Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Reinstalacja gry pomogła, pojawiły się wibracje.

 

Bardzo dziwna sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki bug, że kartę ze specjalem mogłem tylko raz użyć w multi, tzn raz w meczu.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacja gry pomogła, pojawiły się wibracje.

Bardzo dziwna sprawa.

To jak tylko wrócę do domu to od razu biorę się do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

63 PLN za dwie emotki i wcześniejszy dostęp do 2 kart i 1 broni, ja jebie... Toż to przebija dlc ze zbroja dla konia :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to 63zł jak mobilna gierka My Little Pony wyciągnie od gracza nawet kilka tysięcy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi 63 zł?

Jak wygląda wasza ręka i pasywne skille?

Ja wczoraj odblokowalem E11 i biegam z nim, fajny burst i celność, do tego mam plecak i granat lub zdalnie naprowadzany pocisk, nie wiem jaką pasywke dać...

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od planszy, ale u mnie dla Imperium często jest zestaw rakieta samonaprowadzajaca i dzialko pulsacyjne + strzał wybuchajacy, dla Rebelii torpeda jonowa zamiast rakiety i tarcza osobista zamiast strzału wybuchowego. Jak jest potrzeba walki na bliski dystans to salwa + granat i jedna z dwóch wyżej wymienionych kart. Broń to od jakiegoś czasu głównie E11, wydaje mi się ze to taki złoty środek i dobra na praktycznie każdy dystans nie licząc jakiś snajpow na pół planszy. Ale czasami mam też T21/T21B, rzadko DL44. Jako karty cech mam zwiadowce albo łowca nagród. Na początku dużo używałem plecaka skokowego i uważałem praktycznie ze jest niezbędny, ale teraz o ile nadal może być bardzo przydatny to już nie jest to must have a już na bank nie na każdej planszy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z rangami? Aktualnie mam rangę 17 i jak patrzę na blastery do odblokowania to wystarczy mieć ok 27 lvl by mieć wszystkie a np skiny mają rangę 50 lvl. Tak mało jest broni W stosunku do reszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie mają dochodzić z każdym dodatkiem tak samo jak karty. Ja siedze na levelu 40 i w sumie nie mam nic obecnie co chciałbym odblokować, wszystko już mam łącznie ze skinem scout troopera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie trochę to czasu jeszcze zajmie zanim wszystko odblokuje ale wizja na przyszłość słabą.. Chyba i tak kupię season passa jak tylko jakieś promo będzie. Na ps kosztuje coś ok 2 stów? Tak do 130 dam bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, muszę kupić skórkę dla Rebelii jakiegoś aliena :) Generalnie jednak zaczynam ciulac na dodatki. Fajnie byłoby usłyszeć w końcu co będzie przynajmniej w pierwszym i kiedy mają go udostępnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że ok lutego. Kupujesz pojedynczo czy season passa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to nadal się waham jaką strategię przybrać - jeżeli każdy dodatek kosztowałby faktycznie 63 zł to kupowałbym pojedynczo - a nuż któryś będzie mi obojętny, albo gra znudzi mi się po jakimś czasie, wtedy wyszedłbym fiansowo lepiej niż na kupowaniu SP. A jeżeli i tak kupiłbym wszystkie dodatki pojedynczo to cóż - jakoś przebolałbym wydanie 52 zł więcej  ;). Plus jest taki, że nie musiałbym od razu wykładać 209 zł, tylko nieco większą kwotę, ale za to w ratach po 63 zł  ;). Minusem jest koniecznośc czekania 2 tygodni od daty premiery dodatku dla posiadacza SP.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny. W sumie wzialbym season passa ale dużo zależy od tego co rzuca w pierwszym. Jeśli będzie jakiś konkret to wtedy wezmę SP bo będzie to może zapowiedz jak będzie się prezentować reszta. Jeśli będzie słaby to chyba będę kupować osobno. Różnica w okolicy 10 złotych to nie dramat a zawsze zostaje nam ta elastyczność względem SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wesołych ludzi (wiek 30+ :)) do wspólnej gry. Ktoś chętny? Jest nas trzech.

Możesz mnie zaprosić do znajomych, chyba ze 40+ to za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Wszyscy poniżej 30 to dzieciarnia, a powyzej 30 to dziady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mało zabijam tym e shitem, ściągam burstem 90% HP i gine, nie umiem zadać ostatnich strzałów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie zaprosić do znajomych, chyba ze 40+ to za dużo

No co Ty jest ok!!! 29 też się łapie, generalnie chciałem ominąć gimbazę;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PlayStation to się gra w zielone :-P

Doszły mnie słuchy, że jest promocja na Storze. Zobaczyłem obniżoną cenę na 193zl, wybuchnąłem śmiechem i wróciłem do poprzednich zajęć.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z zielonych braci ogrywa na XOne?

Ogrywać ktoś ogrywa, ale szukanie takich osób na forum o PS jest chyba nienajlepszym pomysłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×