Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ridcully76 napisał:

Takie pytanie. Chodzi o talent determinacja na broni. Skraca czas odnawiania umiejętności o 7,5%.

Też umiejętności kluczowej. I o to pytanie. Do tej pory wydawało mi się a nie sprawdzałem że to pewnie działa tak że skraca o te 7,5% od aktualnego czasu pozostałego do odnowienia umiejętności. Czyli jak zabijam a do odnowienia mam np 120s to skróci o 9s (120s*7,5%), jak do odnowienia jest np. 90s to skróci o 6,75s (90s*7,5%).

A widziałem ostatnio chyba już ze dwa razy na forum Reddit że piszą iż wystarczy zabić 13 mobków i już, umiejętność odnowiona. Czyli że liczy skrócenie po 7,5% od bazowego czasu zawsze. Ciężko to sprawdzić i nawet mi się nie chce ale może ktoś wie jak jest naprawdę.

Edit: no może i nie tak trudno sprawdzić. Może się pofatyguję i sprawdzę.

 

 

W sumie jest łatwy sposób żeby to sprawdzić. Opór 4 fala odpalasz ulti na początku, zabijasz 13 mobkow i juz bedziesz wiedzial. Albo jeszcze latwiej, czyste niebo na 2 poziomie swiata;)

 

W sumie jakby to działało to musiałbym sobie zrobić jakąś m4 na zaginionych bo mi się niebieskie nie nadąża odświeżyć między ladunkami hehe

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



W sumie jakby to działało to musiałbym sobie zrobić jakąś m4 na zaginionych bo mi się niebieskie nie nadąża odświeżyć między ladunkami hehe

No właśnie, warto byłoby na np. wędrowcu na M4 mieć jako trzeci talent. Przydałoby się na oporze i innych misjach. Do tego pociągnąć jeszcze z butelki solidnie i poszli konie po betonie
Dzisiaj sprawdzę tak jak mówisz, będzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ridcully76 napisał:

 

Dzisiaj sprawdzę tak jak mówisz, będzie widać.

 

Nie musisz;)

 

 

Mogę wrzucić na fb?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie musisz;)

 

 

Mogę wrzucić na fb?

Eeee no elegancko. Trzeba pomyśleć nad przetestowaniem i znalezieniem zastosowań

No i m4 trzeba będzie wykręcić jakieś hehe.

Na FB jak chcesz, przecież to twój film. Ja się z tej grupy wyniosłem jakiś czas temu.

Btw. w czwartek nie będzie mnie raczej, obowiązki (8 marca ).

Piątek wolny, mogę rano jak ktoś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ridcully76 napisał:

Eeee no elegancko. Trzeba pomyśleć nad przetestowaniem i znalezieniem zastosowań emoji6.png
No i m4 trzeba będzie wykręcić jakieś hehe.
Na FB jak chcesz, przecież to twój film. Ja się z tej grupy wyniosłem jakiś czas temu.

 

Ale i tak dałem ciała bo wziąłem m4 od taktyka z talentami pod umiejętności a nie zauważyłem, że mój wędrowiec ma niezrolowany lvoac z zajadloscia, zniszczeniem i aktualnie trzecim talentem determinacją. A już zrobiłem chyba ze 20 m4 zanim się polapalem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie spokojnie na dzcie wczoraj było. Najpierw z 2 randomami zrobiliśmy podjęcie a później solo biegając spotkałem 2 graczy na budowie i nic, później wyczyściłem skażenie tuż przed nosem 2 graczom i nic. I na koniec podjęcie i też cisza i spokój. Jak nie na dzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ridcully76 napisał:

Jakoś dziwnie spokojnie na dzcie wczoraj było. Najpierw z 2 randomami zrobiliśmy podjęcie a później solo biegając spotkałem 2 graczy na budowie i nic, później wyczyściłem skażenie tuż przed nosem 2 graczom i nic. I na koniec podjęcie i też cisza i spokój. Jak nie na dzcie. emoji23.png

Akurat taki serwer trafiłeś.. gdzie baranów nie było. Sam wies, że czasami trafi się taki serwer gdzie rogal rogala pogania i tam nic nie dasz rady wysłać bo ci nie pozwolą.. Albo będziesz musiał się mocno na siłować aby się udało..

 

Ja na podziemiach tak przelatuje po misjach, że już niewiem kiedy jestem na jednej misji a kiedy na kolejnej :24_stuck_out_tongue: farmie (w czeluści szaleństwa - ukończ 500 faz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat taki serwer trafiłeś.. gdzie baranów nie było. Sam wies, że czasami trafi się taki serwer gdzie rogal rogala pogania i tam nic nie dasz rady wysłać bo ci nie pozwolą.. Albo będziesz musiał się mocno na siłować aby się udało..
 
Ja na podziemiach tak przelatuje po misjach, że już niewiem kiedy jestem na jednej misji a kiedy na kolejnej :24_stuck_out_tongue: farmie (w czeluści szaleństwa - ukończ 500 faz)
Masz zacięcie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Ja na podziemiach tak przelatuje po misjach, że już niewiem kiedy jestem na jednej misji a kiedy na kolejnej :24_stuck_out_tongue: farmie (w czeluści szaleństwa - ukończ 500 faz)

Widziałem, ale nie bardzo mogłem gadać i na podziemia nie chciało mi się wczoraj iść.
Ja na podziemiach potrzebuję jeszcze chyba z 30 łowców ubić i trochę tych pierdół (nagrań) pozbierać. Ale raz na kilka dni chce mi się tam iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj we trzech zrobiliśmy bezbłędnie zaginionych, więc Ridi i Gomezik jakby było Was tylko dwóch to też spoko. Na GE powinno być teoretycznie nawet łatwiej, jedynym problemem będą snajperzy bo mają bonusa za odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wczoraj we trzech zrobiliśmy bezbłędnie zaginionych, więc Ridi i Gomezik jakby było Was tylko dwóch to też spoko. Na GE powinno być teoretycznie nawet łatwiej, jedynym problemem będą snajperzy bo mają bonusa za odległość.
Ja na pewno będę chciał zrobić. Wstępnie mógłbym piątek przed południem lub pt-ndz wieczorem (po 21). Będę uderzał do Ciebie po pomoc jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Masz zacięcie.

Jeszcze z tydzień farmy i podziemia skończone :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z tydzień farmy i podziemia skończone :1_grinning:
Ślepy jak kret stamtąd wyjdziesz
Byś wylazł trochę na powierzchnię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ridcully76 napisał:

Ślepy jak kret stamtąd wyjdziesz emoji23.png
Byś wylazł trochę na powierzchnię emoji6.png

Wyjde wyjde ale to dopiero niebawem. Jak skończę to więcej tam nie zejdę bo to jest początek "szczurofobii" :thumbsup:

 

Następne będą potyczki i bastion :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Następne będą potyczki i bastion :24_stuck_out_tongue:

To sobie jakiegoś dpsa zrób bo się pochlastasz zanim niektóre wbijesz, np 500 skalpów na potyczce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno będę chciał zrobić. Wstępnie mógłbym piątek przed południem lub pt-ndz wieczorem (po 21). Będę uderzał do Ciebie po pomoc jakby co
Ka w piątek rano mogę być.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Wyjde wyjde ale to dopiero niebawem. Jak skończę to więcej tam nie zejdę bo to jest początek "szczurofobii"
 
Następne będą potyczki i bastion :24_stuck_out_tongue:
A to chętnie porobię.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ridcully76 napisał:


 


To sobie jakiegoś dpsa zrób bo się pochlastasz zanim niektóre wbijesz, np 500 skalpów na potyczce ;)

 

Jak znam życie to Michała dps będzie miał 8k elektroniki;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak znam życie to Michała dps będzie miał 8k elektroniki;) 
Powiem że na potyczkach całkiem, całkiem szło Michałowi ze stickiem i mdrem. Wcale nie było źle.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rgomez napisał:

Powiem że na potyczkach całkiem, całkiem szło Michałowi ze stickiem i mdrem. Wcale nie było źle.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 

 

Nigdy nie twierdziłem inaczej, tylko prędzej zobaczę Kaczyńskiego przy bankomacie niż Michała z 9k broni palnej hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nigdy nie twierdziłem inaczej, tylko prędzej zobaczę Kaczyńskiego przy bankomacie niż Michała z 9k broni palnej hehe
Z 9k broni palnej to raczej, na ten czas, nie zobaczysz nikogo. Teraz zabija wytrzymałość. Taki paradoks. Ale fakt, Michał ponad te 3000 koła broni to nie wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak elektronika to konkretna.. niema kompromisów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym zadaniu na maskę klauna to nie musi być pełna ekipa 4 osobowa?
Z opisu wynika że nie musi być pełny skład "Complete all Assault Missions without Agent(s) being downed or dead."
Bo na świniaka musi być ekipą robione "complete all Assault Missions without any Agents using First Aid, Group Heal, or Support Station."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

Przy tym zadaniu na maskę klauna to nie musi być pełna ekipa 4 osobowa?
Z opisu wynika że nie musi być pełny skład "Complete all Assault Missions without Agent(s) being downed or dead."
Bo na świniaka musi być ekipą robione "complete all Assault Missions without any Agents using First Aid, Group Heal, or Support Station."

 

Resztę misji mam zaliczonych a grałem sam, więc na upartego można solo zrobic;)

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Resztę misji mam zaliczonych a grałem sam, więc na upartego można solo zrobic;)
Coś mi się źle skopiowało na świniaka. Pisze tak
"In co-op, complete all Assault Missions without any Agents using First Aid, Group Heal, or Support Station."
Więc raczej w grupie, co najmniej 2. Ale to się sprawdzi na jakiejś krótkiej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ridcully76 napisał:

Coś mi się źle skopiowało na świniaka. Pisze tak
"In co-op, complete all Assault Missions without any Agents using First Aid, Group Heal, or Support Station."
Więc raczej w grupie, co najmniej 2. Ale to się sprawdzi na jakiejś krótkiej misji.

 

Teraz jak to napisałeś to przypomniałem sobie, że swiniaka robiłem z randomami i zrobiliśmy od razu wszystkie misje razem. A klauna robiłem sam i mi zaliczylo. Najlepiej to zrobić zaginionych najpierw bezbłędnie, potem od razu bez leczenia i na koniec resztę misji lecieć na taktykach z uporem i spróbować zaliczyć bez upadku i bez leczenia za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×