Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, dzięki za wspólne granie i spędzony czas, Division odinstalowane, zobaczymy się przy Division 2 albo przy jakimś większym patchu jeśli wniesie coś nowego. Trzymajcie sie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra Panowie, dzięki za wspólne granie i spędzony czas, Division odinstalowane, zobaczymy się przy Division 2 albo przy jakimś większym patchu jeśli wniesie coś nowego. Trzymajcie sie;)
I co teraz na tapecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rgomez napisał:
16 minut temu, donsarcasm napisał:
Dobra Panowie, dzięki za wspólne granie i spędzony czas, Division odinstalowane, zobaczymy się przy Division 2 albo przy jakimś większym patchu jeśli wniesie coś nowego. Trzymajcie sie;)

I co teraz na tapecie?

 

Nic szczególnego, ogarnąć trochę fabularnych gierek z fajnymi story line + Elite Dangerous. A od maja znikam w nowym/starym Dark Souls 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest nas wielu

N6 & TT


Tzn? gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forumku
No kuźwa, racja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamierzam jeszcze pograć, bez napinki, dla zabawy. Coś tam z akt się zrobi, podziemia jeszcze nie dobite do 40 lvl. Może na bastion się wróci. Ogólnie jeszcze zamierzam się pokręcić trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zamierzam jeszcze pograć, bez napinki, dla zabawy. Coś tam z akt się zrobi, podziemia jeszcze nie dobite do 40 lvl. Może na bastion się wróci. Ogólnie jeszcze zamierzam się pokręcić trochę
Bastion dalej z...ebany. Czas odnawiania ulta przy sile 140 000 wynosi 1400 sekund prawie. Wychodzi na to że ult się nie odnawia - mecz trwa 15 minut. A o koksach tam biegających nie wspomnę. Jakiś babol znowu tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze  że Bastionu jeszcze sobie nie zakupiłem. Jedyne DLC którego nie mam w Division. Musze w końcu spróbować Survival bo odbiłem się na początku. Zawsze z oporem gram w gry gdzie jest jakiś limit czasu. Tu zaraz sie stresuje że te zakarzenie trzeba leczyć i lece na pałe często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakażeniem się nie przejmuj, pierwszy zastrzyk dopiero w DZ robisz. W pierwszej kolejności materiały ciuchy i broń

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dobrze  że Bastionu jeszcze sobie nie zakupiłem. Jedyne DLC którego nie mam w Division. Musze w końcu spróbować Survival bo odbiłem się na początku. Zawsze z oporem gram w gry gdzie jest jakiś limit czasu. Tu zaraz sie stresuje że te zakarzenie trzeba leczyć i lece na pałe często.
Nie no to nie jest tak. Bastion, mimo że zrąbany, to dla mnie najlepsze pvp i najlepsze DLC w tej grze. Ma jakiś sens, tylko powinni się trochę za to zabrać. Najgorzej ze zlagowanymi serwerami, ale większość meczy fajnie się gra. Z tym czasem ulta to wczoraj zobaczyłem, tylko raz zagrałem i na Alphie. Dziś sprawdzę resztę setów. Tam jest naprawdę super zabawa, zwłaszcza jak drużyny ogarnięte. A że czasem człowiek się zdenerwuje, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyprobowalem w dwie osoby "fale" na lotniskowcu.

Obaj bylismy na firecrestach i napisze szczerze ze dopiero w tym trybie "strazak" pokazuje swoja moc :)

Dwie wiezyczki rozstawione odpowiednio i nawet nie trzeba strzelac do przeciwnikow (oczywiscie w pierwszych falach)

Slychac tylko krzyki podpalonych - hehe

Na luzie dochodzilismy do 15 fali (czyli do Hunterow) i od nowa.

Oczywiscie ze skrzynek nadal leci ... to co nie trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że mając w pełni zopymalizowanego taktyka biegając po DZ jest strasznie dziwnie.. wszystko co leci to w tym momencie jest jeszcze większym szajsem niż wcześniej farmienie zasobników z techami niema większego znaczenia bo niema co optymalizować :1_grinning: jedyne co to czyszczę tylko miejscówki z bosami :1_grinning: O robieniu graczy na szaro nie wspomnę :1_grinning: zbieramy jakiś fioletowy przedmiot i stawiamy największy opór jaki umiemy a oni w nagrodę zdobywają fiolecik hehe :1_grinning: I to klenie na chacie "what the fuck is this?" :1_grinning: a ja mam ubaw po pachy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



jedyne co to czyszczę tylko miejscówki z bosami :1_grinning: O robieniu graczy na szaro nie wspomnę :1_grinning: zbieramy jakiś fioletowy przedmiot i stawiamy największy opór jaki umiemy a oni w nagrodę zdobywają fiolecik hehe :1_grinning: I to klenie na chacie "what the fuck is this?" :1_grinning: a ja mam ubaw po pachy.

Wchodzę w to pod warunkiem że jak spotkamy innych graczy to też nie będziemy się zastanawiać dokąd i po co zmierzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ridi rządzisz :1_grinning:
 
Już sam nie wie jakie glitche włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ridi rządzisz :1_grinning:  

 

Hahaha no pamiętam. U mnie to wyglądało tak: wziąłem skrzynkę i niosę, podszedłem kawałek, spory nawet (dalej niż na tym filmie, mniej więcej tam gdzie się podniosłem później) i padłem, apteka mnie podniosła, wstałem i patrzę gdzie ten bezpiecznik? Kur.. nie ma, patrzę za siebie a Michał idzie z bezpiecznikiem z tyłu. Tak jakbym go wogóle nie wziął. Hahaha tylko pośmiać się z tego można, ale jakoś dokończyliśmy mimo tych cudów. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakąś misje zrobimy dziś albo możemy porogalić :1_grinning:

Propozycja np. 4 taktyków ze sticky bomb. I napierdzielamy paczką :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakąś misje zrobimy dziś albo możemy porogalić :1_grinning:
Propozycja np. 4 taktyków ze sticky bomb. I napierdzielamy paczką :1_grinning:
Zamiast misji wolałbym chyba opór zagrać. Nawet w 4. Może coś ciekawego wpadnie ;)
Z misji to oprócz techów z zasobnika reszta do wywalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakąś misje zrobimy dziś albo możemy porogalić :1_grinning:
Propozycja np. 4 taktyków ze sticky bomb. I napierdzielamy paczką :1_grinning:
Druga opcja fajna. 4x sticky plus apteka 1 lub 2 plus działka palące. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na DZ :1_grinning:
 
Nie no gitara. Pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×