Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robie caly czas Hudsona na ambitnym.
Srednio z randomami to z 9 minut na misje (nie jest to moze jakis super wynik, ale nie mam innego pomyslu).
Dobra misja na takie zarabianie. My robimy to systemowo. Zaczynamy osobno i pod koniec dołącza się kolega który najbardziej potrzebuje kasy, robia misję do końca i dołącza do następnego który ma do ubicia tylko bosów, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna i tak

 

Wczoraj mialem "randoma", ktory podlaczyl sie pod misje i nawet z tego punktu wyjscia sie sie nie ruszyl. Niech inni odwalaja robote :)

Na szczescie inni z druzyny takze na to zwrocili uwage, bo od razu po moim kliknieciu na wykluczenie tego osobnika zaakceptowali to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozna i tak


Wiesz, cała idea była w tym że skoro np. ja i gomez nie potrzebujemy kasy, a ktoś ze znajomych tak, to zamiast biec w grupie w 4 może równocześnie biec w 3 różnych grupach. Wtedy ci z pierwszej dołączając później po skończeniu do kolejnych którzy już czekają przed bossami w krótkim czasie kończą misje 3 razy.
My i tak zarabiamy za swój kurs. Ale chłopaki przytulają szybko potrójną stawkę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam tarcze porobione? 

Sierpniowa tarcza bedzie najciekawsza i dla  niektórych bardo trudna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki, co te 4 pierwsze to żadne wyzwanie. Wpadły same podczas luźnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam tarcze porobione? 
Sierpniowa tarcza bedzie najciekawsza i dla  niektórych bardo trudna
DZta muszę dokończyć. Ale to bardziej z braku czasu na razie nie zrobione. Hvt poszły jak w masło napastnikiem. Tak patrzę że 5 misji mam ogranych więc może tygodniówkę skończę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Edmunt napisał:

Jak tam tarcze porobione? 

Sierpniowa tarcza bedzie najciekawsza i dla  niektórych bardo trudna ;)

 

Damy radę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza zdobycz. M44 zabójczość, brutalność i równowaga :)

54_E828_CF-1887-4_B21-8017-78_BCA426_E3_

od jutra wraca GE ze skażeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stronka gdzie można sprawdzić  co mają aktualnie  sprzedawcy na stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperka M700 Carbon Talenty to gotowość i szkodliwość  a trzeci mogę  rekalibrować. Z waszego doświadczenia co polecacie  jako trzeci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić The Division, czy lepiej już odpuścić i czekać ewentualnie na 2 część?

Z tego co widzę to mógłbym mieć podstawkę + expansion pass za 120zł.

Niestety grałbym raczej solo, bo nie ma kolegów. :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto teraz kupić The Division, czy lepiej już odpuścić i czekać ewentualnie na 2 część?
Z tego co widzę to mógłbym mieć podstawkę + expansion pass za 120zł.
Niestety grałbym raczej solo, bo nie ma kolegów. :frog:
Druga część dopiero 15 marca 2019. Czy warto? Myślę że tak. Jeśli grasz na PS4 to znajdzie się paru ludzi do grania. Ale solo też fajnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto teraz kupić The Division, czy lepiej już odpuścić i czekać ewentualnie na 2 część?
Z tego co widzę to mógłbym mieć podstawkę + expansion pass za 120zł.
Niestety grałbym raczej solo, bo nie ma kolegów. :frog:


Warto. Wystarczy chociażby poczytać np. na forum reddit opinie nowych graczy.
Kolegów ci znajdziemy jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Warto. Wystarczy chociażby poczytać np. na forum reddit opinie nowych graczy.
Kolegów ci znajdziemy jakby co.
Zwłaszcza że dwójka na pewno będzie się różniła klimatem. Tu zima a tam lato, inne miasta. Nie wiem czy dwójka w tym aspekcie dorówna jedynce. Tutaj zima robi swoje a już w dodatku survival to już ta pora roku wymiata. Ludzi sporo gra, jest w kij rzeczy do robienia nie mówiąc już o nowych graczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzi sporo gra, jest w kij rzeczy do robienia nie mówiąc już o nowych graczach.

Tylko jakbyś zaczął to nie zdziw się jak nikogo nie będzie znajdować do wspólnej gry. Fabułę i do 30 lvl raczej przyjdzie ograć ci samemu choć i w tym da się pomóc w razie czego. Dopiero po osiągnięciu 30 lvl i jeszcze dodatkowo 5 lvl świata (to akurat żaden problem) nie będzie problemu żeby kogoś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena podstawki w PSN to 39,98 zł. Brać i nie pytać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za ogrywanie singla , bo gra jest w xbox game pass.

 

Muszę to siebie wyrzucić. Nienawidzę elementów RPG i wszelkiej maści levelowania

10 pełnych magazynków trzeba wywalić w gościa najlepiej głowę bo mu się świeci jakiś wyższy lvl. co za rak. ale co tam gram dalej

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pablos_83 napisał:

Zabrałem się za ogrywanie singla , bo gra jest w xbox game pass.

 

Muszę to siebie wyrzucić. Nienawidzę elementów RPG i wszelkiej maści levelowania

10 pełnych magazynków trzeba wywalić w gościa najlepiej głowę bo mu się świeci jakiś wyższy lvl. co za rak. ale co tam gram dalej

 

Ja nie mam az tak negatywnego stosunku do wyzej wspomnianych elementow - tymbadziej ze roznie moga byc zrobione.

 

Jesli chodzi o D. to po darmowych weekendach odpuscilem jako tytul nie dla mnie. Po prostu nie potrafie sie przekonac do gry gdzie mamy przeciwnikow ludzi (ok zbitki pixeli) z LVL nad glowa i tym ze 10 headshotow nie zalatwia sprawy, lub jak piszesz prucie z wielu magazynkow zeby padl. 

To bylo ok w Borderlands choc mnie gra gdzies w polowie znudzila bo zaczela nuzyc, bo splycajac to jest strzelaj, dostan lepszy sprzet i strzelaj wiecej zeby nabic level i znow to samo od poczatku. Cos co przez nascie godzin bawilo pozniej zatracilo swoj urok. 

Tyle ze B. to wykreowany swiat z potworami, przerysowanymi postaciami a nie NYC i epidemia jak w D. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W settingu fantasy przy potworze z dużym lvl możesz sobie wyobrazić że ma jakiś niesamowity pancerz. ale szef gangu w t-shircie to już mi się tu nic nie zgadza.

 

Może jeszcze pogram, szczególnie że kocham NY, ale miałem już 2-3 sytuacje że musiałem wyłączyć bo mnie krew zalewa. Ten ciągły pęd za lvl i lepszym wyposażeniem, nie wiem czy to dla mnie jest dobra zabawa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pablos_83 napisał:

W settingu fantasy przy potworze z dużym lvl możesz sobie wyobrazić że ma jakiś niesamowity pancerz. ale szef gangu w t-shircie to już mi się tu nic nie zgadza.

 

Alez ja sie z tym zgadzam. 

 

Cytat

Może jeszcze pogram, szczególnie że kocham NY, ale miałem już 2-3 sytuacje że musiałem wyłączyć bo mnie krew zalewa. Ten ciągły pęd za lvl i lepszym wyposażeniem, nie wiem czy to dla mnie jest dobra zabawa.

Dla mnie nie byla jesli chodzi o D. 

Ale jak pisalem nawet i w naprawde dobrym Borderlands2 jak dla mnie zaczelo mi wiac nuda.

 

Tyle dobrych gier co sie bedziesz z tym meczyl, masz abo wybierasz kolejna. Ba moze nawet lepszy dobry indyk nizli boss w koszulku co bierze serie (a nawet gorzej 2 magazynki) z kalacha na klate ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest XGP. mam masę gier do wyboru i bez żalu wywalam z dysku. Gdybym kupił nawet za 4 dyszki to by było trudniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tego jest XGP. mam masę gier do wyboru i bez żalu wywalam z dysku. Gdybym kupił nawet za 4 dyszki to by było trudniej 

Taka to gra. Zabawa się zaczyna po ograniu podstawki i zdobyciu levelu 30. Do tego czasu jest jak jest. Też mnie na początku nie przekonała, teraz gram non stop. I uwierzcie, nie jest to takie proste jak piszecie. Do levelu 30 tak naprawdę jest tyko levelowanie ale później o wiele ciekawiej. Dopiero po tym 30 levelu będziesz miał dostęp do całej gry.

No i podstawa - dobra zabawa w drużynie jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomez nie przekonasz go. Gra mu poprostu niepodezła. Zagrał chłopaczyna na szybko w darmowy weeckend i odrazu sobie zdanie wyrobił. Jakby kupił to by grał bo szkoda by było 4 dyszek. Wtedy by sie przekonał że gra ma w sobie to coś. A tak przyzwyczajony do BF albo CoD jest rozczarowany bo tam zabijach typa na pare kulek a tu magazynek niestarcza. Trudno.. życze powodzenia w innych grach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Edmunt napisał:

Zagrał chłopaczyna na szybko w darmowy weeckend i odrazu sobie zdanie wyrobił.  A tak przyzwyczajony do BF albo CoD jest rozczarowany bo tam zabijach typa na pare kulek a tu magazynek niestarcza. 

No dość odważne słowa w stronę moderatora XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×