Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

PrzeKOMARZAM się, spokojnie agencie 1_grinning.png
A Ty żartownisiu. Ale racji jest dużo w tym iż grę należałoby przejść spokojnie, poczuć klimat, poznać mapę, lokacje itp. Ale jak komuś nie zależy na tym a chce szybko na Dark Zone czy inne rzeczy ze znajomymi robić to czemu nie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale przecie to nie jest tytuł na speedruna. Chcesz dobrze ograć Dywizje, to nie ma bata, trza się trochę w nolifea zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale przecie to nie jest tytuł na speedruna. Chcesz dobrze ograć Dywizje, to nie ma bata, trza się trochę w nolifea zmienić

Jasne, dlatego wbiłem dwie następne postacie, poznałem grę itp. Ale teraz raczej to wbić 30 level i dać spokój. Zanim wyfarmi graty żeby choć trochę stawić czoła w pvp innym graczom to prędzej go kij strzeli niż będzie miał set jakiś konkretny.

 

 

 

 

W dwójeczce becie będzie pvp ( dzisiejsza potyczka), będzie można od razu z kolesiami popykać w drużynie. Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie ze jak dołączę do Was to ani sie nie obroce a Wy już pozabijacie wszystkich i dla mnie nic nie zostanie? XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie ze jak dołączę do Was to ani sie nie obroce a Wy już pozabijacie wszystkich i dla mnie nic nie zostanie? XD 

No, tak w skrócie to by wyglądało.

I załatwić to za Ciebie jeden koleś, nie trzeba całej drużyny. I będzie pioruńsko szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał, że @mplutomusiał byś się raczej kryć (chyba level przeciwników sie skaluje do najmocniejszego gracza w rozgrywce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu jest niezdrowo podniecony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Otrzymałem od Ubisoftu klucz do bety Division 2...ponoć mogę zaprosić znajomego...wie ktoś jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, czy żeby poznać fabułę pierwszej części potrzebuje dodatków czyli wersji Gold czy wystarczy normalna podstawka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytanko, czy żeby poznać fabułę pierwszej części potrzebuje dodatków czyli wersji Gold czy wystarczy normalna podstawka? 
Podstawka

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie sprawdzić otwartą beta na xox. Niestety przy próbie połączenia wyskakuje mi błąd MIKE-01.
Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sobie sprawdzić otwartą beta na xox. Niestety przy próbie połączenia wyskakuje mi błąd MIKE-01.
Ktoś wie o co chodzi?
Raz Mike raz delta, taki urok, w końcu to beta. Często delta na prawo i lewo waliło w pełniaku jak dawali event tygodniowy także musisz się uzbroić w cierpliwość i próbować połączyć

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sobie sprawdzić otwartą beta na xox. Niestety przy próbie połączenia wyskakuje mi błąd MIKE-01.
Ktoś wie o co chodzi?
Maintenance serwerów do 12:30
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maintenance serwerów do 12:30
Dokładnie, zaplanowana przerwa.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Raz Mike raz delta, taki urok, w końcu to beta. Często delta na prawo i lewo waliło w pełniaku jak dawali event tygodniowy także musisz się uzbroić w cierpliwość i próbować połączyć

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Wczoraj graliśmy z kumplami ładnych parę godzin. Ani jednej delty. Ta beta chodzi lepiej niż Division 1 w pełnej wersji. Jest szybko i sprawnie. Do tego, ładniej wygląda od prywatnej bety. No ale w kwestii formalnej - jest odpowiedni temat o Division 2. Piszemy tam.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma sens grać w pierwsze Division jako single Player?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej cała gra opiera się na coopie i multi i to  daje największą radość ale możesz zrobić sobie fabułę i oczyścić mapę ze znajdziek, a w razie czego może uda Ci się połączyć z innymi graczami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma sens grać w pierwsze Division jako single Player?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Jak kolega pisze. To gra drużynowe ale dasz radę solo fabułę zrobić. I tyle. Gra zaczyna się tak naprawdę po ukończeniu fabuły czyli odbiciu do lelwelu 30. A tam drużyna raczej niezbędna.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak długo gra będzie wspierana? Da radę pograć przez kilka miesięcy jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo jak długo gra będzie wspierana? Da radę pograć przez kilka miesięcy jeszcze?
Wspierana? Jeśli chodzi o nowy content to już dawno nie jest wspierana. Grać można. Ludzi jest dużo.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chodziło mi o to, czy za chwilę nie wyłączą serwerów :)

Poszperałem i wygląda, że Ubi nie nosi się z takim zamiarem w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, chodziło mi o to, czy za chwilę nie wyłączą serwerów 
Poszperałem i wygląda, że Ubi nie nosi się z takim zamiarem w najbliższym czasie.
Tak myślałem. Graczy jest w kij. Pvp w jedynce jest dużo lepsze niż w dwójce, jest przetrwanie a to bardzo dobry tryb, są globalne wydarzenia. Spokojnie. Pograsz jeszcze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×