapamiętania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ridcully76 napisał:

Jakby ktoś potrzebował to podobno są ;)0a372622cab274e4fbb94d1e32f70c0b.jpg48beba2ed18120468b526bb182c72bca.jpg

Dzięki stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don poka tą maske łowcy jakies takie ładne zrób..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uff, widok nieba po 4 dniach farmy w podziemiach - bezcenne;)
 
FB_IMG_1512742601307.thumb.jpg.ef3d7859ecef8c0621fbcbaad96f5bf4.jpg
Zrobił. Ładnee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram kampanie misja z fabryka napalmu jakaś masakra w 2 nie mogliśmy tego przejść w 4 tez nie na normalu poziom trudności to jakaś przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gram kampanie misja z fabryka napalmu jakaś masakra w 2 nie mogliśmy tego przejść w 4 tez nie na normalu poziom trudności to jakaś przesada
Nie obraź, się ale to gra drużynowa. Zaczynasz grę? Jeżeli tak to nie zrobisz tego sam czy z kolegą. Trzeba czterech. Jeżeli grasz/korzystasz z darmowego weekendu i zamierzasz na tym poprzestać to ok. Moja rada - graj z drużyną. Jeżeli chcesz z tą grą zostać na dłużej to daj znać, pomożemy. To, wbrew pozorom prosta misja. Trzeba ogrania, obczajenia żeby to zrobić. Powiem tak - kolega ( tu obecny) Michał, zrobił/robi to na poziomie legendarnym solo. Da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Zrobił. Ładnee.

Ale takie z eqwipunku ;) abym mogł sie przyjrzeć..

 

57 minut temu, rgomez napisał:

Powiem tak - kolega ( tu obecny) Michał, zrobił/robi to na poziomie legendarnym solo. Da się.

Amen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, rgomez napisał:

Nie obraź, się ale to gra drużynowa. Zaczynasz grę? Jeżeli tak to nie zrobisz tego sam czy z kolegą. Trzeba czterech. Jeżeli grasz/korzystasz z darmowego weekendu i zamierzasz na tym poprzestać to ok. Moja rada - graj z drużyną. Jeżeli chcesz z tą grą zostać na dłużej to daj znać, pomożemy. To, wbrew pozorom prosta misja. Trzeba ogrania, obczajenia żeby to zrobić. Powiem tak - kolega ( tu obecny) Michał, zrobił/robi to na poziomie legendarnym solo. Da się.
 

Gramy z ekipa i nie mam weekendowki ale gramy na xboxie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gramy z ekipa i nie mam weekendowki ale gramy na xboxie 

No to się nie skumamy. Masz ekipę, fajnie. To ogarniecie. Spokój, cierpliwość, wyczucie sytuacji - to są ważne rzeczy w tej grze. Nic na pałę. Który masz poziom Ty i Twoja ekipa?

I pytanie podstawowe (sorry, zapomniałem) czy podstawka skończona, skrzydła i inne ( ważne) duperele odblokowane? To też jest ważne. Division to bardzo złożona gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Edmunt napisał:

Don poka tą maske łowcy jakies takie ładne zrób..

 

Dwa razy widziałem Cię w terminalu i stałem przed Tobą parę minut ale chyba nie było Cie przed telewizorem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, donsarcasm napisał:

 

Dwa razy widziałem Cię w terminalu i stałem przed Tobą parę minut ale chyba nie było Cie przed telewizorem;)

Jak jestem to gram :) jak stoje nieruchomo to znaczy ze zablokowałem pada i mnie niema ;) kręce sie w miejscu przez kilka godzin a potem przychodze i odrazu moge grać :) 

p.s. Łowców można też zabijac na oporze oni tez licza sie do tej maski. Jeszcze 83 ;)

 

zaczynają się pojawiać od fali 15 i potem już co 5 fal wychodzą ale nie jestem pewiem. Teoretycznie najlepiej grać solo na elektrycznym odzysku. Wtedy masz pewnosc ze wszystkich łowców zabijasz właśnie ty. Poskładałem sobie na szybko odzysk z taktykiem na ninja biku i elegancko sie gra. Panowie jak kiedys bedziemy jeszcze tłuc mobki na 5 poziomie swiata to ta wczorajsza miejscowka była zajebista bo mozna bylo przyjsc tylko z jednej strony :)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Panowie jak kiedys bedziemy jeszcze tłuc mobki na 5 poziomie swiata to ta wczorajsza miejscowka była zajebista bo mozna bylo przyjsc tylko z jednej strony

No wiadomo, że będziemy ;) trzeba trochę pocisnąć dalej niż 19 fala. Ja się piszę na to. Wg mnie jeden odzysk, jeden taktyk plus dwóch z dobrym pierd... na mobki. Absolutnie nie w 4 taktyki/odzysk. Na fale z bossami sticky plus żółte ulti na resztę wieżyczki i po dwóch pilnuje schodów z każdej strony. Przy laptopie dwie apteki i jeden może zostaje na wszelki wypadek (do uzgodnienia). Ja mogę takim iść co wczoraj setem, bo i trochę elektroniki mam i mobów zdejmę nieźle. 6b33540357942751d58c037f50c7e678.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będe notował kiedy pojawiają się łowcy. dokładnie aby było wiadomo do której fali warto cisnąć.. Wydaje mi się, że na 15 fali na jednego gracza wychodzi 2 łowców. potem łowcy wychodzą chyba na misjach wyciekiem danych z laptopa. Ale musze sprawdzić czy jak szybko wejdę do hangaru to czy będą się częściej pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś będe notował kiedy pojawiają się łowcy. dokładnie aby było wiadomo do której fali warto cisnąć.. Wydaje mi się, że na 15 fali na jednego gracza wychodzi 2 łowców. potem łowcy wychodzą chyba na misjach wyciekiem danych z laptopa. Ale musze sprawdzić czy jak szybko wejdę do hangaru to czy będą się częściej pojawiać.
Piszę się na to. Ja w ogóle piszę się na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maski do farmienia.:

Plik_11.12.2017_07_45_19.jpg

W sumie GE3 jak dla mnie to nic specjalnego.. dosłownie nic.. może maska tego zielonego obcego.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maski do farmienia.:
Plik_11.12.2017_07_45_19.jpg
W sumie GE3 jak dla mnie to nic specjalnego.. dosłownie nic.. może maska tego zielonego obcego.. 24_stuck_out_tongue.png
Spoko są. A wiadomo jakie zadania? Jest gdzieś? Z setów w zasadzie wędrowiec mnie interesuje więc może na zdobycie tych masek trochę czasu się poświęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej rocket science to nie jest

 

 

Classic, rider i jungle w kolejności od lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gitara :P tylko ta zielona mnie interesuje.. ewentualnie ten motocyklista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zielona maska mnie najbardziej interesuje ale w zdaniu.:

"30 Riker Bosses during Strike" najbardziej niepodoba mi się "Riker". Podejrzewam, że to będzie cały problem :P bo zabicie 30 bosów to pryszcz. Ale aby znaleśc tylu rikersów to bedzie wyzwanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta zielona maska mnie najbardziej interesuje ale w zdaniu.:

"30 Riker Bosses during Strike" najbardziej niepodoba mi się "Riker". Podejrzewam, że to będzie cały problem 24_stuck_out_tongue.png bo zabicie 30 bosów to pryszcz. Ale aby znaleśc tylu rikersów to bedzie wyzwanie..

A ta Barret to nie z Rikersow? Znaczy lexington razy 30 i masz 10_wink.png

Edit. A bossowie na skradzionej też nie z Rikersow czasami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie to Riker.

 

Bullet King to też Riker, oraz kilku innych w LZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×