Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy ale się wstrzymam na premierę,patrząc co się dzieję praktycznie z każda produkcją przy premierze(bugi,patche),poczekam aż beta-testerzy sprawdzą co jest nie tak i poczekam na grywalna załataną wersję.Dla mnie słowa MUST HAVE przed premierą są po prostu śmieszne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jeszcze dodam, bo niektórzy mają problemy z czytaniem. Tutaj nie chodzi o to, co jest lepsze, 30 czy 60, bo każdy się zgodzi, że ta druga opcja. Chodzi o to, że tak się nie da, utrzymując grafikę na bardzo wysokim poziomie. Dostaliśmy pasy, bo produkcja by miała problem z utrzymaniem stałej liczby klatek, z czym się chyba każdy tutaj zgodzi. Dostajemy za to "podobno" bardzo dobrą oprawę, do tego mamy bardzo wymagający aa, chyba jest to msaax4 (poprawcie mnie, jeśli się mylę). A mogli dać jakieś mało wymagające aa, wywalić pasy i mielibyśmy grę w fhd i 30 fps, ale grafika by na tym sporo ucierpiała. I tutaj dochodzimy do sedna tej dyskusji, czyli kompromisów. Jak ktoś tego nie rozumie, to już nie nasz problem. Też mnie bolą produkcje jak nowy asasyn, magiczne 20 fps, tutaj to Wy powinniście głosować portfelem, czego nie zrobiliście, ponieważ większości ten stan rzeczy pasuje. Ja staram się omijać takie buble z daleka.

 

p.s jakbyście poszli do wojska i mieli problemy ze zrozumieniem czegoś, bardzo szybko dałoby się to "naprawić" ;)

Pozdrawiam i cieszę się że są jeszcze na świecie ludzie logicznie myślący :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie się wydaje ale czy na gejmpleju z pompką nie ma w ogóle reakcji otoczenia na nasze poczynania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od zdobycia pierwszego trofea do ostatniego Mikkel miał wynik 5h sam wyjaśnił sytuację że nie dostał żadnych osiągnieć przez pierwsze godziny gry,więc takie gówniane prowokacje co teraz się szerzą w internecie nie trzeba brać na poważnie,do tego wypowiedział się inny tester że ukończył grę w 10h.

Ahh te uroki internetu wszystko trzeba zgnoić przez premierą,zamiast poczekać do pierwszych recenzji

Edytowane przez Joleke22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali. Nie dość że rynna, gameplay sztampa, nawalone QTE i filmików to jeszcze gra długości singla do Call of Duty. Sony powinno się zastanowić polityką dotyczącą swoich exów. Zamiast dostarczać tytułów stawiających na gameplay klepie benchmarki i pseudo filmy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już miałeś okazję przejść i skończyć, to napisz coś więcej, a najlepiej gdzie kupiłeś

 

230114_908223010.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że rynna

Nie koniecznie,już teraz widać że niektóre lokacje będą bardziej otwarte na eksploracje i nie chodzi tu o korytarz,ludzie co już grali sami to potwierdzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@zyga101

Oglądam to czym chwali się developer i wyciągam wnioski. Zszokowany?

 

@Joleke22

Otwarte bo widzisz sobie miasto w oddali na gifie? Że to miasto tam jest nie oznacza, że je zwiedzisz. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otwarte bo widzisz sobie miasto w oddali na gifie? Że to miasto tam jest nie oznacza, że je zwiedzisz.

Nie o to chodzi są lokacje bardziej otwarte np na tym zwiastunie

w 1:30 widzimy budynek i cały wielki ogród potem w 1:40 jak możemy do niego zjechać na linie (do ogrodu)

W innych materiałach np z Players Reaction jest pokazane jak z tego ogrodu można dostać się na budynek wspinając np na balkon,albo powybijać strażników po cichu z kuszy lub backstab

Jeszcze wyczytałem jedno ale to tylko plota,ponoć cały szpital jest otwarty do zwiedzenia,wiadomo że to nie jest Assassins Creed gdzie biegamy sobie po mieście i robimy co chcemy ale myślę że będzie coś na wzór Last of us liniowa rozgrywka ale lokacje jako tako będą do przeszukania.

Rynna to jest w Call of duty i nie musisz się ze mną zgadać ale to moja teoria którą wywnioskowałem z materiałów i informacji.

Zacytuje tutaj komentarz jednego z uztykowników na PSSe

"Ja nie rozumiem jak wgl wszyscy ludzie tak narzekają na wszystko.

Przecież gra oferuje świetny klimat, fajnie wykreowany świat, pewnie fabuła będzie w miarę ciekawa. Koncepcja i połączenie futurystycznych broni z historią zakonu i walką z potworami daje naprawdę fajny mix.

Ja nie wiem czy to jest aż takie ważne ile będziecie w to grali ? Czy 5h czy 10 czy 50h ??

Nie liczy się już wgl w jaki sposób ten czas jest spędzony i co oferuje gra, jaki był czy jest jest odbiór itp ?

Serio grając w każdą gre, nie ważne na jaki sprzęt przeliczacie godziny an złotówki ?? Really ??

I co wychodzi wam że jak graliście w dany tytuł 100h to jest on wart swojej ceny np 200 zł ?? I jaki jest przelicznik jeszcze że co 200 / 100 = 2 ? Czyli za każdą godzinę płacicie 2 zł ?

Ja nie rozumiem takiego idiotycznego toku myślenia serio. Wnerwia mnie to jak mało co. Przeliczanie godzin rozgrywki na cene i jeszcze sranie, że gra jest słaba nie grając w nią.

Ryse ukończyłem w 4 godziny, Gearsy wszystkie również w parę godzin, God of War też nie grałem długo po parę godzin max 8-10 , i wiele wiele innych gier a kupiłem i dalej kupuję jak wychodzą i spędziłem ze wszystkimi tymi grami zajebiste chwilę i czas oraz będę je długo wspominał ponieważ wiele z nich miało momenty, które zapadły w pamięć.

Weźcie sie ogarnijcie ludzie bo aż słabo sie robi jak to się czyta."

Edytowane przez Joleke22
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi są lokacje bardziej otwarte np na tym zwiastunie

w 1:30 widzimy budynek i cały wielki ogród potem w 1:40 jak możemy do niego zjechać na linie (do ogrodu)

Jest jeden ogród, który na dobrą sprawę może okazać się rynną. Wcześniej natomiast mamy same urywki z rynien. 

 

Co do tego czyjegoś komentarza to nic nie przeliczam. Mam swoje wymagania co do gier. Chcę, aby były ,,growe". The Order ma problem z tym niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała walka nie jest o to ze ta gra jest stockowa i nastawiona na nabijanie kasy...ale o to że ludzie nie chcą widzieć że jest stockowa i nastawiona na zarabianie kasy. Anywhoo jak ktoś ogra to niech potwierdzi lub zaprzeczy czy twórcy położyli lachę na otoczenie w grze. No i czy to prawda że nie ma żadnej reakcji otoczenia na nasze poczynania. Oczywiście nie mówimy tutaj o niszczeniu ścian itp itd ponieważ w takiej grze tego nigdy nie zrobią. Jednak słyszałem że walnięcie z pompki w przeciwnika sprawia że on odlatuje ale jeżeli obok była butelka z winem to ona została już niewzruszona. Co psuje lekko odbiór wg. mnie ponieważ rzucam nam to w twarz że otoczenie jest z góry przyklejone kropelką i nie da się go ruszyć. Oczywiście obstawiam że pełne zniszczenia będą tylko w pewnych momentach gry. Które są nastawione że mają być z efektem "patrz co zrobiłeś i myśle że możesz tak robić zawsze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zdobycia pierwszego trofea do ostatniego Mikkel miał wynik 5h sam wyjaśnił sytuację że nie dostał żadnych osiągnieć przez pierwsze godziny gry,więc takie gówniane prowokacje co teraz się szerzą w internecie nie trzeba brać na poważnie,do tego wypowiedział się inny tester że ukończył grę w 10h.

Ahh te uroki internetu wszystko trzeba zgnoić przez premierą,zamiast poczekać do pierwszych recenzji

 

powiedzial ze nie dostał od razu a nie przez pierwsze godziny:) pierwsza trofke dostaje sie najczesciej po prologu, najpozniej po godzinie gry

zaraz zrobisz z tego sandbox na 100h

to że będzie krótka było już dawno wiadomo bo sam dev pisał ale dla graczy krótka to minimum 10h a nie 6

zobaczymy co napisza niedlugo gracze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z materiałów jakie było nam dane oglądać, to otoczenie reaguje. Oczywiście może się zdarzyć, że coś stoi jak stało, niewzruszone naszymi poczynaniami.

 

Ja ogólnie jestem graczem, którego jak jakaś gra mocno zainteresuje, to nawet taka "rynna jprd" da mi około 12 godzin. Ja pamiętam U1, U2 i płacze ludzików z dużymi e-penisami, że ukończyli grę w 5-6 godzin. Mi zajmowało to 12-14. Bo produkcją się zainteresowałem.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Staram ci się znaleźć relacje IGN z gameplayu i tam jest fajnie pokazane jak odpadają kawałki krewna z osłon szyby się sypią itp nawet sami to chwalą.

Deweloperzy sami podkreślali że chcą zrobić dobrą fizykę otoczenia,jak to wyjdzie w praniu sami się dowiemy ale już teraz po nowych gameplayach widać że spoko to wygląda,tak samo na pokładzie sterowca w tej kuchni jak walczymy to patelnie co wiszą nad glowami jak w nie strzelimy to kołyszą się i spadają

zaraz zrobisz z tego sandbox na 100h

W życiu! po prostu walczę o to żeby w końcu wróciły czasy gdzie liczyła się dobra gra a nie przeliczanie wszystkiego na godziny i narzekanie przed premierą

God of war,Uncharted,Last of us to wcale nie są gry na długie godziny a dają masę frajdy z tego powodu że są przemyślane pełne szczegółów i zapadających w pamięć momentów z tego co wiem to twórcy sami podkreślali że czerpią inspiracje od dzieł Naughty Dog (I niech mi nikt nie mówi że God of war jest na 15-20h bo w grze jest trofeum które odblokuje się za przejście gry poniżej 5h) wszytko zależy jak grasz,naprawdę gardzę ludźmi którzy dostają gry do testów za darmo po czym walą speedruny i jeszcze mają czelność wypisywać na forach jakie to gry nie są teraz krótkie.

Dam przykład seria God of war co by nie mówić KORYTARZ STARSZNY,do tego połowa gry na QTE i skryptach a jednak ludzie pokochali tą grę właśnie za bogaty mitologiczny świat i efektowne zapadające w pamięć momenty,myślę że właśnie takie będzie The Order 1886,to moje zdanie nie wszyscy mogą się z nim zgodzić,ale z tego co czytam to niektórzy by chcieli żeby liniowe gry przygodowe na zawsze wymarły a ja na to nie pozwolę! :P Wolę dopracowaną pełną akcji oskryptowaną grę liniową niż zbugowane otwarte światy Ala Assassin's Creed:Unity.

Edytowane przez Joleke22
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj narażasz się - vann vel hydraulik, co wszędzie rynny widzi może jednak nie odpuścić. Toż to kurna skandal i obraz majestatu, że sony wypuszcza gierę na mniej niż 50h, bez: (niepotrzebne skreślić) otwartego miasta, 60 k/s, lock-ona, modelu zniszczeń lub z: (również można kreślić) QTE, filmowymi wstawkami. Przywołany wcześniej GoW, czy inny HR nie miały prawa przecież zaistnieć.

 

@Trace, ja z kolei słyszałem, że kolega słyszał, jak inni mówili, że faktycznie jak przywalisz z pompki, to butelka z winem pozostanie niewzruszona, ale jeżeli niefortunnie znajdzie się tam kieliszek (zapewne od tego wina), to już się potłucze (pewnie mniej trójkątów, czy innego ustrojstwa). Ale jak jest naprawdę, to się samemu sprawdzi - aż się sam rozejrzę specjalnie za jakimś szkłem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawna polska gra zaginięcie ethana K. której czas gry jest poniżej 5 godzin zebrała bardzo dobre noty na całym świecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj narażasz się - vann vel hydraulik, co wszędzie rynny widzi może jednak nie odpuścić. Toż to kurna skandal i obraz majestatu, że sony wypuszcza gierę na mniej niż 50h, bez: (niepotrzebne skreślić) otwartego miasta, 60 k/s, lock-ona, modelu zniszczeń lub z: (również można kreślić) QTE, filmowymi wstawkami. Przywołany wcześniej GoW, czy inny HR nie miały prawa przecież zaistnieć.

Zabawny jesteś Kovacs'ie vel pelikanie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie łykam. Nie twierdzę natomiast, że gra będzie kiszką, tylko dlatego, że będzie krótka lub filmowa. Nie musisz jej również brać na premierę, jeżeli dla Ciebie nie jest wystarczająco "growa". Nie muszę Cię też chyba przekonywać, że źle się bawiłeś przy takim graficznym majstersztyku jak Nier, czy innym Drakengard. Albo w drugą stronę, że wyznacznikiem Twojego dobrze spędzonego czasu z tymi tytułami była długość rozgrywki. Nie, bez względu na to, czy do ekranu przykuła Cię fabuła, czy gameplay, po prostu spędziłeś miło czas. I teraz clu (następuje pauza wzmagająca napięcie oczekiwania) - Jan Kowalski może się dobrze bawić przy 10-cio godzinnej grze z filmowymi wstawkami i zerowym modelu zniszczeń. Tadam!

Czy jego frajda z grania jest mniejsza od Twojej, doznania płynące z ekranu są mniej growe? Czy ludziom masowo wyrosna dzioby (pytanie retoryczne)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Tadam!" - jakbyś czytał ze zrozumieniem, to ja nie zabraniam nikomu czerpać przyjemności z grania w The Order. ,,Tadam!" Nie obchodzi mnie czy Jan Kowalski może się dobrze bawić przy tej grze czy nie. Ja wytykam wady gry i jej słabości i wyrażam swoją opinię. A że to innych boli (w tym Ciebie) to już nie mój problem. Tadam!. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak komuś przeszkadza, że gra jest liniowa i będą QTE to niech odpali sobie jakąś piaskownice i robi w kółko to samo (przejmowanie wieży etc). Nie każda gra musi być sztucznie wydłużana. Mam tylko nadzieje, że fabuła będzie dobra. W tego typu grach wg mnie czas 10h jest maksymalnym czasem jaki powinniśmy poświęcić, później zaczyna się już dłużyć i nudzić. Wolę niedosyt niż przesycenie :biggrin:

 

Post ten nie jest atakiem na sandboxy - lubie też w nie pociorać, ale na pierwszym miejscu stawiam dobrą opowieść, a to związane jest z liniowością.

 

Dla jednego słabości dla drugiego nie. Przykładowo gry od Telltale dają mi więcej frajdy niż Far Cry, czy Assassins's Creed, a tam tylko co jakiś czas wybiera się odpowiedź i naciska guzik wyświetlany na ekranie.

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wytykam wady gry i jej słabości

Dla ciebie to wady a dla innych zalety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie to wady a dla innych zalety :)

Spoko. Ja choćbym nie wiadomo jak chciał, to gameplay na sześć godzin i siedzenie w rynnie nie będzie dla mnie zaletą.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×