Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo TESO przechodzi na f2p, ale grę trzeba będzie zakupić. Wszystko ładnie, pięknie, ale martwi mnie możliwość wykupienia konta PREMIUM, płacąc za to ileś tam dolców miesięcznie. I tutaj pies pogrzebany, moim zdaniem cwaniaczki wiedzieli, że insta abonament nie wypali, to walnęli konta premium, gdzie przeciętny gracz pójdzie do sklepu, zakupi grę, z myślą, że może rozpocząć zabawę, a tu zonk! 50% lokacji, możliwości craftingu, rozwoju postaci i masa innych rzeczy, będzie dostępna tylko dla użytkowników premium. Dzisiejszy standard po prostu.   :pardon:

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję na pc i wykupiłem chyba 3 miesiące abonamentu, oczekuję że jak mam wersję PC to ta na PS4 dostanę za free albo za połowę ceny.

Tak, na pewno .. przeciez jakiej gry bys nie kupil to potem zawsze masz jej odpowiednik na inna platforme za darmo ...

 

:yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na pewno .. przeciez jakiej gry bys nie kupil to potem zawsze masz jej odpowiednik na inna platforme za darmo ...

 

:yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  

w przypadku ESO ma słuszne oczekiwania, już dawno zenimax mówił, że ludzie którzy nabyli grę przed czerwcem 2014 roku będą mogli kupić pełną wersję konsolową za 20$ (jako rekompensata za brak wersji konsolowej w terminie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o tym aby platformy były połączone?

Xbox, PS4, PC, Mac - czy wszystkich użytkowników wrzucą do jednego worka? 

Gdzieś wyczytałem ze Premium nie będzie miało wpływu statystyki i w związku z tym obawy przez P2W są bezpodstawne.

Czy to prawda? 

 

Tyle pytań, a tak mało odpowiedz. 

Byle wytrzymać do czerwca. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciepły trailer (ma niecałą godzinę :D)

 

Jeśli jakaś gildia powstanie to z przyjemności się dołączę. Jeśli nie będzie nic forumowego to sam coś założę...

 

W Imperialnym sklepie mają być potki na HP i XP boostery.. nie daje to przewagi innej niż czasowa.. jak ktoś zapłaci to szybciej się wykosi.
Reszta to podobno pierdoły pokroju zbroi dla konia :P

 

Planuję zakup w celu recenzowania ale nie wykluczam, że gra z wprowadzonymi zmianami mnie wciągnie. Uwielbiam serię i miło, że zrezygnowali z abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to ma wyjść ?

Wygląda super, no i free2play .

Szokoda że już nie ma tyle czasu na granie co kiedyś ale ja na pewno będę grał bo poza wieśniakiem mgs v i bloodbornem w tym roku nic specjalnie nie widać na horyzoncie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiadam wam nie kupujcie tego szmelcu. 90% użytkowników z PC już w to nie gra. Zostało im tylko ładne opakowanie na półce. Szkoda waszej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie wiedział to parę dni temu wyszedł 20gb patch który zmienia większość gry, No ale nie znam się to się wypowiem ;]  :thumbsup:

 

Nie uważam że gra jest super świetna i w ogolę ale warto jej dać 2 szansę, ja na pewno spróbuję na PC w marcu, a jak mi się spodoba to przerzucę konto na ps4 na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś planuje jakąś gildię forumową ? 

 

 

 

Jeśli jakaś gildia powstanie to z przyjemności się dołączę. Jeśli nie będzie nic forumowego to sam coś założę...

 

Myśle, że jak już gra wyjdzie to będzie dużo gildii ale ja także miałbym w planie założenie gildii :). Ale sobie dam jeszcze trochę czasu bo do premiery są jeszcze dwa niecałe miesiące i na ten czas nie wiem czy będę posiadał środki finansowe na kupno gry na premierę albo krótko po :). Gildie tak czy siak założe jednak w planie będę miał zrzesić każdego gracza ;), a wyłącznie forumowe gildie nie będą duże :). Ale od razu piszę, że będę chętny na grę z każdym ;].

 

Chciałbym poinformować, że od 16 kwietnia do 20 kwietnia TESO: Tamriel Unlimited(PC) będzie dostępne w pełnej funkcjonalności dla każego gracza, który grał w bete na PC i nie kupił jeszcze pełnej wersji gry :]. Ja właśnie pobieram grę z klienta i zacieram rączki :biggrin:. Jest to coś w rodzaju darmowego weekendu tylko zaczyna się już od czwartku :).

 

A krótko przed otrzymaniem maila o takiej informacji od Bethesdy powróciłem do Morrowind i fascynacja światem jest ogromna ^^. Bardzo chciałbym skończyć całą fabułe w Morrowind po raz drugi ale bardzo dużo czasu potrzeba na jej ukończenie i nie jest krótka :biggrin:. Według mnie TES III: Morrowind to najlepsza część TES'a ;]. I jest to chyba jedyna gra, przez którą mogę się oderwać co jakiś czas od konsoli i pograć na PC :). Tym bardziej cieszę się z TESO na PS4 :).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że jak już gra wyjdzie to będzie dużo gildii ale ja także miałbym w planie założenie gildii :). Ale sobie dam jeszcze trochę czasu bo do premiery są jeszcze dwa niecałe miesiące i na ten czas nie wiem czy będę posiadał środki finansowe na kupno gry na premierę albo krótko po :). Gildie tak czy siak założe jednak w planie będę miał zrzesić każdego gracza ;), a wyłącznie forumowe gildie nie będą duże :). Ale od razu piszę, że będę chętny na grę z każdym ;].

 

W takim razie może już w becie na PS4 uda nam się spotkać :) i coś razem pozwiedzać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ;). Z tego co przeczytałem w sieci, powoli coś się już dzieję w kwestii bety na PS4 :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Teoretycznie kupujesz i grasz ale po tym jak odeszli od abonamentu pojawiło się multum płatnych opcji, które pozwalają uzyskać przewagę nad gracjami nie chcącymi wydawać realnej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego będzie jakiś abonament czy kupuję i gram?

 

Kupujesz i dostrzegasz jakie spróchniałe drewno kupiłeś po czym lecisz na allegro się tego pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie przeszło na F2P? Bo chyba nie trzeba będzie tego bubla kupować nawet? Jeśli tak to już współczuję przyszłym nabywcom XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zjada swoimi możliwościami Final Fantasy któreś tam, no to online na ps4 to takie kolorowe jak manga, no ale nie znam się to się wypowiem, ja mam TESO na PC i grałem w FF na ps4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×