Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Yak gomez z topolem zajeli się kolesiami to już poszło sybko ale fajnie było.. bo wendrowiec odpalił się 3 razy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

April 12th - Update 1.8.1
Update 1.8.1 will be the first big update this year and will contain two new missions on Legendary Difficulty, two new Global Events and new drop rates for Classified Items and Division Tech:

Legendary Missions
With Update 1.8.1, we will get two new Legendary missions, that will join Napalm Factory, Warrengate Powerplant and Time Square.

Amherst's Apartment
Grand Central Station

Global Events
In addition to the four already established Global Events - we will get two new Global Event with new modifiers.

Global Event 5 – Blackout
Classified Gear Sets
Classified D3-FNC
Classified DeadEye
Classified Strikers
Classified Tactician’s Authority

Global Event 6 – Onslaught
Classified Gear Sets
Classified FireCrest
Classified LoneStar
Classified Predator´s Mark
Classified Reclaimer


Drop Rate Changes
As announced, the drop rates of Classified Items and Division Tech are changing: Summary


June - Update 1.8.2
The second update this year will add another two Legendary Missions to the game and a completely new feature, that will bridge the gap to The Division 2. Currently, we have no information about what these Legendary Missions are, but it will be existing ones on Legendary Difficulty.

Shields
This is a completely new feature: Shields is a new achievement-system, that enables you to unlock rewards in The Division 2. They will add new achievements on a monthly basis, so you will have plenty to do.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
April 12th - Update 1.8.1
Update 1.8.1 will be the first big update this year and will contain two new missions on Legendary Difficulty, two new Global Events and new drop rates for Classified Items and Division Tech:

Legendary Missions
With Update 1.8.1, we will get two new Legendary missions, that will join Napalm Factory, Warrengate Powerplant and Time Square.

Amherst's Apartment
Grand Central Station

Global Events
In addition to the four already established Global Events - we will get two new Global Event with new modifiers.

Global Event 5 – Blackout
Classified Gear Sets
Classified D3-FNC
Classified DeadEye
Classified Strikers
Classified Tactician’s Authority

Global Event 6 – Onslaught
Classified Gear Sets
Classified FireCrest
Classified LoneStar
Classified Predator´s Mark
Classified Reclaimer


Drop Rate Changes
As announced, the drop rates of Classified Items and Division Tech are changing: Summary


June - Update 1.8.2
The second update this year will add another two Legendary Missions to the game and a completely new feature, that will bridge the gap to The Division 2. Currently, we have no information about what these Legendary Missions are, but it will be existing ones on Legendary Difficulty.

Shields
This is a completely new feature: Shields is a new achievement-system, that enables you to unlock rewards in The Division 2. They will add new achievements on a monthly basis, so you will have plenty to do.
Super. Dzisiaj znowu mordowanie na Bastionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to wraz z wejściem w życie patcha 1.8.1 mają pojawić się zasobniki z tajnymi rzeczami za feniksy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile sie nie myle to wraz z wejściem w życie patcha 1.8.1 mają pojawić się zasobniki z tajnymi rzeczami za feniksy

Nie mylisz się. Tylko że z tych będą leciały losowo z całej puli fanty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mylisz się. Tylko że z tych będą leciały losowo z całej puli fanty. 

 
Chyba sami zostaliśmy w tej grze. Hehe. Wybiliśmy wszystkich na dezecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś złoty plecak przy pięciu wędrowcach a może pancerz  Beretta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecacie jakiś złoty plecak przy pięciu wędrowcach a może pancerz  Beretta
Ja właśnie mam zamiar sprawdzić Barettę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam zamiar sprawdzić Barettę.
Solo na moby to chyba jedyne na co się nadaje taka kombinacja. A i tak tylko w przypadku braku kamizelki wędrowca. Plecaka złotego to wogóle nie ma jakiego sensownego założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Solo na moby to chyba jedyne na co się nadaje taka kombinacja. A i tak tylko w przypadku braku kamizelki wędrowca. Plecaka złotego to wogóle nie ma jakiego sensownego założyć.
Chcę sprawdzić na graczy. Czemu nie ma sensu? Plus ileś do obrażeń. Ale jeśli się nie sprawdzi to zrezygnuję.

Sprawdzam po prostu czy wzrośnie dps, i o ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę sprawdzić na graczy. Czemu nie ma sensu? Plus ileś do obrażeń. Ale jeśli się nie sprawdzi to zrezygnuję. Sprawdzam po prostu czy wzrośnie dps, i o ile.
No coś tam wzrasta niby. Można zerknąć. Ale to tylko 5% więc nie za wiele. I tylko w momencie gdy jedna umiejętność będzie się odnawiać. Jeszcze tego trzeba przypilnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coś tam wzrasta niby. Można zerknąć. Ale to tylko 5% więc nie za wiele. I tylko w momencie gdy jedna umiejętność będzie się odnawiać. Jeszcze tego trzeba przypilnować.
Tylko 5% nie więcej?

 

 

 

 

No, 5%. Nie warto. Chyba że literat nie ma kamizeli wędrowca. Wtedy Barette lub ożywienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie gdzie dropicie sety. Bo nie wiem czy mam takiego pecha i te lepsze dropia mi tylko ze skrzynek eventowych

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytanie gdzie dropicie sety. Bo nie wiem czy mam takiego pecha i te lepsze dropia mi tylko ze skrzynek eventowych

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


DZ, podziemia, najazdy. Bossowie w otwartym świecie też.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DZ, podziemia, najazdy. Bossowie w otwartym świecie też.
Dzieki. Faktycznie musze miec pecha xd

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dzieki. Faktycznie musze miec pecha xd

 

Z najazdów nie lecą nowe sety. Na podziemiach przynajmniej dla mnie też nie bardzo leciały. Jeżeli szukasz to przede wszystkim DZ najlepiej w ekipie (wczoraj godzinka i sam 2 sztuki oddałem) albo opór tam masz największą szansę na nowe sety. Opór można i samemu cisnąć, max we 2 bo później za drogo się robi za skrzynki. Gras się do otwarcia 2 lub 3 skrzynek z nagrodą i od nowa.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja dziś mam zamiar trochę pozwiedzać DZ :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja dziś mam zamiar trochę pozwiedzać DZ :24_stuck_out_tongue: 
Myślałem że już na pamięć znasz
A w jakich celach ta wycieczka ma się odbyć? Wczoraj bodajże z 7 na sam dół przeszliśmy i sporo poczyszczone było po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

Z najazdów nie lecą nowe sety. Na podziemiach przynajmniej dla mnie też nie bardzo leciały. Jeżeli szukasz to przede wszystkim DZ najlepiej w ekipie (wczoraj godzinka i sam 2 sztuki oddałem) albo opór tam masz największą szansę na nowe sety. Opór można i samemu cisnąć, max we 2 bo później za drogo się robi za skrzynki. Gras się do otwarcia 2 lub 3 skrzynek z nagrodą i od nowa.

 

Mnie lecą sety z najazdów. DZ też mogę pozwiedzać.

 

 

 

 

 

 

Z setami z najazdów żartowałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ridcully76 napisał:

Myślałem że już na pamięć znasz emoji6.png
A w jakich celach ta wycieczka ma się odbyć? Wczoraj bodajże z 7 na sam dół przeszliśmy i sporo poczyszczone było po drodze.

To ni moj sprawka.. ja układałem kostke rubika :24_stuck_out_tongue: a jeśli chodzi o zwiedzanie to sprawdzić czy czasem jakaś lina nie prosi o odcięcie albo czy jakiś gracz niema za dużo skrzynek i pomóc mu je nieść :1_grinning: takie tam..

 

na bogato :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ni moj sprawka.. ja układałem kostke rubika :24_stuck_out_tongue: a jeśli chodzi o zwiedzanie to sprawdzić czy czasem jakaś lina nie prosi o odcięcie albo czy jakiś gracz niema za dużo skrzynek i pomóc mu je nieść :1_grinning: takie tam..
 
na bogato :1_grinning:
Takie pytanie z ciekawosci. Jak widzisz np takiego leszczyka z 20 lv dz. Tez pomagasz mu xdd ? Wiesz o co mi chodzi

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie z ciekawosci. Jak widzisz np takiego leszczyka z 20 lv dz. Tez pomagasz mu xdd ? Wiesz o co mi chodzi

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Jeżeli ze mną biega to staram się odwodzić od takich pomysłów. Ale coraz marniej mi idzie. Na zasadzie jeżeli nie my ich to oni nas. Taki jest DZ po prostu, tam nie ma zasad.

Ale często biegają z nami koledzy na dorobku, zawsze pomagamy znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ze mną biega to staram się odwodzić od takich pomysłów. Ale coraz marniej mi idzie. Na zasadzie jeżeli nie my ich to oni nas. Taki jest DZ po prostu, tam nie ma zasad.
Aa xd czaje. Pytam sie bo kilka razy mi sie zdarzylo kilka sekund przed odlotem xx jakies 2 kocury.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie z ciekawosci. Jak widzisz np takiego leszczyka z 20 lv dz. Tez pomagasz mu xdd ? Wiesz o co mi chodzi

Kolego, my ogólnie jesteśmy pokojowo nastawieni na Dz. Graczy solo nie atakowaliśmy chyba nigdy. Mało tego nieraz pomagaliśmy im robić podjęcie lub zapraszaliśmy do ekipy.
Także tego. Ale... Michał akta wyciska więc sam rozumiesz, swoim kroił raczej nie będzie ale jakby co to w razie spotkania mów że ty z forum jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×