Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

jaram się tym tak bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się, jaram się. Tego się nie spodziewałem. Grafika miodzio. Coś czuję, że to będzie jedno z trzech MMO które mnie pochłonie na dłuższy czas (Oczywiście zakładając ze World of Tanks to MMO, ale daleko mu do tego gatunku).  . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem konferencji Ubi, ale gameplay sympatyczny :)

Fajnie zrobiony interfejs i ładna grafika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie szczegóły jak np. domknięcie drzwi.. dla mnie w 3 najlepszych gier targów :)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam swoje 1 tytulki na ps4 : Fifa14,watch dogs,destiny,drive club, tom clancy"s i bf4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dopiero teraz obejrzałem ten gameplay i to jest przeskok jakościowy który mnie satysfakcjonuje. I to MMO z otwartym światem na początku generacji od 3rd party! Well done. W ogóle 1st party jakby troche w tyle zostało, praktycznie najładniejsze gry są od 3rd party w tej chwili. Co to będzie jak się generacja rozkręci i wewnętrzne studia się wezmą do roboty to strach pomyśleć normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nielicznych gier, ktora wywarla na mnie jakiekolwiek wrazenie.

Myslalem, ze tu zwykly shooter, a tu prosze!

Fajnie bedzie, jak zgra sie z ziomkami i razem bedziemy przeczesywac ten swiat. A jak dojdzie do tego wczujka; godziny stracone przed konsola :D

Nie moge sie doczekac i czekam na kolejne info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak wywarła na mnie niesamowite wrażenie, ma swój niepowtarzalny klimat. Do tego te dziury po kulach! :D Cudowne!
Nic tylko czekać na kolejne informacje i gameplaye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega klimat.  :yes: Szykuje się super gierka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój numer 2 zaraz po Destiny :) Ahh, jeszcze tylko MAG 2 brakuje do pełni szczęścia.. ale szanse na to znikome :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to była GRA TARGÓW! Wogóle Ubisoft pozamiatał wszystkich według mnie. Ani Sony, ani Microsoft, a tym bardziej EA ze swoimi kotletami nie zrobili na mnie takiego wrażenia jak konferencja francuzów.

Ale wracając do Dywizji - wszystko, co pokazali na gameplayu wywołało efekt WOW! Przez grafikę, otwarty świat, współpracę, aż po interfejs. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... cywile będą sterowani przez AI? A my będziemy się mogli wcielić albo w uśpionych agentów, albo w tych nazwijmy to „szabrowników” tak? Będą jeszcze jakieś zombi-podobne kreatury, które też chyba będą sterowane przez AI? Dla mnie bomba! Już nie mogę się doczekać premiery.

A propos premiery... na kiedy obstawiacie? Wiadomo, że pod koniec roku wychodzi Watch_Dogs - czyli ten termin odpada. Ja bym stawiał na końcówkę 2014 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tom Clancy's The Division było jedną z najciekawszych gier, jakie zostały zaprezentowane na targach E3. Ubisoft powolutku ujawnia kolejne informacje na temat tego tytułu - dzisiaj na przykład dowiedzieliśmy się, że nie znajdziemy tutaj standardowego podziału na klasy postaci.

Klasy postaci zostaną tutaj zastąpione przez konkretne umiejętności, przy pomocą których będą opisani nasi bohaterowie. W ten sposób będziemy mogli dostosować naszego podopiecznego do konkretnej sytuacji i z klasycznego "tanka" zrobić z niego... drużynowego medyka.
Ujawniono również, że poprzez urządzenia mobilne będziemy mogli przejąć kontrolę nad dronem i wspomagać znajomych nie tylko poprzez leczenie ich, lecz także oznaczanie przeciwników. Co więcej, drona również będzie można rozwijać wedle własnego widzimisię.
Jak Wam się podoba taki system? Wiążecie z The Division jakiekolwiek nadzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ciekawie, obok Destiny, Titanfall i MGS5 to chyba najciekawiej prezentujaca się gra na next geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję mnie ten otwarty świat... wiadomo może jakiej on będzie wielkości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tu dużo z MMO to i mapa powinna być odpowiednio duża. Może dostaniemy cały NY? To by było coś. Wogóle "uerpegowienie" gejmpleju z "Ghost Recon" i osadzenie go w większym świecie + dużo kooperacji vs AI + to wszystko polane sosem post-apo i survivalu to może być strzał w dziesiątkę. Przegapiłem jakoś prezentacje tej gry podczas E3 i jestem teraz mega pozytywnie nakręcony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba nastawić się na datę premiery: jesień 2014 roku. Tak mi się wydaje. "The Division" to taki mocny tytuł na IV kwartał, gdzie razem z kolejnym "Asasynem" będą czerpać zyski. Przed rokiem tak było z FC3, a w tym roku jest z Watch_Dogs. Sama gra to wielka niespodzianka targów i jeden z niewielu tytułów, który udało się utrzymać w tajemnicy od początku do końca. Destiny oby na wiosnę, The Division latem. Będzie w co grać przez najbliższe lata ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no... Szkoda, ze nie dostaniemy tego na start ps4. Ale coś czuje, że będę tylko przełączał miedzy Destiny, a Division ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje największe zaskoczenie targów, pewnie jak każdego.

Fenomenalnie ten świat wygląda ( i to mi się najbardziej podoba )

Czekam na więcej gameplayów bo jak na razie za dużo nie pokazali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Klasy postaci zostaną tutaj zastąpione przez konkretne umiejętności, przy pomocą których będą opisani nasi bohaterowie. W ten sposób będziemy mogli dostosować naszego podopiecznego do konkretnej sytuacji i z klasycznego "tanka" zrobić z niego... drużynowego medyka.

 

 

To mi sie podoba najbardziej, nie lubie, jak w multi gra mi narzuca czym i jak mam grac, dlatego dla mnie customalizacja z CoD > all, a tutaj mamy do czynienia z RPGiem, wiec raczej ten aspekt bedzie mega rozbudowany. Do tego multi z otwartym swiatem, czegos takiego jeszcze nie bylo, a wykonanie? Chyba mozna smialo powiedziec, ze Ubi dysponuje obecnie najlepszym engine'em na rynku, a nie jakies tam Frostbite'y, Cryengine'y czy inne Unreale. Nic tylko czekac na wiecej info i gameplay'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Ja na chwile obecną sceptycznie jestem nastawiony. Z jednej strony ta gra naprawdę fenomenalnie wygląda, zapowiada się na Crysisa albo Blacka nowej generacji, ale... Ale. Gameplay prezentuje się jak dla mnie średnio, już od czasów Mass Effecta uważam, że wsadzanie elementów RPG do gier na siłe nie jest dobrym pomysłem. Poczekam na więcej informacji i gameplayów, ale zbytnio się na tą grę napalał nie będę. Ot, taki tam shooter z imponującą grafiką. Jak już wspomniałem, pare razy coś takiego było i wyszło jak wyszło.

 

Co nie oznacza, że skreślam tytuł z miejsca ani nie pokładam nadzieji w tytuł. Przeciwnie - modle się do Bogów, Allahów i innych, żeby Ubi tego nie sknociło.

 

I pytanie, które się samo nasuwa: Skoro to ma być MMO - mikropłatności? Jeśli się ograniczą do pierdółek typu exp booster i królicze uszy, to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×