Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. i co o tym myślicie? Ja już sam nie wiem. Chciałbym, żeby ta gra nie okazała się niewypałem, ale patrząc na inne "filmówki" to z małymi wyjątkami średnio to wychodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka z tego filmówka, jak z Cienia Mordoru. Wygląda bardzo interesująco. 

 

Z chęcią bym wziął, ale

 

Big_Boss8.jpg

 

Słaba ta data premiery. No, ale nic. Po kilku miesiącach będzie za "grosze" do wzięcia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód by przejść na nową generację. Jeszcze tylko Wiesiek, Just Cause 4 i Batman i idę do sklepu po PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny i gra coraz bardziej mi się podoba. Przypomina mi trochę w klimatach Rage :)

Ja biorę na premierę na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem..kocham Maxa miloscia platoniczna od czasow dziecinstwa, ale jak ktos wczesniej napisal...MGS;/

Jednakze gameplay na mnie robi wrazenie, nie chodzi mi o grafe, ale o silnik gryk. Nawet jak bedzie nizsza rozdzialka bo to pewnie bylo z PC, to samsilnik jest jak najbardziej ok.

Mozna z tego tez wywnioskowac, ze broni palnej bedzie jak na lekarstwo , a tego sie obawialem ze zrobi sie z maxa shooter - tego juz bym nie zdzierzyl.

Wszyscy pamietamy jak w Mad Max2 dziecko wychodzilo na maske po te naboje...tak wlasnie mam nadzieje ze tu bedzie.

Na filmiku  byla akcja ze sniperka, ale...moze fabularnie jakas misja czy dwie nikomu nie zaszkodza;p

 

Tutaj trailer w lepszej jakosci:

http://www.gamersyde.com/download_mad_max_walkthrough_trailer-34508_en.html

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak heretyk na stosie.

Naturalnie, na premierę biorę MGSV ale jak tylko przejdę najlepszą grę wszechczasów, to zakupię Maxa - zdąży stanieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was, zobaczycie trailer z gameplay (nie potwierdzone na jakiej platformie był puszczony), nie wiadomo czy będzie downgrade itd i juz Must Have i napalacie się jak łysy na dredy. Dalej się nie nauczyliscie jak postępują z nami wydawcy itd? Że trzeba poczekać na pierwsze recenzje i oficjalne gameplay plus patche na premierę?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeskimaster: Ja już w takim wieku, że raczej z sentymentu do starych maxów czekam na ten tytuł :) Osobiście, na premierę, kupiłem w swojej karierze gracza dwa tytuły - Wiedźmina 1 i Heavy Rain, w obu przypadkach się nie zawiodłem. Jak do tego dołożę MGSV i Maxa to najwyżej będzie 3:1, bo w to że MGS będzie lipny nie wierzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka z tego filmówka, jak z Cienia Mordoru. Wygląda bardzo interesująco. 

 

Z chęcią bym wziął, ale

 

Big_Boss8.jpg

 

Słaba ta data premiery. No, ale nic. Po kilku miesiącach będzie za "grosze" do wzięcia. 

 

No bądź co bądź jest to gra na licencji filmowej  ;)  Ale zgadzam się, bo mi również przyszedł na myśl Cien Mordoru, który uważam za bardzo udaną grę.  M in dlatego też czekam na Maxa i mam nadzieje, że się nie zawiodę  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same obawy miałem - która gra wychodząca "pod" film dała radę?
Ale Cień Mordoru mnie moocno, pozytywnie zaskoczył, więc czekam na Maxa (ale nie na premierę, bo tutaj się tyle razy człowiek przejechał, że tylko Wiedźminowi mogę dać się "wydymać" potencjalnie).
Dobry sandbox się zapowiada - zwłaszcza ten motyw z szukaniem wody i inne survivalowe rozwiązania :)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze to trailer nie powalił na kolana. Miałem dziwne wrażenie okropnej powtarzalności w tym wszystkim i że cała gra to będzie takie połączenie Fuel z Rage, czyli połączenie nudnego świata z dobrym, ale niewykorzystanym potencjałem. Chociaż liczę, że się będę mylić i gra się okaże jednym z pozytywnych zaskoczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu trailerów Maxa oraz Just Cause chyba skłaniam się bardziej by kupić Maxa, przygoda Rico zapewni świetną demolkę w bardzo kolorowych tropikach na pełnym gazie, ale bardzo mocne wrażnie de javu ... w Maxie są dwie rzeczy które mocno do mnie przemawiają ... pierwsza to survival  (od czasów MGSa3 nie grałem w żadną grę w której typowi której trzeba karmić typa którym gramy) .. druga to pustynia, na tym zwiastunie jest wykonana rewelacyjnie, od razu przypomniał mi się spec ops the line :) ... i burze piaskowe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na tą produkcję. Elementy survivalu mogą być ciekawym urozmaiceniem. Może jakiś crafting. Generalnie walka o surowce była podstawą świata wykreowanego w MM. Także jeżeli nie zrobią z gry shootera tpp, gdzie będziemy faszerować hordy przeciwników toną ołowiu to jest szansa na ciekawy tytuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam i to chyba będzie kolejna gra która kupie w tym roku. Wiedźmina odpusciłem, ale Maxa kupię jeżeli tylko gra okaże się solidna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby była chociaż w połowie tak przyjemna jak film... Wyścig przez postapokaliptyczną pustynię z udziałem 30 pojazdów, z których każdy można rozdupczyć w efektowny sposób. No, tego to bym chciał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmu obawiam się że w 2/3 to będą wyścigi ze słabym modelem jazdy do porzygu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawdopodobne, chociaż mam nadzieję, że jakoś zbalansują wyścigi i  eksploracje postapokaliptycznego świata. W sumie to bym się nie obraził gdyby element ścigania był w ogóle zmarginalizowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po obejrzeniu filmu obawiam się że w 2/3 to będą wyścigi ze słabym modelem jazdy do porzygu.

Bylo info ze gra jest na podstawie ostatniego filmu?

Bo moim zdaniem takiego info nie bylo.

Wydaje mi sie ze produkcje nie beda mialy nic wspolnego poza swiatem (i bohaterem ofc).

 

 

@down ja mam nadzieje ze w calosciowym przelozeniu to max 1/4, ale nadzieje matka glupich.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody w Mad Maxie to kluczowy element świata, pytanie brzmi czy w grze będzie ich 3/4, 1/2 czy 1/4 zawartości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no gra chyba pewniak choć mogli by jakiś gameplay 30 minutowy puścić aby mieć 100 % pewność że to będzie bardzo dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jeszcze bedzie przed premiera pewnie. Jakis early access dla stream`erow czy cos. Chociaz czekam na gierke, to nie spieszy mi sie. MGS ma pierszenstwo, a jak skoncze tego, to bedzie juz tysiace gameplayow z Maxa;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu zapowiada się miodnie. Trailer bardzo fajny. Jeszcze Hells Bells do tego  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×