Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi



Ja juto od rana jestem. Medyka albo wędrowca nam brak. Chyba żeby Michał zechciał.



Też powinienem być. Wioskas też był chętny. Będziemy w kontakcie.

Przy okazji. Division 2 w trakcie? Cis tak piszą ale nie mam czasu studiować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Też powinienem być. Wioskas też był chętny. Będziemy w kontakcie.

 

Przy okazji. Division 2 w trakcie? Cis tak piszą ale nie mam czasu studiować.

Albo dalszy rozwój jedynki. Szukają ludzi do pracy przy Division i stąd ta afera.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Kuźwa, ile kosztowała rekalibracja jednego elementu specjalnego? 330 tyś czy 3 miliony? O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, rgomez napisał:

Kuźwa, ile kosztowała rekalibracja jednego elementu specjalnego? 330 tyś czy 3 miliony? O co kaman?

250K o ile mnie pamięć nie myli + 50 techów.

 

co do maski klauna to mnie nakłoniliście.. ch*j niech strace.. ale ja bede w stanie dopiero w piątek wieczorem najwcześniej bo dziś jest dzień kobiet więc niewiem czy w ogóle będe. Sami rozumiecie ;)

 

dysponuje tylko taktykiem; taktycznym odzyskiem; taktyczną samotną gwiazdą; taktycznym ostatecznym środkiem ;) czyli wszystko w waszych rękach ja moge leczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
250K o ile mnie pamięć nie myli + 50 techów.
 
co do maski klauna to mnie nakłoniliście.. ch*j niech strace.. ale ja bede w stanie dopiero w piątek wieczorem najwcześniej bo dziś jest dzień kobiet więc niewiem czy w ogóle będe. Sami rozumiecie
 
dysponuje tylko taktykiem; taktycznym odzyskiem; taktyczną samotną gwiazdą; taktycznym ostatecznym środkiem  czyli wszystko w waszych rękach ja moge leczyć
No i gitara. Mi chodzi o rekalibrację nie optymalizację. Zarąbało mi za każdą rekalibrację po ponad 3 miliony kredytów!!! Zanim się obejrzałem to kasy ni ma.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do maski klauna to mnie nakłoniliście.. ch*j niech strace.. ale ja bede w stanie dopiero w piątek wieczorem najwcześniej bo dziś jest dzień kobiet więc niewiem czy w ogóle będe. Sami rozumiecie


No ba, rozumiecie. Ja dzisiaj też nie bardzo. Przez weekend ogarniemy.
Możesz taktykiem chyba.
Ja mogę wędrowcem z dobrym pierd..., ewentualnie deczko go podkręcę na zdrowiu jeszcze.

No i gitara. Mi chodzi o rekalibrację nie optymalizację. Zarąbało mi za każdą rekalibrację po ponad 3 miliony kredytów!!! Zanim się obejrzałem to kasy ni ma.

Coś niemożliwe, jakoś dużo strasznie. A to nie po ok 300k każda rekalibracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niemożliwe, jakoś dużo strasznie. A to nie po ok 300k każda rekalibracja?
Dobra, chyba źle spojrzałem na zasoby. Jest ok. Ja zrobiłem wędrowca pod uszkodzenie pancerza. Ale mam jeszcze D3FNC z obrażeniami dla elit. Przyda się?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam wędrowca z 4k wytrzymałości ale chyba przydałoby się ciut więcej. Obawiam się, że stacja że "zwykłego" taktyka może nie pomóc bo musi być z plastrem a ta będzie Was leczyć - zgaduje- 15k na sekundę? Medyk ogólnie musi uważać bo ma mało wytrzymałości a snajperzy biją mocno.

 

Graliśmy we trzech, 2 wędrowce + odzysk. Oprócz fali 3, 5 i chyba 8 trzymalismy się po lewej stronie tunelu. 2 wieżyczki z ogniem na schody, jedna na środek tunelu. Podkladaniem ladunku niech zajmie sie jedna osoba, oczywiscie wedrowiec koniecznie z determinacja na broni, bedzie mial tarcze odświeżona na kazda fale z c4 co jest wazne poniewaz plusy dzialaja z tunelu ale tarcza juz nie ( ma mniejszy zasieg). Wybierzcie zmasowany szturm i trzymajcie się razem;)

 

P.S. wędrowiec który leci położyć ładunek musi mieć działko żeby rzucić jak najbliżej transportera, zyska tym cenne sekundy spokoju.

 

P.S.2 ale się rozpisalem;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja mam wędrowca z 4k wytrzymałości ale chyba przydałoby się ciut więcej. Obawiam się, że stacja że "zwykłego" taktyka może nie pomóc bo musi być z plastrem a ta będzie Was leczyć - zgaduje- 15k na sekundę? Medyk ogólnie musi uważać bo ma mało wytrzymałości a snajperzy biją mocno.  

Graliśmy we trzech, 2 wędrowce + odzysk. Oprócz fali 3, 5 i chyba 8 trzymalismy się po lewej stronie tunelu. 2 wieżyczki z ogniem na schody, jedna na środek tunelu. Podkladaniem ladunku niech zajmie sie jedna osoba, oczywiscie wedrowiec koniecznie z determinacja na broni, bedzie mial tarcze odświeżona na kazda fale z c4 co jest wazne poniewaz plusy dzialaja z tunelu ale tarcza juz nie ( ma mniejszy zasieg). Wybierzcie zmasowany szturm i trzymajcie się razem;)

 

P.S. wędrowiec który leci położyć ładunek musi mieć działko żeby rzucić jak najbliżej transportera, zyska tym cenne sekundy spokoju.

 

P.S.2 ale się rozpisalem;)

 

Dobrze, wszystkie rady cenne są. 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja mam wędrowca z 5000/446 tyś. górnej

 

Może Michał uzbiera brakujący odzysk. Tak naprawdę to taktyk specjalistyczny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest z medykiem, wędrowiec może więcej przyjac na klatę i ma margines błędu w postaci 6 talentu. Zastanawiam się czy specjalnie na ta misję nie lepiej zjechać na odzysku z elektroniki, tak żeby stacja leczyla 20k/s i wpakować resztę w wytrzymałość.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest z medykiem, wędrowiec może więcej przyjac na klatę i ma margines błędu w postaci 6 talentu. Zastanawiam się czy specjalnie na ta misję nie lepiej zjechać na odzysku z elektroniki, tak żeby stacja leczyla 20k/s i wpakować resztę w wytrzymałość.. .
Sprawdzić nie zaszkodzi

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne:

 

Jakby ktoś dorwal na DZ tajne nakolanniki drapieżnika i mu nie potrzebne to ja chetnie bym przytulil;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenie parafialne:
 
Jakby ktoś dorwal na DZ tajne nakolanniki drapieżnika i mu nie potrzebne to ja chetnie bym przytulil;)
Hehe, a jak to zrobisz? Chyba w drużynie trzeba być?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a jak to zrobisz? Chyba w drużynie trzeba być?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

Oj Gomez da się, nie pamiętasz? Ja tak kiedyś zdawałem towar dla kogoś

Trzeba zaprosić kolegę a później odstawić rogala żeby mógł pobrać co mu potrzeba

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Gomez da się, nie pamiętasz? Ja tak kiedyś zdawałem towar dla kogoś Trzeba zaprosić kolegę a później odstawić rogala żeby mógł pobrać co mu potrzeba

 

No tak, to jarzę. Ok.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Na marginesie, na wędrowcu robię Lexa na biegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ridcully76 napisał:

Oj Gomez da się, nie pamiętasz? Ja tak kiedyś zdawałem towar dla kogoś emoji6.png

Trzeba zaprosić kolegę a później odstawić rogala żeby mógł pobrać co mu potrzeba emoji23.png

 

 

Rozwalic się granatem - bardziej humanitarne hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  Rozwalic się granatem - bardziej humanitarne hehe   

 

Rozwal się na wędrowcu  Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka  

Akurat trafiłem dwa elementy wędrowca to zrobiłem tak: wytrzymałość 439/5319, siła umiejętności 7865/262,076 = stacja leczy 22,700 PZ/s. Odnawianie 16,7 sekundy. Prawie 10,000 słabiej niż na fullu ale daje radę. Nieźle, myślę. Chyba?

 

 

 

 

 

Odzyska oczywiście

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje rady dla poczatkujego, lepiej otwierac paczki za globale czy na poczatku kupowac za nia bron (ewentualnie jaka; mam juz 30 lvl)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje rady dla poczatkujego, lepiej otwierac paczki za globale czy na poczatku kupowac za nia bron (ewentualnie jaka; mam juz 30 lvl)?
Ja ci powiem ze po wbiciu 30 lv smigalem po calej mapie za telwfonami dronami(dane wywiadowcze) 4 sztuki masz poziom za ktory dostajesz skrzynke. I podstawowe eq jakies wpadlo wraz z feniksami

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą, tylko paraliżu dostali

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje rady dla poczatkujego, lepiej otwierac paczki za globale czy na poczatku kupowac za nia bron (ewentualnie jaka; mam juz 30 lvl)?

Za kasę z GE możesz tylko skrzynie kupować. A tam masz wszystko.

 

 

 

Zanim zrobią Division 2 to ja będę grał w szachy w domu spokojnej starości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mataman napisał:

Śpicie? Dwójkę zapowiedzieli.

 

Na razie ekipę kompletuja i mają szkielet gry, więc chwilę to jeszcze potrwa. Chyba nie spodziewalbym się tego w tym roku. Za to na pewno będą dwa nowe GE i jakieś legendarne misje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykują dla nas jeszcze 5 misji legendarnych :) 2 misje teraz w kwietniu wraz z aktualizacją a potem 3 kolejne w czerwcu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×