Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam sobie teraz jakiegos dlugowlosego streamera (notabene brzydki jak noc :) ), ktory gra te "fale na lotnisku".

Otwiera on taka brame za 7k tych kredytow, a pozniej otwiera skrzynke za 3k i dalej te sama skrzynke za nastepne kredyty.

Zeby nie sklamac co chwila mu wylatuje klasyfikowany element zestawu.

Od momentu jak zaczal robic te fale to juz z 10 sztuk wyciagnal (plus tone innego sprzetu).

Nawet jak zginie na pozniejszych falach to odpala od poczatku i tak w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogladam sobie teraz jakiegos dlugowlosego streamera (notabene brzydki jak noc 12_slight_smile.png ), ktory gra te "fale na lotnisku".
Otwiera on taka brame za 7k tych kredytow, a pozniej otwiera skrzynke za 3k i dalej te sama skrzynke za nastepne kredyty.
Zeby nie sklamac co chwila mu wylatuje klasyfikowany element zestawu.
Od momentu jak zaczal robic te fale to juz z 10 sztuk wyciagnal (plus tone innego sprzetu).
Nawet jak zginie na pozniejszych falach to odpala od poczatku i tak w kolko.
Zapodaj linka jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On otwiera pewnie skrzynie z nagrodami, pierwsza kosztuje 3 k potem 6 k i 9 k. Z nich lecą nawet egzotyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doklanie

Otwieral najpierw brame z duzym napisem "STORAGE", a tam w srodku jest skrzynka za 3k i pozniej 6k itd.

Co chwila mu tam klasyfikowany element wyskakiwal. Az trudno mi bylo uwierzyc ze tak czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka skrzynia co kiedyś otworzyliśmy na oporze na 1 poz., pamiętacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To taka skrzynia co kiedyś otworzyliśmy na oporze na 1 poz., pamiętacie?
To może trzeba było na 5 poziomie grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może trzeba było na 5 poziomie grać?
Robiliśmy opór pod 20 falę na tajną misję na 1 poz. A na tej drugiej mapie mówię do chłopaków że wiem gdzie jest skrzynka z nagrodą. No to zrobiliśmy zrzutkę i poszliśmy otworzyć. Poleciało coś tam fioletowego .
Ale spoko, możemy sprawdzić na 5 lvl. Wbijamy tam najkrótszą drogą bez wydawania tych punktów na inne pierdoły i otwieramy skrzynkę. Ja mogę iść. Na tej drugiej mapie (nabrzeże?) wiem gdzie jest ta skrzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuje infomacje :)

Brame otwiera sie za 7,5k, a poniej pierwsze otwarcie skrzynki jest za 1,5k.

 

Wlasnie jakies inny streamer (chyba koreaniec) otworzyl i dostal jakiegos egzotyka, ale ze byly "chinskie" literki to nie zdazylem zobaczyc co to bylo doklanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weryfikuje infomacje 12_slight_smile.png
Brame otwiera sie za 7,5k, a poniej pierwsze otwarcie skrzynki jest za 1,5k.
 
Wlasnie jakies inny streamer (chyba koreaniec) otworzyl i dostal jakiegos egzotyka, ale ze byly "chinskie" literki to nie zdazylem zobaczyc co to bylo doklanie.
To nie wiem, ale może jeszcze coś inaczej. U nas drzwi nie pamiętam ile kosztowały ale skrzynka 6.000. Może jeszcze inne są do otwarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta brama jest na samym koncu placu.

Jak tylko otwiera sie te drzwi z pomieszczenia gdzie zaczyna sie rozgrywke (pierwsza fala) to goscie leca przez ten caly plac az do konca. I w angielskiej wersji gry drzwi sa oznaczone jako "storage". U nas to pewnie bedzie "magazyn".

Czasem to te 7,5k zbieraja nie wychodzac z tego pierwszego pomieszczenie  :)

Skrzynka na pewno przy pierwszym otwarciu kosztuje 1,5k

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ridcully76 napisał:

Nie rozumiem twórców gry momentami. Jakby nie mogli dać np. że przez weekend drop rate nowych setów będzie dwukrotnie wyższy. Albo że za ubicie wszystkich bossów przez weekend na DZ nagroda specjalna np. skrzynka z dwoma nowymi sprzętami. Jest wiele możliwości zachęcenia do gry. Po grzyba komu zwykłe fanty? To ma być zachętą? Będą to ok. Ale nie jest to powodem żeby lecieć i grać cały weekend. Toć kur... nikt już na zwykłych praktycznie nie gra. Lipa.

 

 

To zabiło Destiny 2 - zbyt łatwy dostęp do sprzętu, egzotyki leciały na lewo i prawo za byle gie. Wiadomo, fajnie jak się poszczęści, ale kiedy juz wszystko ubierzesz i skonczy sie grind to co pozostanie do robienia? Nic ... Division pojdzie w odstawke u wiekszosci az do kolejnego fajnego patcha ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram te fale na lotniskowcu i tez pakuje wszystko w magazyn na samym końcu placu. Ceny 3k, 6k itd są tylko dla solo (i chyba też dla 2 graczy) przy 3 graczach cena wzrasta (graliśmy ze speedem i pamiętam, że cena kolejnej skrzynki była 9k a jak mendoza do nas dołączył to podskoczyla do 12.5k). I nie jest wcale tak łatwo ogarniać te skrzynki, solo robię do 15 fali (nie udało mi się jeszcze zabić łowców w wyznaczonym czasie), magazyn można otworzyć dopiero przy 8 albo 9 fali a potem waluty starczy na 2 skrzynki zanim pojawia się łowcy. Ze skrzynki potrafi wypaść zwykły item, więc z tą łatwością farmy bym nie przesadzal. 

 

Aha i jeszcze jedno, jak graliśmy we 3 i pakowalismy wszystko w ta skrzynkę to przy 18 albo 19 fali mieliśmy "wyciek danych" z komputera który był w środku lotniskowca a my oczywiście zero waluty żeby do niego wejść, więc opór automatycznie się skończył. Tak więc długo tam się nie pofarmi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jest :)
Mod na broń palną (193) + 4% obrażenia dla elit. Do kupienia w the Ward.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jest 12_slight_smile.png
Mod na broń palną (193) + 4% obrażenia dla elit. Do kupienia w the Ward.
Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, donsarcasm napisał:

Też gram te fale na lotniskowcu i tez pakuje wszystko w magazyn na samym końcu placu. Ceny 3k, 6k itd są tylko dla solo (i chyba też dla 2 graczy) przy 3 graczach cena wzrasta (graliśmy ze speedem i pamiętam, że cena kolejnej skrzynki była 9k a jak mendoza do nas dołączył to podskoczyla do 12.5k). I nie jest wcale tak łatwo ogarniać te skrzynki, solo robię do 15 fali (nie udało mi się jeszcze zabić łowców w wyznaczonym czasie), magazyn można otworzyć dopiero przy 8 albo 9 fali a potem waluty starczy na 2 skrzynki zanim pojawia się łowcy. Ze skrzynki potrafi wypaść zwykły item, więc z tą łatwością farmy bym nie przesadzal. 

 

Aha i jeszcze jedno, jak graliśmy we 3 i pakowalismy wszystko w ta skrzynkę to przy 18 albo 19 fali mieliśmy "wyciek danych" z komputera który był w środku lotniskowca a my oczywiście zero waluty żeby do niego wejść, więc opór automatycznie się skończył. Tak więc długo tam się nie pofarmi. 

 

Drobna korekta, przy solo skrzynki kosztują 1.5k, 3k itd. Bossowie też mogą dropic egzotyki.

 

Aha, i jeszcze jedno. Powstrzymanie wycieku danych trwa jakieś 70 sekund (przy solo ale czas chyba jest taki saam dla wszystkich), więc warto trochę pofarmic walutę zanim podejdzie się do komputera. Na fali mozna zrobic na spokojnie ~30 mobkow, więc zawsze to ok 2k waluty wiecej.

 

 

FB_IMG_1514609048324.jpg

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Drobna korekta, przy solo skrzynki kosztują 1.5k, 3k itd. Bossowie też mogą dropic egzotyki.
 
Aha, i jeszcze jedno. Powstrzymanie wycieku danych trwa jakieś 70 sekund (przy solo ale czas chyba jest taki saam dla wszystkich), więc warto trochę pofarmic walutę zanim podejdzie się do komputera. Na fali mozna zrobic na spokojnie ~30 mobkow, więc zawsze to ok 2k waluty wiecej.
 
 
FB_IMG_1514609048324.thumb.jpg.727f3de25bd4beacea1f920e3deca1c3.jpg
Solo robisz? Na jakim secie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wędrowiec bracie...
5 poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rgomez napisał:
13 minut temu, donsarcasm napisał:
Wędrowiec bracie...

5 poziom?

 

No inaczej nie byłoby sensu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No inaczej nie byłoby sensu;)
Kuźwa, już nie wiem gdzie, jaki poziom świata ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farma tylko na 5 levelu. Podobno niedawno jeszcze można było robić to na 1 levelu i drop że skrzynek był dostosowany do Twojej klasy ale chyba to zmienili. Nie jestem pewny bo tamten okres siedziałem pod ziemią;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Farma tylko na 5 levelu. Podobno niedawno jeszcze można było robić to na 1 levelu i drop że skrzynek był dostosowany do Twojej klasy ale chyba to zmienili. Nie jestem pewny bo tamten okres siedziałem pod ziemią;)
Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×