Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tej maski za jednym podejściem nie ma możliwości aby zdobyć. W otwartym świecie jest trzech imiennych Rikersów ("respią" się co 4 godziny) do tego kilka landmarków na DZ (ludzie wbiegają zabijają bosa zostawiając mobki). Wczoraj w sumie uzbierałem 19 zabójstw, w drugim kroku potrzeba nie 10 a 50 (więc w trzecim będzie pewnie 100 a w czwartym 200 co daje w sumie 360 200).

 

P.S. do tego jeszcze trzeba to robić najlepiej solo i można na Tier 1

W sumie "tylko" 200 wyjdzie.

Jak wam idzie zbieranie elementów tajnych setów? Coś czuję że zdobycie kompletnego tajnego setu to będzie masakra... Wczoraj uzbierałem na 5 skrzynek i wypadało z nich praktycznie same badziewie. Na właściwie 10 możliwych rzeczy, tylko 4 były tajne. Z czego 1 element tajny banshee, 1 drapieżnik i 2 maski wędrowca...A tak to ZWYKŁE zielone sety Defence, i egzotyczne szity. Trochę przegięcie...

 

Z innej beczki, co waszym zdaniem najbardziej opłaca się robić żeby zdobyć jak najwięcej GE kredytów w jak najkrótszym czasie? Lex na ataku prewencyjnym/taktycznym?

Lex albo Hudson. My/ja robimy na taktycznym.

Zestaw taktyka + seeker mine + działko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepsza metoda na farmienie maski.

 

" What I found really effective (If you want to grind the mask fast) was to go to world tier 1, hit up Lexington on normal difficulty, pack sticky bomb to kill yourself, kill Barrett, get killed by own sticky + frag grenade + remaining enemies and then you can kill barrett again after it reloads. Takes about a minute per Barrett kill."

 

Zródło reddit.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że jak? wpadasz na pierwszy poziom świata zabijasz berett zabierasz lut i dajesz się zabić i od checkpointa grasz ponownie zabijasz berret zbierasz loot i tak w kółko czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli, że jak? wpadasz na pierwszy poziom świata zabijasz berett zabierasz lut i dajesz się zabić i od checkpointa grasz ponownie zabijasz berret zbierasz loot i tak w kółko czy co?
Barrett tylko przy pierwszym zostawia fanty. Ale na pewno była ponownie do ubicia jak zginąłeś po jej zabiciu a przed ukończeniem misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W uj z fantami. liczy się BPM (Barret per Minute) siara.png
Dokładnie. Maskę można by wbić szybko i jeszcze czasu na kredyty zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że też o tym myślałem ale chciałem dopiero dziś sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmunt napisał:

Powiem, że też o tym myślałem ale chciałem dopiero dziś sprawdzić :)

 

A ja nic nie powiem oprócz tego, że poszedłem spać o 4 rano;)

 

 

FB_IMG_1513158962061.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donsarcasm

Jaką metodą zdobyta ?

(pytam gdyż na jutro urlop już wypisany)

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bileczek napisał:

donsarcasm

Jaką metodą zdobyta ?

(pytam gdyż na jutro urlop już wypisany)

Barrett i jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz i tak 150 razy. A w zasadzie chyba 138 bo miałem coś w granicach 12 jak padłem pierwszy raz niechcący po zabiciu jej i zorientowaniu sie, że zaliczylo mi po raz drugi;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, donsarcasm napisał:

Barrett i jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz i tak 150 razy. A w zasadzie chyba 138 bo miałem coś w granicach 12 jak padłem pierwszy raz niechcący po zabiciu jej i zorientowaniu sie, że zaliczylo mi po raz drugi;)

Nie owijaj w bawełne tylko mów co robiłeś i jak aby inni nietracili czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Edmunt napisał:

Nie owijaj w bawełne tylko mów co robiłeś i jak aby inni nietracili czasu..

 

No tak jak napisał bileczek, zabić barrette, zabić siebie, czynność powtórzyć do 150 razy. Ja grałem na tier 2, trudny level, wartownik. A potem sticky i ewentualnie granat żeby się dobić  

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, donsarcasm napisał:

 

No tak jak napisał bileczek, zabić barrette, zabić siebie, czynność powtórzyć do 150 razy. Ja grałem na tier 2, trudny level, wartownik. A potem sticky i ewentualnie granat żeby się dobić  

W ramach ścisłości.:

Walłeś berette i potem sam musisz się zabić czy wystawiasz się na ostrzał żeby cię zabili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ramach ścisłości.:
Walłeś berette i potem sam musisz się zabić czy wystawiasz się na ostrzał żeby cię zabili?
Co za różnica? Aby szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla prędkości zgonów polecam również usunięcie modyfikacji ze zdrowiem z wyposażenia. (Jak ktoś używa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla prędkości zgonów polecam również usunięcie modyfikacji ze zdrowiem z wyposażenia. (Jak ktoś używa)
Cenna uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na tier 2 uważać z taktykiem bo kulkami można niechcący wszystkich pozabijac i trzeba będzie robić od nowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy potrafi się odnaleźć na ulicach Nowego Jorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grecky napisał:

Jestem pełen szacunku dla Was, że ciągle w to gracie. Mnie się znudziło w maju 2016 roku. 

 

Mam kolegę który w Just Cause 2 ma na liczniku 300h. Znam ludzi mających 250lv w Skyrim. Tu z kolei mamy ludzi którzy giną 150x by zdobyć jakąś maskę. Farmienie ekstremalne.

Przypomnę tylko że jeszcze kilka dni temu był światowy bulwers bo w Battlefroncie trzeba było grać 40h by zdobyć Vadera.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 akcje pokazyją jak zazwyczaj to wyglada.. Ale co kilka zabójstw misja się bug'uje.. co widać na akcji nr.4 bo misja nadal trwa a gra uznaje, ją za zakończoną :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

 

Mam kolegę który w Just Cause 2 ma na liczniku 300h. Znam ludzi mających 250lv w Skyrim. Tu z kolei mamy ludzi którzy giną 150x by zdobyć jakąś maskę. Farmienie ekstremalne.

Przypomnę tylko że jeszcze kilka dni temu był światowy bulwers bo w Battlefroncie trzeba było grać 40h by zdobyć Vadera.

 

U nas też bulwers, ale że za łatwo;)

4 minuty temu, Edmunt napisał:

Pierwsze 3 akcje pokazyją jak zazwyczaj to wyglada.. Ale co kilka zabójstw misja się bug'uje.. co widać na akcji nr.4 bo misja nadal trwa a gra uznaje, ją za zakończoną :(

 

 

Gralem na tier 2 i nie mialem zadnych problemow. Fakt że kilka razy niechcący zakończyłem misję dzieki kulkom dlatego zmieniłem set i strzelalrm tylko do niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem sprawdze czy pomogło. Mam 67/150 ;)

 

edit be Edmunt

Don na 2 poziomie świata jest to samo tylko już ogarnołem kiedy misja się źle załadowała. Więc teraz już leci expresowo ;) średnio 1 berreta na 40 sekund :D

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał i napiszę wprost: zazdroszczę wam.

W Dywizję grało mi się świetnie. To bardzo dobra gra w kooperacji, z genialnym klimatem i dopieszczonymi miejscówkami. Niestety muszę gonić kopiec wstydu i na Dywizję nie mam czasu i nie mam z kim za bardzo grać.

Fajnie że gra nadal żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×