Skocz do zawartości
ONE

Mirror's Edge Catalyst

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w betę i podoba mi się. Gra się przyjemnie jak w jedynkę. Grafika bez szału, no ale to beta więc zobaczymy. Twarz Faith natomiast miodzio :). Jest mapa miasta i taki udawany open world, można wybierać misje w różnych lokalizacjach i różnymi trasami się do nich dostać. Ogólnie może to być ciekawe. Jedynkę lubiałem więc tą pewnie też kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika według mnie jest bardzo dobra jak na to co do tej pory na PS4 wyszło :D Bolą spadki FPS w przerywnikach .

Najgorsze jest to że gra będzie cholernie krótka , beta kończy się na 28% po... 2h gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wyznacznikiem jak długa będzie finalna gra. ja dopiero skończyłem tutorial i jedna misję i mam 17%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się , nie wiem czy ma dłuższą mete to otwarte miasto to był dobry pomysł ale sterowanie doprowadzone do perfekcji :) No i nowy design Faith wygląda świetnie :) Zakup praktycznie pewny :)

Swoją drogą obfity content jak na betę :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo fakt taka mała niespodzianka na poczcie :) (a dostałem jeszcze od przedstawiciela M$ kodzik na XboxOne to sobie porównam :biggrin:)​

 

WD1du6p.jpg

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod do bety z konta Us. 766T-LNNK-9GDT

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku przy końcu combosa było takie fajne zbliżenie na Faith , da się to jakoś później odpalić czy to był taki cinematic ? Bardzo mi się gra podoba muszę powiedzieć , jak zazwyczaj po chwili bety wyłączam tak tutaj śmigam od wczoraj już pare ładnych godzin :) Rozdzielczość na xie jak to u dice paściarska ale mam to gdzieś szczerze mówiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie przechodzę teraz we wstecznej na xie ponownie jedynkę i lekko muszę zweryfikować .... Bo sobie przypomńiałem jaka potrafiła być pierwsza cześć wymagająca :) Dwójka przy tym to jednak samograj , choć ofc giereczka bez problemu pójdzie ale kurczę no zmieniły sie czasy , choćby ta linia tam dodana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz możliwość ustawienia pomocy w tryb klasyczny taki jak w poprzedniej części ,możesz też całkowicie wyłączyć pomoc.

Jedyne co mi się nie podoba to to co się dzieje po wciśnięciu L1+R1... W próbach czasowych nikt nie biega normalnie tylko takie kicanie po prostej bo tak skok jest szybszy niż zwykły bieg w linii prostej...

Ale to jest jedyny minus jak znalazłem, gra zapowiada się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce też to było, trzeba wyczuć dobry moment kiedy skakać i można znacznie szybciej się poruszać.

Tak naprawdę to zwykły bieg był najwolniejszą metodą poruszania się i było to zrobione specjalnie, żeby gracz szukał różnych ścieżek do poruszania się, a nie biegnąć na pałę.

Swego czasu nawet Pure Time Trials robiłem na maxa w pierwszej części, a kto grał to wie jakie to było wyzwanie, zwykłe Speedruny to był przy tym pryszcz.

 

Ogólnie Mirrors Edge uważam za jedną z najlepszych gier na PS3, a jak będzie z nową częścią? 

Jeśli skupią się na skillu i dadzą kilka możliwości pokonywania tras, do tego jakieś fajne challenge to będzie ciekawie.

Oby nie skończyło się na głupkowatym wciskaniu jednego przycisku, kilku misjach na krzyż i pożegnaniu się z tytułem.

 

Szkoda, że nie miałem okazji pograć w betę, w fulla na pewno zagram, ale najpierw poczekam na informacje odnośnie długości gry i jej rozbudowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu bez kitu nie chodzi o tą linie to tylko taki "medialny" przykład , serio giera jest dla mnie teraz cięższa niż te całe soulsy , przy powtarzaniu tych sekcji i czasówkach szlak mnie trafia minimalne źle odmierzony skok i nara :) WIadomo że ta specyfika rynna vs otwarte miasto swoje robi zdaje sobię z tego sprawę , ale no zawsze piszę jak jest takie tam przemyślenia z d... :) tutaj czuje niezły hardcore gdy w tej becie sobie bezkarnie moźna latać :) Ale grę biorę na pewno zakochany jestem od lat w tej muzyczce i settingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jedynka opierała się na masterowaniu każdej trasy. Jak robiłem Speedruny czy Pure Time Trials to potrafiłem jedną trasę cały dzień ćwiczyć.

Ale rosnąca adrenalina, gdy jesteś coraz dalej i wykonujesz coraz to zwinniejsze akrobacje, aby jeszcze szybciej pokonać trasę daje ogromną satysfakcję.

Do tego jeden błąd i restartujesz, a niektóre trasy biegło się po nawet 10 dobrych minut. Maksowanie tej gry nie jest dla leszczy :)

Również zakochałem się w tej grze i liczę, że w dwójce będą podobne wyzwania co w jedynce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo może coś przekręciłem, ale czy MEC nie będzie po prostu rozbudowaną, zremasterowaną wersją oryginału? Bo piszecie o niej, jak o drugiej części. Pod względem rozgrywki będą wspomniane już zmiany, ale fabuła, postacie, to przecież to samo, co wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo może coś przekręciłem, ale czy MEC nie będzie po prostu rozbudowaną, zremasterowaną wersją oryginału? Bo piszecie o niej, jak o drugiej części. Pod względem rozgrywki będą wspomniane już zmiany, ale fabuła, postacie, to przecież to samo, co wcześniej?

To samo co wcześniej, tylko dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę poniżej oczekiwań , dla mnie to od początku była gra do zagrania w ea access i tu się nic nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie poniżej :/ Ale specjlanie odpuściłem trial w Ea , a w betę grało mi się na tyle dobrze ze przeszedłem jedynke no i mam rabat do wykorzystania takze wezmę do przejścia ....

 

... Kurcze no szukam na siłe usprawieldliwien zdecydowanie ponizej oczekiwań te oceny :/ Druga w ostatnim czasie giera po Homefront na którą miałem ochotę a wygląda na to że trzeba będzie odpuścić :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy poniżej oczekiwań... beta mi się podobała ale jakiejś mega produkcji sie nie spodziewałem. a z tego co piszą w tych opiniach to sam parkour i miasto są bardzo przyjemne. na pewno nie jest to pozycja day-one, ale za kilka miesięcy chętnie obadam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×