Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to moglibyśmy w końcu razem postrzelać w Division. Komar i Crasher polują na potwory i czasami nudno solo po zonie biegać

....no może nie nudno, ale jak nie ma do kogo gęby otworzyć to szybko kończę takie rajdy

 

N6 & TT

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to moglibyśmy w końcu razem postrzelać w Division. Komar i Crasher polują na potwory i czasami nudno solo po zonie biegać
....no może się nudno, ale jak nie ma do kogo gęby otworzyć to szybko kończę takie rajdy

N6 & TT


Spoko, u nas to czasem nawet dwa składy by się złożyło. Zaprosimy jak będziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Komar i Crasher polują na potwory i czasami nudno solo po zonie biegać


Piter spróbuj tego wyebanego w kosmos Monster Hunter World a do Division już nie wrócisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, jak uzbieram 100000 techów to może się skusze

 

N6 & TT

 

 

 

Koledzy jest aktualizacja do wersji 1.18

Wie może ktoś, coś....?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rejpsnake68 napisał:

 

Koledzy jest aktualizacja do wersji 1.18

Wie może ktoś, coś....?

 

coś mi się zdaje że przez "hakierów"... mam nadzieje że łatają Alpha Brigde, bo się okazało że jest glitch przez który możesz mieć wszystkie talenty na broni na raz i jeszcze dodatkowo na każdym dowolnym secie :/ później się człowiek dziwi ze go kładą wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wczoraj był wysyp debili biegających w AB strzelających do wszystkich

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wczoraj był wysyp debili biegających w AB strzelających do wszystkich

N6 & TT


Kuźwa już sam nie wiem co gorsze. Legalny Predator czy Alpha na glitchu. Ale możliwe że wczoraj właśnie dupki z Alphą mnie wkurzali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2/5/2018 o 16:35, rgomez napisał:

Kolega wyżej napisał " bierz SP, nie pożałujesz", jeżeli miał na myśli sezon pass to jeżeli tylko jest w dobrej cenie można brać. 

 

 

Na XBox Ubisoft właśnie ma promocję, 69zł za SP, nie wiem jak na PS3, ale być może też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Ps3 jest bezcenne

N6 & TT


Bez przesady, koszt 86 zł. Tylko graficznie na PS3 trochę kiepsko. Ale daje radę, co prawda często graczy nie widać ale tak ogólnie to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak czyli ile czasu trwa odnowienie umiejętności kluczowej przy zmianie setu w trakcie? Np używam ulta na taktyku na którym mam powiedzmy 4 min czas odnowienia i przełączam w trakcie na wędrowca na którym mam 10 min. Jak to wtedy idzie? Wie ktoś?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wie jak czyli ile czasu trwa odnowienie umiejętności kluczowej przy zmianie setu w trakcie? Np używam ulta na taktyku na którym mam powiedzmy 4 min czas odnowienia i przełączam w trakcie na wędrowca na którym mam 10 min. Jak to wtedy idzie? Wie ktoś?
 
 
Michał wie.






Ale nie powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Bez przesady, koszt 86 zł. Tylko graficznie na PS3 trochę kiepsko. Ale daje radę, co prawda często graczy nie widać ale tak ogólnie to ok.

Miałem oczywiście na myśli PS4; wybaczcie bo z Playstation to nieogarnięty jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem oczywiście na myśli PS4; wybaczcie bo z Playstation to nieogarnięty jestem.
Żart taki, spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupienia techów za prawdziwe pieniądze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość kupienia techów za prawdziwe pieniądze ?
Nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykończyłem łowców do końca i maseczka w paski wpadła ;)

91514298-849_C-4782-9_D99-228_D1861_AAC4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wykończyłem łowców do końca i maseczka w paski wpadła
91514298-849_C-4782-9_D99-228_D1861_AAC4.jpg
Co tak długo?




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Co tak długo?




emoji16.png

Hehe ale ja byłem bardzo zajęty :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówią że w ten weekend podwójna szansa na nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mareeku napisał:

Plotki mówią że w ten weekend podwójna szansa na nagrody.

Czyli dwa razy więcej szajsu.. a w praktyce to będzie tak, że jeden extra przedmiot z każdego bosa i chyba z misji lub landmarków. Nic specialnego.. niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dwa razy więcej szajsu.. a w praktyce to będzie tak, że jeden extra przedmiot z każdego bosa i chyba z misji lub landmarków. Nic specialnego.. niestety..
Miałem napisać to wcześniej ale naszła mnie myśl iż nie każdy już wszystko posiada. Jest pewnie paru nowych graczy dla których rzeczy dla nas bezużyteczne będą dla nich "skarbem". Nie odbierajmy przyjemności grania innym. Sami kiedyś lataliśmy za tymi " śmiećmi" i się cieszyliśmy jak dzieci z kolejnego ninja czy baretty. Ze złotych i zielonych zresztą też. Tacy właśnie gracze, jeszcze nie koksy, mają cel w tej grze. Mieć lepszy set i być lepszymi graczami.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:
2 godziny temu, Edmunt napisał:
Czyli dwa razy więcej szajsu.. a w praktyce to będzie tak, że jeden extra przedmiot z każdego bosa i chyba z misji lub landmarków. Nic specialnego.. niestety..

Miałem napisać to wcześniej ale naszła mnie myśl iż nie każdy już wszystko posiada. Jest pewnie paru nowych graczy dla których rzeczy dla nas bezużyteczne będą dla nich "skarbem". Nie odbierajmy przyjemności grania innym. Sami kiedyś lataliśmy za tymi " śmiećmi" i się cieszyliśmy jak dzieci z kolejnego ninja czy baretty. Ze złotych i zielonych zresztą też. Tacy właśnie gracze, jeszcze nie koksy, mają cel w tej grze. Mieć lepszy set i być lepszymi graczami.

Tak uzasadniasz swoją wczorajszą nieobecność? :) ładnie kolego tego sie nie spodziewałem ;)

 

p.s. Spoko wiem kazdy tak zaczynał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak uzasadniasz swoją wczorajszą nieobecność?  ładnie kolego tego sie nie spodziewałem
 
p.s. Spoko wiem kazdy tak zaczynał :1_grinning:
Wczoraj mecz oglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak działa glicz na exotic cache?? Zmiana postaci itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×