Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Bo grać to trzeba umić :1_grinning: Generalna zasada to jak najszybciej dostać się do rozbitego helikoptera, zawsze jest tam broń. I później farmić w okolicy DZ, używając znalezionych lekarstw czasu jest aż nadto. Jedyny problem to Hunter przy wzywaniu śmigłowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mataman napisał:

Zawsze na serwerze jest max 24. Zupełnie wystarczająca liczba wg mnie.

No tak ale obstawiam ze nie zawsze gramy na zapelnionych serwerach a szkoda... raz wejdziesz do gry i co 3 skrzyzowania spotkasz graczy a raz mozesz biegac 2 godziny i nikogo nie ma. Szkoda ze nie ma szukajki serwerow z przedzialem graczy 5-10, 15-20 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popierdo**ny tryb.. masakra.. Ja rozumiem, że PVP jest trudny i brutalny ale w  PVE powinniśmy biegać sami albo z kolegami max 4 osoby... tymczasem przybiegasz w jakieś miejsce już wszystko jest wyczyszczone. Później mija prawie godzina a ty nadal biegasz w zielonych itemach czasem kilka niebieskich się trafi.. masakra jakaś. A w DZ łowca na strzała cię ściąga i tracisz 1,5 godziny i dostajesz jakąś beznadziejną nagrodę pocieszenia.. Tylko wydropie "Miejski MDR" i moja noga więcej tam nie stanie.

Hehe nie na darmo dodatek nazywa się Survival. Ja juz jak zaczynam grać to nawet nie sprawdzam helikoptera bo wiem, że i tak nic tam nie znajdę. Chyba najlepsza opcja, to latać zbierać wszystko co napotkasz i jak już tylko złożysz różowego LVOA-C i dwie zdolności (jak dla mnie leczenie i działko to podstawa) to wbijać do DZ, zdobyć antywirusa i farmić na ile czasu pozwoli. Bardzo często ktoś w międzyczasie zawołał helikopter, wiec można się podłączyć. Hunterzy są przechuje, ale nie potrafią się wspinać po linie, w DZ 2 jest punkt odbioru gdzie po wezwaniu heli można przebiec przez ulicę, wbić się po linie na budynek i kości hunterow ze snajperki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich patchach i zmianach mozliwe jest ubranie swojego ludzika w miare dobry sprzet jesli nie bedzie sie zagladalo w te strefe pvp?
Da rade pograc samotnie?

Mam jakas postac na 30 levelu, ale ze gralem tak dawno (wszsytko zapomnialem), to pewnie zrobilbym sobie nowego ludzika i uczyl sie grac od zera.

 

Kusi mnie kupic te wersje z sezon packiem i sprawdzic te dodatki - tyle ze nie wiem czy jest tam co robic jesli nie ma sie stalej ekipy do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziemia są takie sobie a nawet słabe wg. mnie, ale survival to jest bajka. Warto brać. A żeby się ubrać i wyposażyć nie musisz bawić się w pvp. Towaru jest dość wszędzie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarzysko - kupe lat :)

W co my tam milion lat temu gralismy? .... chyba borderlands :)

 

To mnie przekonales - kupuje dywizje (bo taka cena z sezon packiem kusi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa już 3 razy dostałem w głowę toporkiem przy podjęciu w Survival. Skurkowany Hunter :24_stuck_out_tongue:



LMB w dz01 i 02 też życia nie ułatwia, ale emocje są zajebiste. Najlepsze dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zasad panujących w DZ. Przed 30lv byłem rozsmarowywany po ścianie przez każdego kogo spotkałem po drodze. Wczoraj ze Skibą spotkaliśmy w DZ w sumie ośmiu graczy. Żaden nie miał szans. Spotkanie trzyosobowej grupy randomów skończyło się tym że sam pokonałem dwóch a trzeci uciekł. Oczywiście chwilę później wrócili bogatsi o pakiet apteczek i pokonali mnie po zaciętej walce.

PvP jest genialne. Trzech graczy walczy z armią botów w strefie lądowania i nagle pojawimy się my dwaj strzelając do wszystkiego co się rusza. Te emocje są ogromne i chce się jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta. Trafiliście na leszczy ;) Mało ludzi teraz lata po DZ bo sprzęt można zdobywać gdzie indziej, no i wyszło Survival ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz te wszystkie batony, konserwy, napoje itp. mają wreszcie jakieś konkretne zastosowanie. System zmiany temperatury też jest super. To jakby inna, lepsza o niebo gra.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mataman napisał:

Kuźwa już 3 razy dostałem w głowę toporkiem przy podjęciu w Survival. Skurkowany Hunter :24_stuck_out_tongue:

 


LMB w dz01 i 02 też życia nie ułatwia, ale emocje są zajebiste. Najlepsze dlc.

 

 

Czym dokladnie jest ten Survival?

Na poczatku biegasz "goly" i zdobwasz ekwipunek? Kto to jest ten hunter? To jakis super-bot co ma ci utrudniac zycie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po survivalu ganiacie solo czy w grupie?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zadanie to dostać się do DZ, zabrać antywirus i odlecieć helikopterem.

Zaczynasz goły w zielonych przedmiotach, musisz jeść i pić. Musisz się ubrać w ciepłe ciuchy bo zabije Cię zimno.

Jak jakimś cudem wejdziesz do DZ i tam przetrwasz, to kiedy wezwiesz śmigłowiec pojawia się nowy mobek, Hunter. Koleś jest jeden i ma mało zdrowia, ale strasznie ciężko go ubić bo używa masę skilli, leczy się itd. Kiedy już leżysz na glebie podchodzi i wali Cię toporkiem w czerep :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro startujemy z niczym to jak ta rozgrywka ma sie do "calej" gry?

To taki calkiem oddzielny fragment?

 

Wytlumacze o co mi chhodzi. Zalozmy ze mamy swoja postac ktora juz jest dosc dobrze ubrana. Odpalamy ten survival i te jego wszystkie graty laduja w skrzyni?

Teraz biegamy, szukamy ekwipunku , uciekamy przed hunterem i co z tego mamy? Tylko dobra zabawe w postaci gameplaya czy moze "zabawki" ktore "upgraduja" nasza postac tez z tego sa?

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletnie oddzielny tryb ze swoją jakąś tam fabułą Jeżeli zaliczasz poszczególne fazy gry (wytworzenie maski, wejście do DZ itd) dostajesz skrzynki ze sprzętem. Dodatkowo w samym DZ możesz zebrać do 6 skrzynek które otrzymasz po udanej ucieczce.

Wszystko to ląduje w ekwipunku Twojej głównej postaci. Jeżeli zginiesz na początku, nie dostajesz nic. Wystarczy że masz postać na 30lvl i możesz już grać w ten dodatek.

Natomiast Survival do zbierania lootu raczej się nie nadaje, bo za wolno to idzie, ale tu liczą się wrażenia z gry ;)

Loot szybciej zbiera się w każdym innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komarzysko - kupe lat

W co my tam milion lat temu gralismy? .... chyba borderlands

 

To mnie przekonales - kupuje dywizje (bo taka cena z sezon packiem kusi)

Bierz polatamy razem jak za czasów Diablo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem - jak dobrze wiatr powieje to jutro kurier mi dostarczy.

Tyle ze Wy teraz to pewnie wypasione prosy jestescie :) Bede czul sie nieswojo swoim "zoltodziobem".

 

A w nawiazaniu do Diablo - te podziemia to cos jak te dungeony w Diablo? Ze sie schodzi nizej i nizej ... leci  tego dobry drop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze Wy teraz to pewnie wypasione prosy jestescie Bede czul sie nieswojo swoim "zoltodziobem".

Neeee, Komar to cienias :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Division po pół roku przerwy, bo wtedy została mi 1 misja 30lvl. Teraz mogę ją zrobić, ale.. sam. Misje które już zrobiłem, mogę dać trójkąt i dać matchmaking, a dlaczego tej nie mogę? Zmieniło się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak misja się nazywa?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Jak misja się nazywa?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Strzezony osrodek kwarantanny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×