Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

To ogólnie patrząc maski z ge3 dużo łatwiejsze niż były w ge2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ogólnie patrząc maski z ge3 dużo łatwiejsze niż były w ge2.
Dokładnie. W poprzednim ciężka sprawa była z falcon lost. Raz bez padaki a dwa bez używania umiejętności medycznych. Gdyby GE trwał dłużej to inna sprawa, tak trochę szkoda czasu było żeby powalczyć o to jak ktoś ma tylko chwile wieczorem żeby pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie zapewne zabujstwa imiennych zaliczane beda temu kto odda śmiertelny strzał. Wiec raczej bedziemy musieli farmic ich solo aby nierobic np lexa 120 razy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maski mogą być, ale wymagania żeby je zdobyć to chyba jakiś żart. Jedna z tych masek powinna być unikatowa a nie widzę tu takiej. Ok skradziona łączność nie należy do najłatwiejszych misji ale stawiasz jeden odzysk i padasz ile chcesz.  Ukłon w stronę niedzielnych graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To farmić GE gdzie najbardziej będzie się opłacało w przeliczeniu ilości kredytów na czas poświęcony? Ostatnio były chyba opcje lepsze niż Lex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to obóz uchodźców był najlepszy chyba w kategorii kredyty/czas. Dawał coś ponad 900 kredytów a robiło się chyba 7-8 min.

Teraz się zobaczy, jutro będzie wiadomo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio to obóz uchodźców był najlepszy chyba w kategorii kredyty/czas. Dawał coś ponad 900 kredytów a robiło się chyba 7-8 min.
Teraz się zobaczy, jutro będzie wiadomo.
 
Racja, to było lepsze od Lexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Edmunt napisał:

Ta zielona maska mnie najbardziej interesuje ale w zdaniu.:

"30 Riker Bosses during Strike" najbardziej niepodoba mi się "Riker". Podejrzewam, że to będzie cały problem :P bo zabicie 30 bosów to pryszcz. Ale aby znaleśc tylu rikersów to bedzie wyzwanie..

Każdy boss z playlisty jest Rikerem, do tego jeśli się nie mylę masz 3 bossów w otwartym świecie i jeszcze paru znajdzie się w DZ. Oni w zasadzie też powinni się liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, donsarcasm napisał:

Każdy boss z playlisty jest Rikerem, do tego jeśli się nie mylę masz 3 bossów w otwartym świecie..

Z jakiej playlisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin i będzie wszystko wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Edmunt napisał:

Z jakiej playlisty?

 

 

Z listy misji w tym evencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej listy dajcie linka albo spis :) czy mowa o tych misjach co do maski motocyklisty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla pewności.

 

Ta jungle mask wymaga calościowo 30 rikerów czy co stage trzeba konkretną ilość ubić i robi się już 65 sztuk do odstrzelenia.

Z tej grafiki to jednoznacznie nie wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla pewności.
 
Ta jungle mask wymaga calościowo 30 rikerów czy co stage trzeba konkretną ilość ubić i robi się już 65 sztuk do odstrzelenia.
Z tej grafiki to jednoznacznie nie wynika.
Wg mnie 30. A te etapy to będziesz dostawał po 10 pkt do akt za każdy etap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiej listy dajcie linka albo spis 12_slight_smile.png czy mowa o tych misjach co do maski motocyklisty??
No rejczel. Ogarnij się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:
2 godziny temu, DarnokPL napisał:
A dla pewności.
 
Ta jungle mask wymaga calościowo 30 rikerów czy co stage trzeba konkretną ilość ubić i robi się już 65 sztuk do odstrzelenia.
Z tej grafiki to jednoznacznie nie wynika.

Wg mnie 30. A te etapy to będziesz dostawał po 10 pkt do akt za każdy etap.

Oby tak było

 

A przy tej masce nie ma podanego lvl świata więc to chyba będzie pikuś jak ktoś nie ma czasu na farmę ge a tylko chce maskę zdobyć. 

 

Jeszcze na reddicie wyczytałem w komentach żeby zdobyć ridera to wystarczy że tylko ty strzelasz z smg a nie że wszyscy z ekipy muszą tego pilnować. To też mocno upraszcza sprawę.

Początkowo myślałem że wszyscy muszą z tego kropić bez kulek, wieżyczek i granatów.

 

Edytowane przez DarnokPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby tak było
 
A przy tej masce nie ma podanego lvl świata więc to chyba będzie pikuś jak ktoś nie ma czasu na farmę ge a tylko chce maskę zdobyć. 
 
Jeszcze na reddicie wyczytałem w komentach żeby zdobyć ridera to wystarczy że tylko ty strzelasz z smg a nie że wszyscy z ekipy muszą tego pilnować. To też mocno upraszcza sprawę.
Początkowo myślałem że wszyscy muszą z tego kropić bez kulek, wieżyczek i granatów.
 
Ale maskę dostaną wszyscy czy tylko ten co strzela z smg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rgomez napisał:
Godzinę temu, DarnokPL napisał:
Oby tak było
 
A przy tej masce nie ma podanego lvl świata więc to chyba będzie pikuś jak ktoś nie ma czasu na farmę ge a tylko chce maskę zdobyć. 
 
Jeszcze na reddicie wyczytałem w komentach żeby zdobyć ridera to wystarczy że tylko ty strzelasz z smg a nie że wszyscy z ekipy muszą tego pilnować. To też mocno upraszcza sprawę.
Początkowo myślałem że wszyscy muszą z tego kropić bez kulek, wieżyczek i granatów.
 

Ale maskę dostaną wszyscy czy tylko ten co strzela z smg?

Każdy w swoim zakresie musi przejść 5 podanych misji używając tylko SMG.

 

Jak zaliczysz te 5 misji to wtedy masz maskę. Tak to rozumiem. Dobrze, że nikt inny "nie zepsuje" nam misji np. rzucając kulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale maskę dostaną wszyscy czy tylko ten co strzela z smg?
Oj Gomez się martwisz. Pójdziemy na najkrótszą, pierdolniem po kulce i się zobaczy na koniec czy zaliczy. Jak nie to tylko z bronią palną zrobimy. Proste, nie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że będą jaja z zieloną maską.. wzasadzie trzeba farmić lexa i to najlepiej w pojedynkę aby mieć pewność że to ty go zabijasz.. bo zalicza tylko temu kto oddał śmiertelny strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje z smg zalicza nawet na taktyku. Kulki, wieżyczki, do wyboru do koloru, byle tylko używać smg a nie MDRa;)

 

Ogólnie cały ten GE to jakiś żart jest jeżeli chodzi o maski

 

A nagrodą za przejście wszystkich misji (łącznie z łącznością) tylko z smg jest fragment klucza. Mam nadzieję że to nie jest prawda i będzie jakaś ukryta nagroda

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Edmunt napisał:

Mówiłem, że będą jaja z zieloną maską.. wzasadzie trzeba farmić lexa i to najlepiej w pojedynkę aby mieć pewność że to ty go zabijasz.. bo zalicza tylko temu kto oddał śmiertelny strzał.

 

Tej maski za jednym podejściem nie ma możliwości aby zdobyć. W otwartym świecie jest trzech imiennych Rikersów ("respią" się co 4 godziny) do tego kilka landmarków na DZ (ludzie wbiegają zabijają bosa zostawiając mobki). Wczoraj w sumie uzbierałem 19 zabójstw, w drugim kroku potrzeba nie 10 a 50 (więc w trzecim będzie pewnie 100 a w czwartym 200 co daje w sumie 360 200).

 

P.S. do tego jeszcze trzeba to robić najlepiej solo i można na Tier 1

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bileczek napisał:

 

Tej maski za jednym podejściem nie ma możliwości aby zdobyć. W otwartym świecie jest trzech imiennych Rikersów ("respią" się co 4 godziny) do tego kilka landmarków na DZ (ludzie wbiegają zabijają bosa zostawiając mobki). Wczoraj w sumie uzbierałem 19 zabójstw, w drugim kroku potrzeba nie 10 a 50 (więc w trzecim będzie pewnie 100 a w czwartym 200 co daje w sumie 360).

Komuś tam przy projektowaniu tego na głowę mocno świeciło.

Ja rozumiem trudno ale taki chory grind to jakiś żart. Pewnie tam w Ubi mają teraz beke na te wszystkie bulwersy co lecą heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komuś tam przy projektowaniu tego na głowę mocno świeciło.
Ja rozumiem trudno ale taki chory grind to jakiś żart. Pewnie tam w Ubi mają teraz beke na te wszystkie bulwersy co lecą heh
Albo farmienie chore maski, albo kredytów na zestawy. Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam idzie zbieranie elementów tajnych setów? Coś czuję że zdobycie kompletnego tajnego setu to będzie masakra... Wczoraj uzbierałem na 5 skrzynek i wypadało z nich praktycznie same badziewie. Na właściwie 10 możliwych rzeczy, tylko 4 były tajne. Z czego 1 element tajny banshee, 1 drapieżnik i 2 maski wędrowca...A tak to ZWYKŁE zielone sety Defence, i egzotyczne szity. Trochę przegięcie...

 

Z innej beczki, co waszym zdaniem najbardziej opłaca się robić żeby zdobyć jak najwięcej GE kredytów w jak najkrótszym czasie? Lex na ataku prewencyjnym/taktycznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×