Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie, 

 

Po paru ładnych miesiącach wrócilem do gry :) - dalej mi się mega podoba ta gra. 

Chciałbym zrobić postać która nie skupia się na DPS tylko bardziej na elektronice (tylko w czym będę pomocny dla nich ? i czy to w ogóle ma sens obecnie?).

Jaki set zbierac? Gram w sumie tylko w ekipie (wszyscy jak ja robią powrót do gry tylko wszyscy chca DPS i DPS ... )  i kazdy ma jakies swoje pomysly, ale zwyczajnie im nie ufam :) . 

 

Dobry to pomysł aby w ekipie był jeden z elektroniką konkretną czy może jeszcze coś innego - tylko błagam nie dps. 

 

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panowie, 
 
Po paru ładnych miesiącach wrócilem do gry 12_slight_smile.png - dalej mi się mega podoba ta gra. 
Chciałbym zrobić postać która nie skupia się na DPS tylko bardziej na elektronice (tylko w czym będę pomocny dla nich ? i czy to w ogóle ma sens obecnie?).
Jaki set zbierac? Gram w sumie tylko w ekipie (wszyscy jak ja robią powrót do gry tylko wszyscy chca DPS i DPS ... )  i kazdy ma jakies swoje pomysly, ale zwyczajnie im nie ufam 12_slight_smile.png . 
 
Dobry to pomysł aby w ekipie był jeden z elektroniką konkretną czy może jeszcze coś innego - tylko błagam nie dps. 
 
Dzięki 
Set specjalny odzysku, typowy medyk z dużą siłą leczenia. Super w drużynie, ciężki do zdobycia. Następnie set taktyka zwykły ( n razie zwykły). U taktyka 50 procent przyśpieszenia plus stacja lecząca plus działko np.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to standardowo - co wypadnie pierwsze to będę to zbierał. Bardzo dziękuję. 

 

Pamietałem że w tej grze jest dużo wszystkiego  ale jak to odpaliłem to przez pierwsze 30 minut w ogóle czytałem co tam się dzieje... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to standardowo - co wypadnie pierwsze to będę to zbierał. Bardzo dziękuję. 
 
Pamietałem że w tej grze jest dużo wszystkiego  ale jak to odpaliłem to przez pierwsze 30 minut w ogóle czytałem co tam się dzieje... 12_slight_smile.png 
Teraz jest dużo, dużo więcej. Niektóre sety są naprawdę wypasione. Z taktykiem pójdzie Tobie najszybciej. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na jednej z kilku poprzednich stton umieściłem set taktyka.

0_A05387_A-6_B2_E-4_D89-91_E3-56890_B15_

można oczywiście go pozmieniać. Np dać zamiast ferro taktyka a zsmiast plecaka np inwence wtedy masz jeszcze więcej siły ale ja wole taki układ ;) to tak przykładowo oczywiście ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie w aktach zakładce misję jest jakas tajna misja z naszywka mapy dostaje sue za nia 50pkt, ktos wie gdzie ona jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, CzarliKacper napisał:

Cześć mam pytanie w aktach zakładce misję jest jakas tajna misja z naszywka mapy dostaje sue za nia 50pkt, ktos wie gdzie ona jest? 

07_DE27_D8-17_A2-4673-9_DD1-6_BDD768_FFC

Tutaj masz instrukcje co i jak..

D4_F742_CD-7359-446_B-_A277-906_B9231966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam pytanie w aktach zakładce misję jest jakas tajna misja z naszywka mapy dostaje sue za nia 50pkt, ktos wie gdzie ona jest? 
Sam jej nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da rade w tym momencie zdobyc jakos jakakolwiek maske (w sensie te ubranko) na twarz, czy trzeba czekac na Global Event?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mierniczek napisał:

Czy da rade w tym momencie zdobyc jakos jakakolwiek maske (w sensie te ubranko) na twarz, czy trzeba czekac na Global Event?

Możesz zdobyć o ile mnie pamięć nie myli 3 maski na chwile obecną. (jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi)

Maskę łowcy 1 (cała czarna) -  (zabij 5 łowców na przetrwaniu, uporze, podziemiach)

Maskę łowcy 2 (zielono/czarne pasy) - (zabij 100 łowców na podziemiach lub oporze)

Maska łowcy 3 (czarna z noktowizorem) - zakładasz na siebie 6 exotyków (berreta+ferro+showbol+ninja+Skulsy+kabura blisa)

Sorry ale nie pamiętam nazw masek..

 

Pozostałe maski tylko na konkretnych GE.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO czyli maska numer 1 jest jak najbardziej dla mnie do zdobycia - musze zaczac robic te poziemia.

 

To jeszcze jedno pytanie

Czy w samej grze jest gdzies opisane to co napisales, ze dana maske mozna dostac za wykonanie jakiegos zadania?

Wybacz, moze slepy jestem i jakos to przeoczylem :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 są w zasięgu ręki.. ja obecnie robie tych 100 łowców.. na oporze :P mam już 51/100 więc bliżej jak dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chyba najszybciej bedzie jak odpale sobie 3 fazowe podziemia (bez dyrektyw) i bede czekal az mnie hunterzy nawiedza.

Tych 5ciu powinno szybko pasc - o ile nie bede lama i oni mnie nie zjedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze sobie radzisz w przetrwaniu to dasz rade na jednej sesji zabić wszystkich jak nie to 2 podejścia i po sprawie.. Ja robiłem 3 podejścia. Za pierwszym razem 2 łowców za drugim razem 1 łowca a za trzecim razem 4 :D. Więc jak widzisz 2 łowców ponad program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie robilem przetrwania. Boje sie tego trybu :) i raczej .... to nie dla mnie

Juz wole podziemia pobiegac

 

 

Przepraszam, bo nie chce cie poprawiac :)

Ale z tymi 5cioma Hunterami to nie jest tak ze musze zabic 5ciu w podziemiach + 5ciu w survivalu i 5ciu na oporze?

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, mierniczek napisał:

Przepraszam, bo nie chce cie poprawiac :)

Ale z tymi 5cioma Hunterami to nie jest tak ze musze zabic 5ciu w podziemiach + 5ciu w survivalu i 5ciu na oporze?

No tak. Może umkło mi słowo „po”.. zabić po 5 łowców......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie - to juz odpuszczam, bo jak napisalem wczesniej survival nie dla mnie :(

Czekam na GE i zobacze co wtedy bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie - to juz odpuszczam, bo jak napisalem wczesniej survival nie dla mnie 38_worried.png
Czekam na GE i zobacze co wtedy bedzie
Patrząc na poprzednie GE to widzę to tak: nakładamy kto ma wędrowca i dzida do przodu i tak wkoło przez tydzień np. obóz uchodźców hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mataman napisał:

Survival to najlepsze co ten tytuł spotkało.

I tak i nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Na predatorze dzida będzie chyba szybsza ;)

 

Oj chyba nie, wędrowiec to teraz typowy Rambo. Gram podziemia dwiema postaciami, na jednej wędrowiec na drugiej drapieżnik i jest kolosalna różnica na korzyść wędrowca. 40% życia za śmierć, +53% obrażeń dla elit i 40% przebicia pancerza robi różnice. Drapieżnik najlepszy do PvP, ale w PvE nie ma szans z wedrowcem

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don ja wiem że nomad jest małym czołgiem, wiele też zależy od buildu. W moim przypadku na ostatnim ge na farmie obozu, biegałem predatorem bo przy 9k staminy składał mobki 2x szybciej niż nomad, którym biegam na codzień po dz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×