Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 5 zasobnikow, wszystkiego po jednej sztuce, 2 maski, naszywka za strzelbe i szczerze mówiąc brak chęci do gry. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa "niemoc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5 zasobnikow, wszystkiego po jednej sztuce, 2 maski, naszywka za strzelbe i szczerze mówiąc brak chęci do gry. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa "niemoc"
No powiem ci że jakoś wielkiego ciśnienia i ja nie mam. Co ugram to moje i już. Ale zarzynał się nie będę po te fanty. Na razie 10 szt otwartych i 2 taktyki, 4 Alpha (co mnie cieszy bo mam ochotę potestować) i coś tam po sztuce czy dwie z ryzyka i firecrest. Z taktyka zanim zacząłem otwierać to myślę sobie że styka 5 sztuk, może być bez plecaka, najwyżej złoty z uporem założę. I co dostałem jako pierwsze z taktyka? Plecak oczywiście hahaha
Wczoraj ujnia mocna była z serwerami. Może dzisiaj na spokojnie będzie można pograć. Tak jak mówiłeś, dwie maski w biegu wpadają.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie podpowiedzcie mi bo mam wątpliwości... wróciłem do gry po roku przerwy i to pierwszy globalny event który staram sie ogarnąć... czy na tych misjach i najeździe z listy tego eventu wylatują lepsze, częściej a może w ogole tylko tam jakieś konretne przedmioty? wczoraj już zaliczyłem je wszystkie i czy jest sens dalej je katować, bo widzę że do samego farmienia "waluty" GE to nadal najlepsze/najszybsze lexington, 750 za kilka chwil zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy na tych misjach i najeździe z listy tego eventu wylatują lepsze, częściej a może w ogole tylko tam jakieś konretne przedmioty?

Nie, poza walutą wszystko do wywalenia z tych łupów bez względu która misja. Gra się to co idzie w miarę najszybciej czyli lexa, obóz uchodźców, ewentualnie czyste niebo ale to już zgraną ekipę trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmisz walute i w terminalu od wendora zdażenia globalnego kupujesz specjalne skrzynki z trzema kropkami. Z nich masz szanse na dostanie elementow tajnego zestawu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to jasne... tylko jeszcze, czy jest jakiś limit tej waluty jaki można mieć przy sobie? bo pamiętam ze na feniksy jest i kiedyś to było chyba 5000 nie wiem jak teraz... w ogóle to mnie to wszystko trochę przerasta chwilowo, dużo się pozmieniało i sprzęt który miałem rok temu nadaje się wiecie gdzie... już wtedy był mocno średni a teraz... :blush:,  no nic bede miał co robić, dobrze że jeszcze ktoś gra i można sie raczej bez problemu do kogoś przypiąć i polatać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to jasne... tylko jeszcze, czy jest jakiś limit tej waluty jaki można mieć przy sobie?


10.000
Czyli zbierasz kasę i po skrzynki, i znowu po kasę. I tak w kółko przez tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na speed farmę? dodam, że mogę wszystko zabijać itp, potrzebny mi towarzysz do jednej z mask ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu Mata :) już mam 5 x taktyk i strażok, reszta trochę gorzej leci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ciekawy jestem czy tego taktyka uzbieracie :1_grinning:
A cholera wie ;)
Przy okazji, nie mogłem się powstrzymać ale foto i pomysł kolegi efszesnascie ;)
.
.
.
Jakby wam brakowało rękawic firecrest to wiecie, są do kupienia zamienniki
cd04b6d3118452fb11db10831e25897e.jpg
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez problemu Mata już mam 5 x taktyk i strażok, reszta trochę gorzej leci.
Taaaa.....

Ja też miałem 5x napastnik 3 dni przed końcem GE :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, panowie podpowiedzcie mi bo mam wątpliwości... wróciłem do gry po roku przerwy i to pierwszy globalny event który staram sie ogarnąć... czy na tych misjach i najeździe z listy tego eventu wylatują lepsze, częściej a może w ogole tylko tam jakieś konretne przedmioty? wczoraj już zaliczyłem je wszystkie i czy jest sens dalej je katować, bo widzę że do samego farmienia "waluty" GE to nadal najlepsze/najszybsze lexington, 750 za kilka chwil zabawy...
Dla uściślenia - 788 kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rgomez napisał:
4 godziny temu, bulet1408 napisał:
witam, panowie podpowiedzcie mi bo mam wątpliwości... wróciłem do gry po roku przerwy i to pierwszy globalny event który staram sie ogarnąć... czy na tych misjach i najeździe z listy tego eventu wylatują lepsze, częściej a może w ogole tylko tam jakieś konretne przedmioty? wczoraj już zaliczyłem je wszystkie i czy jest sens dalej je katować, bo widzę że do samego farmienia "waluty" GE to nadal najlepsze/najszybsze lexington, 750 za kilka chwil zabawy...

Dla uściślenia - 788 kredytów.

 

A nie 825?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A nie 825?
750 z misji i 38 z Lary.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
750 z misji i 38 z Lary.
No dokładnie. 38 lub 39 kredytów za bossa na misji. Na lexie jest jedna sztuka, na obozie jest trzech.
Za bossów na LZ i DZ po 150 płacą jakby ktoś chciał dobić szybko mniejszą kwotę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ktorej dzis zaczynamy panowie? Postaram sie byc juz od 20:30 i do 24:00 możemy przyciskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ktorej dzis zaczynamy panowie? Postaram sie byc juz od 20:30 i do 24:00 możemy przyciskać.
O tej zaczniemy. Ja będę wcześniej i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nakolanników taktyka brakuje :) i będzie gitara. Oglądałem wizza czy jak on sie tam zwie i widziałem jego build oparty na „ryzyku zawodowym”. Nie powiem robi wrażenie. One shot kill :)

 

Chyba sobie poskładam takiego do zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, rejpsnake68 napisał:

A jak Koledzy punktacja w rankingu po 2 dniu GE?

N6 & TT
 

 

Dupy nie urywa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×