Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś dzisiaj będziemy grać to wyślemy zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bedziesz mial z kim akurat zagrac, to i do mnie wyslij zaproszenie (na PSN) :) Ja 100 razy bardziej wole biegac "z kims" niz sam.

Tylko prosze jak bedziesz wysylal zaproszenie to napisz te kilka slow ze jestes z tego forum i chodzi o Division.

Ja mam dobra pamiec, tyle ze krotka :) Pozniej patrze na te liste z zaproszeniami i nie wiem wogole kto mi (i po co) je wyslal.

Konczy sie na tym, ze zazwyczaj odrzucam takie zaproszenia.

 

BTW
Wczoraj przetestowalem i raczej zostane przy ustawieniu:

Plecak Ninja + 3 Wedrowce + 2 Napastniki.

Nigdy wczesniej nie gralem wedrowcem i dopiero wczoraj przekonalem sie jak "fajnie" miec "drugie" zycie - szczegolnie w starciu z hunterami.

Musze jeszcze przetestowac polaczenie plecaka ninja z 3ma firecrestami i 2ma taktykami - moze z tego wyjsc fajna kombinacja :)

 

Ehhhh ciezko idzie zbieranie klasyfikowanych elementow. Wczoraj 2 godziny i ani jeden :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odpuściłem DZ, zrobiłem sobie survival. Z czerwonej skrzynki wyleciała maska Ferro ... Bajka

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edmunt wbiłem 30 lvl bardzo chętnie wybiorę się z wami lub kimkolwiek na 5 poziom czy ktoś przygarnie noobka 1_grinning.png ?

Spoko, podaj tylko mniej więcej w jakich godzinach jesteś. My (ja, Edmunt, Gomez) to tak na raty się schodzimy.

Na razie polecam ci się wybrać do kryjówki the Ward. Masz tam mody fioletowe na broń palną z 4% obrażeń dla elit za zwykłą kasę. Kup 5 szt. bo to towar deficytowy. Później może nie być dłuższy czas. Znaczy mogą być na wytrzymałość lub elektronikę ale tamte mają o ile pamiętam +3%. Te mody przydadzą ci się jak nie teraz to w przyszłości. Złote mody można kupić i wypadają co chwilę ale z ciekawszych teraz masz za zwykłą kasę w Southpaw mod elektroniki (246) z 3% przyspieszenia. Jakbyś jednak miał trochę waluty DZ to na wejściu od wschodu na 64 ulicy masz na broń (255) z przyśpieszeniem. Mody możesz używać te same w kilku zapisanych zestawach więc na zapas tego nie kupuj za wiele.

 

 

Ja wczoraj odpuściłem DZ, zrobiłem sobie survival. Z czerwonej skrzynki wyleciała maska Ferro ... Bajka

N6 & TT

 

Przypomniało mi się jak przed 1.8 zbieraliśmy egzotyczne zasobniki żeby mieć techy i nowa broń. Ja otwierałem chyba ok 60 szt. a tych masek ferro to dostałem chyba z 10 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze kilka dni temu chcialem dostac "czerwone nakolanniki", bo mi tylko ich brakowalo by ubrac sie "caly na czerwono".

Tak o to prosilem Mikolaja, ze teraz w co drugej skrzynce je znajduje. W ciagu ostatnich kilku dni z 5 sztuk znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie - z serii "glupich" :)

 

Jak dobrze optymalizowac klasyfikowany sprzet?

Juz wyjasniam o co mi chodzi.

W klasyfikowanej czesci mozna zmieniac 2 elementy. Rzecza oczywista jest ze jak potrzebujemy na tym elemencie sily ognia, wytrzymalosci lub elektroniki to w pierwszej kolejnosci zmieniamy ten element (jesli jest akurat inny). Druga rzecz jaka zmieniamy to juz jest kwestia indywidualna.

 

Moje pytanie jest takie, czy jesli znalezlismy akurat interesujaca nas czesc 6cio elementowego zestawu (np taktyka), potrzebujemy na nim np. elektroniki i dany element ma akurat elektronike, ale nie jest ona najwyzszych lotow (jest dosc niska - bo i tak sie zdaza), to czy zwiekszamy ten element na maxa za pomoca zwyklej gotowki (o ile nas na to stac), czy skupiamy sie na innych czynnikach (zmieniamy dwa pozostale elementy)?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Moje pytanie jest takie, czy jesli znalezlismy akurat interesujaca nas czesc 6cio elementowego zestawu (np taktyka), potrzebujemy na nim np. elektroniki i dany element ma akurat elektronike, ale nie jest ona najwyzszych lotow (jest dosc niska - bo i tak sie zdaza), to czy zwiekszamy ten element na maxa za pomoca zwyklej gotowki (o ile nas na to stac), czy skupiamy sie na innych czynnikach (zmieniamy dwa pozostale elementy)?

Wg mnie zależy ile np tej elektroniki jest. Zakres to 1.273-1.401.

Możesz to podbić za kasę (kalibracja) lub techy (optymalizacja). Tylko problem w tym, że jak ta wartość jest dosyć niska to potrzeba w cholerę techów żeby zrobić max. Jedno kręcenie za 50 tech. podbija o 7 czy 8 pkt. nie pamiętam. Więc jak masz np 1.300 to żeby podbić na 1.401 potrzebujesz do optymalizacji 13 razy kręcić czyli 650 techów, czyli od groma. Na cały set z 6 części to byś potrzebował ok 4.000 techów.

Więc to jest trudny wybór jak robić. Ale ja przeważnie podbijam broń/wytrzymałość/elektronikę za kasę na kalibracji plus drugi jakiś parametr. Chyba że coś ma pow. 1.350 i słabe pozostałe atrybuty i chce dwa poprawić. No i na kaburę idą też techy bo tam masz wszystkie 3 główne z możliwością podbicia.

Czyli podsumowując wszystko rozbija się o div techy. A te wpadają dosyć wolno, chyba że ktoś ma czas pograć i zbierać.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby sobie odpowiedzieć czy np. elektronika w takim układzie nam wystarcza i czy nie lepiej skalibrować/zamienić w takim przypadku coś innego. Obrażenia dla elit np. i siłę umiejętności lub zdrowie czy inny parametr. Później żadna optymalizacja nam tych rzeczy nie wrzuci i ich nie zamieni z innymi statystykami. Będzie podnosiła najwyżej to co już jest. Ja myślę - patrz najpierw na to co Tobie potrzebne a broń, pancerz itp. zoptymalizujesz sobie w miarę posiadanych techów. I tak riddi powinien odpowiedzieć.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę - patrz najpierw na to co Tobie potrzebne a broń, pancerz itp. zoptymalizujesz sobie w miarę posiadanych techów. I tak riddi powinien odpowiedzieć.

No w tym fragmencie

 
Więc to jest trudny wybór jak robić. Ale ja przeważnie podbijam broń/wytrzymałość/elektronikę za kasę na kalibracji plus drugi jakiś parametr. Chyba że coś ma pow. 1.350 i słabe pozostałe atrybuty i chce dwa poprawić.

mniej więcej miałem to na myśli.

Gomezik, każdy zrobi jak zechce ;)
ważne żeby zrozumieć ogólnie. Ale raczej każdy dąży do maxa w broni/wytrzymałości/elektronice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczal sie "nowy tydzien", wiec znow mozna zaliczyc np. tygodniowki czy misje ze skrzynkami egoztycznymi.

Az nie moge sie doczekac otwierania i patrzenia na te "skarby" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

[quote post="1391026" timestamp="1515579493" name="ridcully76" userid= Ale raczej każdy dąży do maxa w broni/wytrzymałości/elektronice.

 

 

Nie zawsze. Jeżeli potrzebuję obrażeń dla elit np. i szansę na kryta a nie mam tych parametrów na danej części setu to najpierw staram się to przerolować. Zwłaszcza iż teraz jest optymalizacja która podnosi wartości. Ale masz rację - każdy robi jak chce. Kolega jednak zadał pytanie to staram się odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafię i jak ja to widzę.

 

 

 

Zaczal sie "nowy tydzien", wiec znow mozna zaliczyc np. tygodniowki czy misje ze skrzynkami egoztycznymi. Az nie moge sie doczekac otwierania i patrzenia na te "skarby" 12_slight_smile.png 

 

Misje czyli najazdy i legendarne? Jeśli to miałeś na myśli to te respią się w nocy z piątku na sobotę o 1:00. Zostaje zestaw tygodniowy. Tylko szkoda że człowiek się nabiega, odwali całą robotę i g.. dostaje. Lepsze już podziemia czy inne takie. Wczoraj na trójfazowej miałem łowców dwa razy. Ale wczoraj kiepsko z czymś egzotycznym czy specjalnym było.   

 

 

 

Kuźwa ta edycja mnie zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Misje czyli najazdy i legendarne? Jeśli to miałeś na myśli to te respią się w nocy z piątku na sobotę o 1:00. Zostaje zestaw tygodniowy.

Tego zestawu tygodniowego to już dawno nie tykałem. O ile reszta tych zadań wpada przy okazji, to na te 10 misji tygodniowych nawet tych 30-40 min mi szkoda żeby to zrobić, czy prościej nie chce mi się. To robić to chyba jest sens jeżeli ktoś jeszcze egzotykow szuka.
Gomezik po resecie robimy czyste niebo na "rambo" czyli wpadamy na koksach i robimy gości na miejscu bez srania po krzakach i kątach. Zobaczymy jak pójdzie. Michał weźmie ostatecznego taktyka, my wędrowców/napastników, i czwartego w zależności kto będzie pod ręką. Pewnie Topola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ridcully76 napisał:


Tego zestawu tygodniowego to już dawno nie tykałem. O ile reszta tych zadań wpada przy okazji, to na te 10 misji tygodniowych nawet tych 30-40 min mi szkoda żeby to zrobić, czy prościej nie chce mi się. To robić to chyba jest sens jeżeli ktoś jeszcze egzotykow szuka.
Gomezik po resecie robimy czyste niebo na "rambo" czyli wpadamy na koksach i robimy gości na miejscu bez srania po krzakach i kątach. Zobaczymy jak pójdzie. Michał weźmie ostatecznego taktyka, my wędrowców/napastników, i czwartego w zależności kto będzie pod ręką. Pewnie Topola ;)

Jaki plan? :P

Ja idę na kiosk i odwracam uwagę czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki plan? 24_stuck_out_tongue.png
Ja idę na kiosk i odwracam uwagę czy jak?
No popatrz, środa jest a oni plany na piątek/sobotę robią. Nakolannki wędrowca z obrażeniami dla elit chętnie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki plan? 24_stuck_out_tongue.png

Ja idę na kiosk i odwracam uwagę czy jak?

Omówimy w locie 10_wink.png

Wstępnie, idziemy wszyscy na plac. Zaczniemy z prawej. Napastnik (największa wytrzymałość) na niebieskim po skrzynkę. Aptekę gdzieś się postawi po drodze. Ty w pobliżu apteki i niosącego, podleczyć szprycą i zdjąć granaty ewentualnie. Pozostałych dwóch zdejmuje co się rusza w pobliżu, najpierw tego grubego później snajperów i tych zwykłych. Po drugi bezpiecznik podobnie. Ewentualnie poczekamy chwilę na respa apteki pod tymi agregatami. Później zobaczymy, możemy pod helikopter polecieć. To tak w skrócie. Ja bym tu widział dwóch napastników. Na niebieskim powinni dłużej ustać na nogach. Na dwa ulti podnoszące i dwa niebieskie powinniśmy oblecieć.

 

No popatrz, środa jest a oni plany na piątek/sobotę robią. Nakolannki wędrowca z obrażeniami dla elit chętnie kupię

Jak nie macie zrobionego to możemy wcześniej ;)

Masz ty wymagania z tymi nakolannikami, a inne nie mogą być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie macie zrobionego to możemy wcześniej 10_wink.png

Masz ty wymagania z tymi nakolannikami, a inne nie mogą być?

Inne mam ale chciałbym wymaksować obrażenia dla elit.

 

A czyste dla treningu można zrobić. Wiele czasu to nie zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inne mam ale chciałbym wymaksować obrażenia dla elit.  
A czyste dla treningu można zrobić. Wiele czasu to nie zajmuje.
Ile można max wyciągnąć obrażeń dla elit z modami łącznie? Wie ktoś?
U mnie 58% na wędrowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, możesz pokazać swojego ostatecznego -taktyka i udzielić kilka rad?

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, możesz pokazać swojego ostatecznego -taktyka i udzielić kilka rad?

N6 & TT


Poczekaj do GE. Ten taktyk nie będzie już aktualny.
Ile można max wyciągnąć obrażeń dla elit z modami łącznie? Wie ktoś?
U mnie 58% na wędrowcu.
Więcej chyba nidy rydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rejpsnake68 napisał:

Michał, możesz pokazać swojego ostatecznego -taktyka i udzielić kilka rad?

Jak wróce do domu to potem zapobam zdjecie.. Ale jakich rad oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wróce do domu to potem zapobam zdjecie.. Ale jakich rad oczekujesz?
To ten?
Wrzucałeś nam ;)e81c1b42a271e3bbe6a3cd91e85d0806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi mi jakie mody powkładać do tego zestawu.
Mam 5 elementów ostatecznego, brakuje mi klaty

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×