Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też planuje wieczorek z BF. Skończę może wcześniej tylko Left Behind, bo już chce to mieć z głowy. Dołączyć się chyba mogę, wczoraj była jakaś opcja wysłania prośby o dodanie jeśli dobrze kojarzę. W ogóle jakby ktoś z obecnych chciał też się dołączyć to niech daje znać. Może się jakies forumowe community wokół BFa narodzi :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze Kylo Ren o ile wydaje sie byc dosc oczywistym wyborem, szczegolnie po premierze, to nijak nie pasuje do realiow gry, ktora toczy sie znacznie wczesniej niz wydarzenia z filmu. O trybach oczywiscie juz wspomnieli, ale pytanie czy oznacza to jednoznacznie nowe planety (jak w przypadku Jakku) czy dodanie do istniejacej listy nowych opcji. Bardzo jestem ciekaw tez pojazdow i kart. Tie Bomber - OMG!!

BTW. Gracie w ogole 1st person?

Ja gram tylko first person.

Aktualni bohaterowie jasnej strony mocy beda w nowym filmie, zaś ciemnej strony nieznany do komca jest los boby fetta. Cos wymyślą.

Przeciez Fett zginal w gebie Sarlaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Fett zginal w gebie Sarlaca.

I tak i nie. W filmie faktycznie tam wyladowal, ale ogolnie wiadomo chociazby z ksiazek, komiksow itd, ze sie wygrzebal z tego i kontynuowal prace jako lowca. Oczywiscie dochodzi shitstorm w postaci kanonu i legend, ale nie bardzo chce mi sie wierzyc, ze ukatrupia Bobe i nie beda z niego korzystac w przyszlosci. 

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w za dwa tygodnie w przebudzeniu mocy czy sie jeszcze pojawi czy nie, jak w grze o tron, niby snow zimny trup a do plakatów nowego sezonu pozuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od dwoch dni i dla mnie GIT majonez ;> Chociaz na multi wszedlem tylko na chwile. Zaledwie 2range mam. Zaczynam od kompletowania gwiazdek w MISJACH. tam mam nadzieje zalapie podstawy by sie odnalesc pozniej w multi z prawdziwymi przeciwnikami. Ale powiem wam jak dla mnie to trudno jest nawet. Tzn. Misje szkoleniowe juz all przeszedlem i wszystkie gwiazdki zdobylem ale PRZETRWANIE na poziomie MISTRZOWSKIM jest NIECHUDE ! ;) Dzisiaj na Tattoinie udalo mi sie zdobyc wszystkie gwiazdki bo dlugich meczarniach ;) Jutro nastepna plansza z PRZETRWAN ale teraz juz chyba w co-opie z kims ;> Jak ktos chetny na boostowanie trofikow jesli jakies tam trzeba to zapraszam ;)

Także pierwsze wrażenie pozytywne Nie żałuję wydanych 150zl B-)

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Te misje nic Cię nie dadzą jeśli chodzi o multi. Żeby mieć doswiadczenie w multi to musisz grać...w multi. Żebyś trzaskal przetrwanie z palcem w nosie to i tak nijak się to ma do żywego przeciwnika. Co nie zmienia faktu ze na coop jestem chętny. Daj znać na PSN.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to wiadomo że żywy przeciwnik to inna bajka, bardziej chodziło mi o to że poznam podstawy i zasady panujące w grze.Co z czym i jak się je ;-) qrde tak czytam trofea to platynka może być trudna :-/

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marnowanie czasu jaki możesz przeznaczyć na online :P gra jest tak prosto skonstruowana dodatkowo nie ma żadnych kar za śmierć tak że podstawy poznasz po pierwszych kilku rozgrywkach w sieci, a potem już zaczniesz sam kminić nad uzbrojeniem kartami i miejscówkami na mapach :)

Edytowane przez Kitshu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to wiadomo że żywy przeciwnik to inna bajka, bardziej chodziło mi o to że poznam podstawy i zasady panujące w grze.Co z czym i jak się je ;-) qrde tak czytam trofea to platynka może być trudna :-/

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

A na zachete to powiem ci, ze BF to moje w sumie pierwsze multi ever i nie liczac godziny, dwoch ktore poswiecilem na misje szkoleniowe to reszte juz ponad 30h to tylko multi. Czasami sie baty dostaje tegie, ale jak to mawiaja - no pain no gain. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja od czasów uncharteda2 i rdr w nic dłużej nie strzelalem w multi takze może być niezłym wyzwaniem ta platyna. No ale do premiery Uncharted 4 mam czas ;-)

Jak masz headseta to może uda się coś razem zagrać B-)

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te szkoleniowe maja sens, obsługa At -St, pilotaż X-wingow, wiązanie At -At, w bitwie bohaterów można poznać skille bohaterów, w przetrwaniu niczego sie nie nauczysz. Teraz może być ciężko jedynie o zdeptanie wrogów At-St, reszta trofkow jest raczej prosta, te z mistrzowskich przetrwan mogą sprawić troche trudności, no i problem jest z trofikiem za potyczkę, póki nie naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te deptanie i posiadanie najwiecej Killi w potyczce tego sie obawiam czy dam rade.

@Kitshu mam w planach splatynowac ta gre takze i tak i tak bede musial te misje opanowac...

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem grają takie typy ze ma sie wrażenie jakby grało sie przeciw botom, takze troche skupienia, troche szczęścia i da sie wykręcić najlepszy wynik, tyle ze teraz mecz musiałby trwać ponad 10 min, a zwykle konczy sie w 7-8 trzeba czekać na patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie ta gra jara! Jestem totalnym nubem w strzelanki na konsoli, na PC ponad 1k godzin w Bf 3 premium a tutaj trafić nie umiem ale się nie poddaje. Wczoraj Żona z teściową pojechała po meble i 3 godziny mordowalem w eskadrze, masterowalem samouczek i nawet partie przetrwania z hetmanwawa zagralem i nawet nie wiem kiedy mi ten czas uciekł, jak za małolata w rogue squadron na N64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trofeum z potyczki wpadło jeszcze przed patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wpada, ale nie może się skończyć poprzez zdobycie 100 kili jednej ze stron tylko czasem i jeśli wtedy masz najwięcej kili wpada trofeum. Czyli jest to praktycznie nie możliwe w normalnej rozgrywce. Chyba, że tak jak u mnie wpadło bo było nas 4 na 3 i przez cały mecz nikt nie dołączył(pewnie jakiś problem z serwerem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pamiętam w jakich okolicznościach zdobyłem ten trofiik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tylko w trybie potyczki muszą być te kille?

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kolegom zaproszenie przez psn. Zapraszam do kontaktu i wspólnego wojowania. Kto chce zaakceptuje, kto nie niech odrzuci. Na pewno mnie to nie urazi.

 

Myślę że trofeum za rozeptanie rebeliantów, najlepiej wbić na nowej lokalizacji Jakku.

Edytowane przez HetmanWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licząc ma to ze trafi sie na lamusów bez broni jonowych itp. ;-) dzisiaj spróbuję na Jaku jak polecasz Hetman

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy wspólnie dziś zawalczyć. Powerupy at-st pojawiają się w stałych miejscach zależnych od zajetych punktów przez rebeliantów. Malo tego, respawn po zniszczeniu pojazdu jest zaraz przy nim. Dobiegasz i za kilka (naście) sekund jest następny. 

Najlepsze jest to, że od kilku dni w tym miejscu zawsze jest juz kilku oczekujących...

 

Po pierwszym przelamaniu at-st jest na "kulce" za polem bez piachu, z tyłu patrzac w kierunku ataku. Po respawnie przebiegnij przez najwyższą wydmę. Chyba nawet na wprost.

Drugi (po kolejnym wycofaniu) jest z lewej strony wraku at-at przy pionowej oderwanej "blasze", lewo z tego samego kierunku. Po respawnie kierujemy się na przód i prawo.

Trzeci (po wycofaniu do ostatniego punktu) jest na "czarnej płaszczyźnie " zaraz przed ostatnim punktem obrony u podnóża wydmy. Tutaj różnie, najczęściej na prawo od respawnu. 

 

 

Ah, te spedzone godziny na Jakku....

post-46746-0-81783100-1449582818_thumb.p

Edytowane przez HetmanWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy w Jakku nie można używać kart? Są, nieaktywne. Powinni wprowadzić jakieś maszyny bojowe, kroczące dla rebelii :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×