Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
41 minut temu, Edmunt napisał:

Wczoraj na DZ :1_grinning:

 

Pięknie pojechani.

Brawo Ty

Jeszcze zostaniesz PVP graczem i nie będzie bieganie za skrzynkami tylko fragami hehe

Edytowane przez DarnokPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajno, ale ta pierwsza grupa to jakieś tępe dzidy :1_grinning: Druga zresztą nie lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jaka walka była na dz :) przyszli juz zrogalowani i chcieli nam line odciąć ale im nie wyszło.. potem przyszli ponownie aby postawić kropke nad i ale też im coś nie pykło.. o ile dobrze pamiętam to oba starcia ostatecznie przegraliśmy ale walka nietrwała tsk jak zwykle czyli 3 sekundy i już nas niema tylko męczyli się strasznie i okrutnie. Trafili na zacięty opór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jaka walka była na dz  przyszli juz zrogalowani i chcieli nam line odciąć ale im nie wyszło.. potem przyszli ponownie aby postawić kropke nad i ale też im coś nie pykło.. o ile dobrze pamiętam to oba starcia ostatecznie przegraliśmy ale walka nietrwała tsk jak zwykle czyli 3 sekundy i już nas niema tylko męczyli się strasznie i okrutnie. Trafili na zacięty opór
Jednak na DZ trzeba taktykę obrać i grupą działać. Bez przypadkowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak na DZ trzeba taktykę obrać i grupą działać. Bez przypadkowości.
No ba, moby wszystkim obgonisz. Ale umiejętności wg mnie trzeba ustawiać pod pvp. Dopracujemy temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nikt niegra albo każdy siedzi na niewidocznym ;) chyba, że jak don odeszliście od gry na dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo nikt niegra albo każdy siedzi na niewidocznym  chyba, że jak don odeszliście od gry na dobre..
Jak nie, wczoraj odpoczynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie, wczoraj odpoczynek.
No dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by sie wybrać na łowców w podziemiach teraz jest mega glich na nich. Można ich mieć chyba 30 w trakcie jednego przebiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o zmianę przywódcy po zabiciu hunterów na 3 fazowej operacji

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nenesior napisał:

o czym mówisz edmunt?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie z ciekawości do Was. Do tej gry ciągle jeszcze dodają jakąś nową zawartość, że tak w to piłujecie? Bo na prawdę podziwiam zapał :)

Chyba że gracie tylko od glitcha do glicha, a nowa zawartość to patche, które je próbują łatać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie z ciekawości do Was. Do tej gry ciągle jeszcze dodają jakąś nową zawartość, że tak w to piłujecie? Bo na prawdę podziwiam zapał
Chyba że gracie tylko od glitcha do glicha, a nowa zawartość to patche, które je próbują łatać :24_stuck_out_tongue:
Bo lubimy. Ja np. nie mam czasu żeby grać co chwilę w coś nowego. Jak zacząłem trochę więcej grać (po okresie większych obowiązków) to najpierw głównie Fifę męczyłem. Okazjonalnie coś innego. Najpierw PS3, i mimo że miałem ps+ i sporo gier się tam przewijało to tylko kilka mnie zainteresowało a i to na krótko. Teraz na PS4 oprócz tego co wrzucają na chacie stoją płyty mojego młodego m.in. Uncharted 4, Mad Max, Titanfall 2, Ghost Recon Wildlands i nie pamiętam czy coś jeszcze i też mnie to tych tytułów nie ciągnie. A Division akurat podpasowała mi tematem i klimatem. Na PS3 m.in. ukończyłem jako jedyną oprócz Fify taką gierkę też z fajnym klimatem Spec Ops the line. Później jeszcze spotkało się paru fajnych ludzi i gramy. Na razie jeszcze sprawia mi to frajdę. A później nie wiem. Zobaczymy. Na razie nie widzę zamiennika.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh kolejny glitch dla oferm.. nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy obecnie jest sens grania w tę grę jedynie w edycji podstawowej? Czy jest tak jak było w pierwszym Destiny po wydaniu paru dodatków, gdzie podstawka była prawie jak demo?

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mam takie pytanie z ciekawości do Was. Do tej gry ciągle jeszcze dodają jakąś nową zawartość, że tak w to piłujecie? Bo na prawdę podziwiam zapał

Chyba że gracie tylko od glitcha do glicha, a nowa zawartość to patche, które je próbują łatać :24_stuck_out_tongue:

 

Dzięki, lubię bardzo jak mnie podziwiają. Czuję się wtedy taki ważny. Na glitche kładę laskę, twoja wiedza na temat patchy dla Division jest trochę uboga. Bez urazy. Od jakiegoś czasu patch wnosi jakąś większą lub mniejszą zawartość, niestety nie zawsze naprawia błędy gry. Do tej pory grało się dla zdobywania setów, co będzie dalej nikt nie wie. Jest w miarę fajne pvp, i nie piszę tu o DZ. Fajnie jest drużyną ( ukłon dla chłopaków ) rozjechać jakiegoś Zenka czy Wędzonkę jak ostatnio. Ale prawda jest taka że jak nic dodatkowo nie wymyślą to kupa. Zostanie szlifowanie pvp, tam jeszcze długo fula nie wbiję. Ale jeszcze raz dzięki że wpadłeś, wpadaj częściej, lubię być podziwiany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Mam takie pytanie z ciekawości do Was. Do tej gry ciągle jeszcze dodają jakąś nową zawartość, że tak w to piłujecie? Bo na prawdę podziwiam zapał :)

Chyba że gracie tylko od glitcha do glicha, a nowa zawartość to patche, które je próbują łatać :24_stuck_out_tongue:

Odnośnie tego co kolega napisał to chciałem się dopytac czy warto kupować standardową wersję czy tylko pakować sie w jakies opcje premiu. I tu pytanie jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego co kolega napisał to chciałem się dopytac czy warto kupować standardową wersję czy tylko pakować sie w jakies opcje premiu. I tu pytanie jakie?

Kolega wyżej napisał " bierz SP, nie pożałujesz", jeżeli miał na myśli sezon pass to jeżeli tylko jest w dobrej cenie można brać. Masz tam i pvp ( Bastion) i survival ( przetrwanie) i pve w podziemiach. Dla każdego coś dobrego. Ale myślę że podstawka na początek też wystarczy i to aż nadto. Roboty multum a setów to chyba do usra...ej śmierci nie uzbierasz. Gierka w grupie super.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Fajnie jest drużyną ( ukłon dla chłopaków ) rozjechać jakiegoś Zenka czy Wędzonkę jak ostatnio.

No racja Gomez. Hahaha z ekipą nawet na byle czym jest co najmniej +50% do radochy z gry. Pogadać można i czasami z byle czego mieć ubaw, chociażby ze wspomnianego wędzonki, bez urazy i pozdro dla ciebie jak czytasz. Po prostu ubaw był jak chłopaki padając mówili "wędzonka mnie ubił".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że napisałem SP, oczywiście chodziło mi o przepustkę sezonową.

...cieszymy się że gra nadal cieszy się dużym zainteresowaniem graczy

 

N6 & TT

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja Gomez. Hahaha z ekipą nawet na byle czym jest co najmniej +50% do radochy z gry. Pogadać można i czasami z byle czego mieć ubaw, chociażby ze wspomnianego wędzonki, bez urazy i pozdro dla ciebie jak czytasz. Po prostu ubaw był jak chłopaki padając mówili "wędzonka mnie ubił".
No właśnie, teraz kiedy skończyło się ganianie za setami, za lepszą bronią, to gramy bardziej na luzie - towarzysko. Na imprezie pogadamy, postrzelamy i się pośmiejemy i jest gitara.
Przepraszam że napisałem SP, oczywiście chodziło mi o przepustkę sezonową.
...cieszymy się że gra nadal cieszy dużym zainteresowaniem graczy

N6 & TT


Nie no ja rozumiem co to SP. Ale może dla innych to być nieczytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o tych "innych"

N6 & TT


Ok, jeżeli chodziło Ci o tych "innych" to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×