Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak działa glicz na exotic cache?? Zmiana postaci itp..
A Don coś tłumaczył jakiś czas temu. A to działa na misjach tylko czy na najazdach też? Bo można by się skusić na czystym niebie i smoczym. Tylko po resecie bo aktualnie mam porobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moment w ktorym po zrobieniu w jeden wieczór zadania tygodniowego dostajesz... midasa :seriously: jprdl... ja i skrzyneczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten moment w ktorym po zrobieniu w jeden wieczór zadania tygodniowego dostajesz... midasa :seriously: jprdl... ja i skrzyneczki
Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten moment w ktorym po zrobieniu w jeden wieczór zadania tygodniowego dostajesz... midasa :seriously: jprdl... ja i skrzyneczki
Wieki tego tygodniowego nie robiłem. Pany, przecież to lepiej iść ze dwa razy na opór w tym czasie niż tłuc te misje (niech nawet zajmie to 40 min) i zbierać te popierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wieki tego tygodniowego nie robiłem. Pany, przecież to lepiej iść ze dwa razy na opór w tym czasie niż tłuc te misje (niech nawet zajmie to 40 min) i zbierać te popierdółki.
Nie gadaj, dawaj na pvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj, dawaj na pvp
Pod kątem towaru miałem na myśli. Nie wiem ile zajmuje zrobienie całej tygodniówki na raz ale strzelam ok 1,5 godz. starczy. I masz jeden egzotyczny przedmiot. W tym czasie w ekipie we 2 (wg mnie optymalnie) na oporze zrobisz dwa razy po 3 skrzynki. Co daje ci 6 szans na nowe sety i egzotyki. Coś na pewno wypadnie. Do tego z tych za 5 i 10 poz. oporu też może coś ciekawego wylecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imam sie wszystkiego co moze mi dac cos ciekawego, dla mnie to nie jest strata czasu, nie mam ciekawgo sprzętu wiec slabo mi idzie farmienie nawet na oporze tymbardziej ze ogarnietych ludzi jak na lekarstwo i zawsze sie trafi jakis łeb ktory otworzy za wczesnie drzwi  i leci do komputerka :wacko: na razie i tak najwiecej dobrego to leci z podziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



ogarnietych ludzi jak na lekarstwo i zawsze sie trafi jakis łeb ktory otworzy za wczesnie drzwi  i leci do komputerka

Ja czasami szukam drugiego na opór, jakby co to się spikniemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ridcully76 napisał:


 


Ja czasami szukam drugiego na opór, jakby co to się spikniemy ;)

 

jup... zawsze chętny, pewnie wyjdzie na to że ja jestem nie ogarnięty :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
jup... zawsze chętny, pewnie wyjdzie na to że ja jestem nie ogarnięty :1_grinning: 
Spoko, damy radę. My bez napinki gramy. Co się ugra to nasze ;)
Ja np. na opór to albo solo, choć to trochę ryzykowne bo wystarczy jeden błąd i w plecy, zwłaszcza 8 fala z laptopem solo jest mocno przejeb..., albo kogoś ze znajomych szukam. Z randomami ostatnio byłem raz i masakra. O ile rzeczywiście poszli otwierać skrzynie z nagrodą to jeden do laptopa leciał od razu i bossa też od razu ubijał. W 4 jest lepiej wtedy gdy grasz ze znajomymi i z zamiarem wymiany ewentualnie towaru lub oddania komuś. Inaczej nie ma sensu. Za drogie skrzynki i za długo trzeba grać. We 2 idealnie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ridcully76 napisał:

Spoko, damy radę. My bez napinki gramy. Co się ugra to nasze ;)
Ja np. na opór to albo solo, choć to trochę ryzykowne bo wystarczy jeden błąd i w plecy, zwłaszcza 8 fala z laptopem solo jest mocno przejeb..., albo kogoś ze znajomych szukam. Z randomami ostatnio byłem raz i masakra. O ile rzeczywiście poszli otwierać skrzynie z nagrodą to jeden do laptopa leciał od razu i bossa też od razu ubijał. W 4 jest lepiej wtedy gdy grasz ze znajomymi i z zamiarem wymiany ewentualnie towaru lub oddania komuś. Inaczej nie ma sensu. Za drogie skrzynki i za długo trzeba grać. We 2 idealnie wg mnie.

 

ja solo nie daje rady przez to że nie grałem i nie mam tajnych predatorów strikerów itd i za długo trwa zanim położę mobka... wg to na lotniskowcu (bo rozumiem że o tym rozmawiamy) to ostatnio widziałem jak jeden gość solo otwierał te wielkie drzwi i tam dopiero kontener ze skrzynią ale nie sprawdzałem jaki jest koszt tego, bo ja zawsze lecę na drugi koniec mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
ja solo nie daje rady przez to że nie grałem i nie mam tajnych predatorów strikerów itd i za długo trwa zanim położę mobka... wg to na lotniskowcu (bo rozumiem że o tym rozmawiamy) to ostatnio widziałem jak jeden gość solo otwierał te wielkie drzwi i tam dopiero kontener ze skrzynią ale nie sprawdzałem jaki jest koszt tego, bo ja zawsze lecę na drugi koniec mapy


Solo to trochę trudny temat. Ja solo grałem pierwszych 8 fal na wędrowcu, 9 na odzysku a później to różnie kombinowałem (i odzyskiem i wędrowcem). Tylko solo problem jest taki że czasami wyłożysz się za szybko (a najczęściej na 8 fali z laptopem).
We 2 to inna bajka. Do 8 fali gramy czym kto chce (ja wędrowcem, drugi obojętnie), na 8 i kolejne fale jak drugi nie ma to ja biorę odzysk. Wtedy najlepiej wychodzi jak jeden ma odzysk lub taktyka (dobre leczenie) a drugi na dpsa ustawiony. Po 8 fali już pakujemy się do meliny ze skrzynka (mapa nabrzeże 93) i obstawiamy wieżyczkami palącymi i zbieramy kasę. Nie pamiętam w której ale do 15 fali na pewno 3 razy otwieramy skrzynkę.
Wg mnie mapa nabrzeże trochę lepsza do farmy niż lotniskowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no i już wiem że będziesz rozczarowany.... hahahaha, lubię czytać takie posty bo to mi uświadamia w jak czarnej dupie jestem po roku przerwy z gratami, odzysku brak; dps żart, wędrowiec brak, jedyne co mogę chyba sklecić to taktyka bo chyba mi się udało coś zebrać na ostatnim evencie, ja teraz głownie dlatego ze już nie mam z kim grać to latam na samotnej gwieździe z dwoma wielkimi alechandrami :1_grinning: i jako tako na pve wystarcza, ale tak jak mówie to wszystko jest na 4 rzeczach bo nia mam nic z tajnych skompletowane oprócz alphy i chyba tego taktyka, dobra jebać nie ma co płakać jak się uda razem zagrać to zobaczymy co się będzie działo

Edytowane przez bulet1408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i już wiem że będziesz rozczarowany.... hahahaha, lubię czytać takie posty bo to mi uświadamia w jak czarnej dupie jestem po roku przerwy z gratami,

Zobaczysz że spokojnie oblecimy temat na tym oporze. A sprzęt w większości mogę ci oddać bo pojedyńcze rzeczy tylko mnie jeszcze interesują. Ja się uda spiknąć to polatamy

Samotna gwiazda i big alle mogą być, alfy bym wolał żebyś nie zakładał. Z tym setem jest taki problem ze nie odpalisz ulta podnoszącego ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie damy rade
No chłopaki niechcący już wczoraj mnie sprawdzali
Da radę czy nie da rady?
Fakt, że tego jeszcze nie przerabiałem żeby ganiać się z 5 łowcami solo. A że miałem ustawione "oko" to wolałem nie sprawdzać czy zdążę zmienić na podnoszącego ulta zanim mnie dopadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chłopaki niechcący już wczoraj mnie sprawdzali
Da radę czy nie da rady?
Fakt, że tego jeszcze nie przerabiałem żeby ganiać się z 5 łowcami solo. A że miałem ustawione "oko" to wolałem nie sprawdzać czy zdążę zmienić na podnoszącego ulta zanim mnie dopadną
Chwalipięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwalipięta.
Hehe, eee tam, miałem ciśnienie niezłe, jeszcze żona coś do mnie zaczęła mówić. Jednym uchem słuchałem jej a drugim was

A tak na poważnie to podejrzewam że żadnym innym setem nie dałoby rady oprócz wędrowca.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potyczki też nam fajnie wczoraj szły.. Aż miło było pograć :) co prawda kilka rady dostaliśmy sromotny wpie**ol ale ogólnie było dobrze. Nawet raz byłem jako lider :1_grinning:

 

p.s. wszystko mam nagrane jak posklejam coś sensownego to zapodam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potyczki też nam fajnie wczoraj szły.. Aż miło było pograć  co prawda kilka rady dostaliśmy sromotny wpie**ol ale ogólnie było dobrze. Nawet raz byłem jako lider :1_grinning:
 
p.s. wszystko mam nagrane jak posklejam coś sensownego to zapodam
No fajnie, potrzebujemy wprawy jeszcze trochę do gry w grupie. Przeciwnicy też nie byli z najniższej półki. I trzeba opracować jakiś plan jakby ekipa przeciwna miała snajpera na stanie bo menda potrafi być upierdliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak na DZ ale na potyczce jeśli nie było po przeciwnej stronie jakichś koksów to moja wytrzymałość (303K) nie stanowiła żadnego większego problemu. Wystarczyło, że napoczęło się trochę graczy i stickybomb pięknie działał :) zwłaszcza na grupę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

panowie spece ;) ile trzeba mieć leczenia z punktu medycznego na sekundę żeby zrównoważyć skażenie na oporze? 24k starczy?

Edytowane przez bulet1408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie spece  ile trzeba mieć leczenia z punktu medycznego na sekundę żeby zrównoważyć skażenie na oporze? 24k starczy?
Starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja stacja ma 16,8K i starcza z palcem w nosie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja stacja ma 16,8K i starcza z palcem w nosie..
Warto wspomnieć że jest teoria nie wiem czy potwierdzona czy nie ale wg mnie prawdziwa, że jeżeli rzucone zostaną dwie stacje które chociażby częściowo się pokrywają zasięgiem to gdy będziesz w zasięgu obu stacji to leczyć będzie ciebie ta słabsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×