Skocz do zawartości
Patricko

Plants vs Zombies: Garden Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gram slonecznikiem i ratuje roslinki :biggrin:

fajnei by bylo miec jednego kaktusa w ekipie  :)

Niezły perwers w tej grze :P 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, ale faktycznie jak się gra z ekipą i żona słucha to ma większy ubaw niż my :)

Jeśli ktoś postronny słucha o BFie to myśli o kozacko, wojna, męsko itd. a weź tu opowiadaj, że Cię słonecznik spalił laserem jak jechałeś na młocie pneumatycznym z "uśmiechem hydraulika" lśniącym tuż pod plecami.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mnie osobiscie wkur.... takie durne teksty o cebuli...   EA dalo gre wiec, normalne osoby pobieraja. A nie jakies cebulaki.

 

To już nie chodzi o to że cebulaki bo sam nigdy tak nie mówię wręcz nienawidzę tego słowa bo to wręcz poniżający tekst który ma właśnie poniżyć innego człowieka a to już jest paskudne i niedopuszczalne. Natomiast śmieszy mnie już bardziej co innego otóż ludzie dostając to za darmo w plusie nagle o tej grze zaczynają wypowiadać sie jakby to był ósmy cud świata. Dla mnie to hipokryzja bo  skoro to tak dobra gra to dlaczego lud nie leciał po to do sklepu i sie zabijał o nią. Otóż bo to wcale nie jest tak dobra gra tylko popierdółka która po miesiącu się znudzi i mało kto już będzie w to grał. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktoś miałby dziś ochote pograc i wytłumaczyć mi troche o co chodzi w tej grze to zapraszam: starkdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o to że cebulaki bo sam nigdy tak nie mówię wręcz nienawidzę tego słowa bo to wręcz poniżający tekst który ma właśnie poniżyć innego człowieka a to już jest paskudne i niedopuszczalne. Natomiast śmieszy mnie już bardziej co innego otóż ludzie dostając to za darmo w plusie nagle o tej grze zaczynają wypowiadać sie jakby to był ósmy cud świata. Dla mnie to hipokryzja bo  skoro to tak dobra gra to dlaczego lud nie leciał po to do sklepu i sie zabijał o nią. Otóż bo to wcale nie jest tak dobra gra tylko popierdółka która po miesiącu się znudzi i mało kto już będzie w to grał.

Lecisz po każdą gre do sklepu? Wiesz mi osobiście szkoda tylu pieniędzy, no ale jak tak wolisz to twój wybór.

Nie decyduj za wszystskich, jak dla Ciebie to gówniana gra, to po co się odzywasz w temacie?

Nam się na razie podoba i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem wydać kasę na inne tytuły. PvZ uważałem właśnie za "popierdółkę", ale skoro mam szansę w nią zagrać i mi się spodobała to raczej moja wina w tym, że słaby research zrobiłem albo nie poznałem się na grze.
Zaraz hipokryzja.

Kiedyś nie lubiłem w ogóle kiełbasy i kupowałem głównie ser, ale raz dostałem od znajomego rolnika "swojską" do domu i mi bardzo posmakowała. Teraz jem i kupuję. Hipokryzja?

BTW I też uważam, że nazywanie kogoś cebulakiem, bo pobiera darmową grę, którą udostępnił sam wydawca jest gruuubą przesadą.
Jeśli ktoś zasłużył na takie nazywanie to raczej cwaniaczki z serwisów aukcyjnych, które na szybko wrzucały sloty do sprzedaży.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę mieść włączoną grę, żeby dokończyć instalację?

Dołaczam sie do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to chetnie pogram w multi, i na ten tryb crazy tez sie pisze, chociaz jeszcze nie gralem w ten sposob :) psn: szutekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrzenica która ma 9 lat i się u mnie w to zagrywa, mnie nie kręcą takie klimaty, ale jako obserwator moge powiedzieć że jest to pierwszy shotter tpp dla dzieci, bo podany w iście bajkowy sposób, nie ma się wrażenia przemocy tylko uczestniczenia w zabawie jak paintball dla dzieci. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy skończył mi się plus to myślę sobie 'akurat okazja do wypróbowania tego PvZ co to tydzień temu ściągnąłem za free :D'.
Zainstalowałem, i od razu nasuwa mi się pierwsze pytanie: czy ta gra oferuję tylko multi? Bo nawet nie mogę przejść do menu głównego- najpierw wyskakuje komunikat o łączeniu z EA servers, a zaraz po nim o konieczności subskrypcji plusa (oczywiście zaznaczają, że do rozgrywki online) gdzie mam dostępne tylko jedną opcję 'wyboru'- przejście do aktywowania suba, nie mam możliwości zrobienia tego później czy coś w tym rodzaju. Kiedy później wychodzę z kupna suba akceptując fakt, że 'korzystanie z tej funkcji nie będzie dostępne zanim bla bla..' to znowu jest to samo czyli komunikat o EA servers, a potem przekierowanie na plusa.
Ktoś jest w stanie powiedzieć o co chodzi, albo co robię źle?



@down, dzięki za odpowiedź, no to nie mam 'zapchajdziury' pomiędzy subskrypcjami ;d

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wkręca :D Dziś odpaliłem pierwszy raz i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie mam nic przeciwko żeby częściej takie gry były za free  :laugh: 

I bardzo chętnie bym pograł w multi z kimś 'znajomym'. Na pewno to jeszcze bardziej umila zabawę. PSN: stolar_7, pisać śmiało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega bekowa gierka, jesli ktos sie zastanawia to polecam. Mam juz 11 godzin z bananem na twarzy i oderwac sie nie idzie:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo pozytywne zaskoczenie.

...zwłaszcza jak jest zgrana ekipa.

Śmiechowa gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ogarniam tylko deathmatch, ale gra jest mega przyjemna. Jeżeli ktoś jest chętny to dajcie znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki battlefield w wersji dla dzieci. Szkoda tylko,że mecze mają tak mało ticketów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garden & Graveyard to taki tryb Rush i trwa znacznie dłużej. Jak trafią na siebie wyrównane ekipy to spokojnie z 15 minut na jednej mapce się posiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna odskocznia od tych wszystkich BFów i CODów.

Na razie najwięcej siedzimy ze znajomymi w trybie Dominacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych(ego) do zrobienia garden ops na poziomie crazy

 

E: Jakoś sobie poradziłem

 

Gierka świetna polecam zabawa przednia.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaa gra wysmienita :)  Jeszcze 2 pucharki ( 50 lvl  oraz Kill 100 groszka, slonecznika, kaktusa i tego potworka :D ) i wpada platynka :)

Teraz takie pytanko. Czy wam tez przy tej grze konsola wskakuje na wyzsze obroty ? ?  PS4 jest na takich stopkach by miala lepsza wentylacje a i tak po 2 lub 3 h przy tej grze wskakuej na wyzsze obroty.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak włączam grę i widać menu, to na razie mogę tylko pograć tymi czterema roślinkami (bez możliwości gry drużynowej), a w lewym górnym rogu widać napis: Loading XX% (chyba jakoś tak). Czy to musi się dociągnąć do 100% tylko w czasie włączonej gry? Bo idzie strasznie wolno (zapewne tez zależne od prędkości internetu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być 100%, ale gra nie musi być włączona

Edytowane przez liljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×